Şimdi Ara

Kişisel Bilgi Hırsızlığı, İzinsiz Ticari İletişim, Şikayet Yöntemleri (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.239
Cevap
62
Favori
172.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kişisel Bilgi Hırsızlığı, İzinsiz Ticari İletişim, Şikayet Yöntemleri

süperonline da düşmüş piyasaya
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    B018 SUPERONLİNE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.

nereye şikayet edebilirim ?
    süperonline mail atıyorum arıyorlar bizle ilgisi yok TÜRKCELL arayın diyor
    Türkcell i arıyorum süperonline aktarıyor kurumsaldan bağlanıyorum çıkan kız ekranda görünse yardım edeceğim diyor herhangi aboneliğiniz yok diyor bize ait .
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    müşterisi olmayanların yüzüne bakmıyorlar, bimer bile işe yaramıyor. tiss dışında çare yok maalesef.
    Kurumsaldan bağlandım bide zaten oraya yazdım

muhatap bulurum muhatabım yine Superonline aş olacak doğal olarak bidaha yazarım düzgün cevap alana kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google sms uygulaması indirin, rahat edin.

Bide artık izin verin diye tehdide başladılar

Bu tabgıda irtibat mail adresi bulamadım bi tıklagelsin var onada üyeliğim Yok zaten nereden gönderdiler çakallar

• "B" ile başlayan lisanslı telekom firması, gönderen, aracı olan... o esnada hangisini ele geçirirsem açıp yarınlar yokmuş bir daha sövemeyecekmişim gibi küfür ediyorum. Türklerin Anadoluya girişi 1071 tarihini başlangıç alarak ejdat, ölü, doğmamış, müjdeleyen ebe, öküzün altındaki buzağıyı dahi es geçmeden çocuklar gibi şen yeni aşıklar gibi heyecenalı küfür ediyorum. Gün içerisinde ayrı vakitlerde arayıp zırlatana , ağlatana kadar psikopatça ısrar ediyorum. Birisi sadece birisi savcılığa şikayet etse de karşı karşıya gelsek...
  • Kişisel Bilgi Hırsızlığı, İzinsiz Ticari İletişim, Şikayet Yöntemleri

Telefonuma gece 1 sularında böyle bi sms geldi başımdan kaynar sular döküldü. Kim durduk yere benim numaramı bilmediğim bi yere üye yaptı faturama ücret takıcak vs diye baya moralim bozulmuştu. Çevreme sordum soruşturdum hatta emekli bi polis abimize bile sordum öncelikle yazan numara zaten ne eve nede bi cebe ait dedi alan kodundan sonra 4 haneli numaramı olurmuş dediler. Ve bu tarz mesajlarla insanlarda merak uyandırıp nereye üye oldum benden habersiz ne yapıldı diye arattırıp insanlardan kontör tl vs çalıyorlarmış faturalıysanda faturana extra ücret yansıtıyolarmış vs. KISACASI TUZAK SMSLERİNDEN BİRİYMİŞ BU.

Sizce aslı astarı nedir ? Kafaya takmayıp normal iletişim hayatıma devam etmeli miyim yoksa cidden numaram artık sıkıntıyamı girmiştir ? Cevaplarsanız çok berhudar olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 7 Nisan 2018; 5:41:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kişisel Bilgi Hırsızlığı, İzinsiz Ticari İletişim, Şikayet Yöntemleri

numara ile ilgili yorumları okudum da arayınca 100 lira yazıyor diyor yasal mı bu peki?? yada yurtdıı hatlarına bile o kdar yazmıyor

btk ya şikayet edilse sonuç alınır mı acaba ?
    Düpedüz dolandırıcılık. 888 900'ün cinsel olmayan hali Emniyet veya savcılığın alanına girer

• İlk sayfadaki BXXX kodlarının tam listesini içeren PDF şu an açılmıyor.Tekrar kontrol eder misiniz?

Edit

Sanırım yeni PDF linki bu
    https://www.btk.gov.tr/uploads/pages/numara-tasinabilirligi-yonlendirme-kodlari/bxxx.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 25 Mayıs 2018; 6:17:50 >
  • Bilgi için teşekkürler, BTK sürekli linkleri değiştirdiği için böyle sorun oluyor, ilk mesajı güncelledim
    Ben spam SMS'leri Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na şikayet ediyorum. Bazılarına ceza verilmiş görünüyor. Cezalar kime veriliyor? Mesajda reklamı yapılan şirkete mi yoksa iletişim şirketine mi?

Yerel bir mağazanın mesajını şikayet etmiştim, ceza verilmiş. Acaba adamlar zarara uğradı mı, beni tanısalar dükkandan kovarlar mı diye aklıma takıldı.
  • sevenkul S kullanıcısına yanıt
    Mesaj içeriğindeki şirkete ceza kesiliyor. Kanuna uymak zorunda, önüne gelene mesaj göndertemez.

• Allah'ın belaları benim numarayı da piç ettiler. Özel numara olduğu için değiştirmek istemiyorum. Saçma sapan yerlerden zırt pırt aranıyorum sms olayı tamam da arayanlara karşı ne yapacağız aranmalarda b kodu da olmuyor?
  • Sms gibi şikayet ediyorsunuz, sesli arama seçiyorsunuz arayan numarayı giriyorsunuz (444lü no ise alan koduna 000 yazabilirsiniz) Telefon numarasının hangi operatöre ait olduğu da belli zaten (sabit mobil farketmez):

https://www.turkiye.gov.tr/btk-numara-tasima
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Sms gibi şikayet ediyorsunuz, sesli arama seçiyorsunuz arayan numarayı giriyorsunuz (444lü no ise alan koduna 000 yazabilirsiniz) Telefon numarasının hangi operatöre ait olduğu da belli zaten (sabit mobil farketmez):

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Sms gibi şikayet ediyorsunuz, sesli arama seçiyorsunuz arayan numarayı giriyorsunuz (444lü no ise alan koduna 000 yazabilirsiniz) Telefon numarasının hangi operatöre ait olduğu da belli zaten (sabit mobil farketmez):

17 haziran miting ve bayramlaşmaya çağırıyorlar şikayet etsem bi sonuç çıkar mı arama geldi

Maalesef, kendilerini kapsam dışı bırakmışlar

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.