Şimdi Ara

Kişisel Bilgi Hırsızlığı, İzinsiz Ticari İletişim, Şikayet Yöntemleri (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.238
Cevap
62
Favori
172.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajda yazdıkları numara fake ise onların sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişisel Bilgi Hırsızlığı, İzinsiz Ticari İletişim, Şikayet Yöntemleri

2016 2017 hala beklemede adamları bulamıyorlar yada uğraşmıyorlar

sitelere üye olurken kişisel verilerinizi paylaşmayın mümkün oldukça
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Az önce bi telefon aldım 2018 ağustos ayında bi şikayetim olmuştu bugün ellerine tebligat ulaşmış

kurumun kurucusu beni aradı şikayetiniz var özür diledi şikayetini geri çekebilir misin dedi

kurum olarak zor günler geçirdiklerini dile getirdi sms firmalarıyla anlaştıklarını onların sms yolladığını İstersem telefon numarama nereden ulaştıklarını bula Bileceğini Söyledi

İsterseniz şikayetinizi bakanlıktaki dilekçeden geri çekebilirsiniz dedi özür diledi kapattık sonra
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Cezasız sonuçlandı yazan neden öyle oldu hocam?
  • Kurumlara yeni numaranızı verdiniz mi?
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Vatan bilgisayar 2010 da bilgisayar almıştım tek

cezasız sonuçlandı yazmışlar vatan bilgisayara neden bilmiyorum
  • Geçenlerde bu şikayetlerle ilgilenen kurumdan birisi aradı beni. Kurumun adını hatırlamıyorum.
    - Böyle böyle 2017'de bir sms şikayetiniz olmuş, gönderici savunmasını "kendisi benim arkadaşımdı şaka amaçlı sms gönderdim" şeklinde yaptı. Saçma olduğunu biliyoruz ama teyit etmek istedik siz şu şu isimli şahsı tanıyor musunuz şaka olma ihtimali var mı?
    Hayır kesinlikle tanımıyorum, kesin cezasını görsün şaka yapmayı dedim. Karşılıklı gülüşerek telefonu kapattık. Yani minareyi çalan kılıfını da hazırlıyor hep olduğu gibi.

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Şikayaet ettiğimiz kişiye neden biizm numaramızı paylaşıyorlar

şikayet ettiğimiz firma neden bizi arıyor neden firmaya numaramızı paylaşıyorlar
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    mesajıma istinaden yazıyorsanız beni firma veya gönderici aramadı. ayrıca bu konuyla ilgili şikayet edilen tarafla bilgilerinizin paylaşılacağı belirtiliyor sistemde. neden ihtiyaç duyuluyor onu bilemem.
  • Tüm kurumlarda verilerinizin işlenmesini kapattınız değil mi? Veya grup şirketleri arasında paylaşılmasını vs. İşe yarıyor yani yöntem? SPAM veya REKLAM türündeki içerikler size gelmiyor hiç değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 6 Temmuz 2019; 17:33:24 >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu bende merak ediyorum. Bilgi edinebilirseniz buraya da ekler misiniz?
  • Detaylı anlatım için teşekkür ederim.
    Eski hattınızla ilgili şikayetlerinizi toparlayıp bu şikayetlerim sebebiyle numaramı değiştirdim diyebilirsiniz ama bir şey çıkar mı onu bilmiyorum. Yargıya başvurabilirsiniz isterseniz ama bu sebepten numaramı değiştim şeklinde ne çıkar onu bilemiyorum maalesef. Bilen forum arkadaşlarımız yazarlarsa bizler de bilgi sahibi olmuş oluruz.
  • Anladım hocam. Detaylı bir bilgi daha aktarmışsınız, tekrar teşekkür ederim. Sizin kapattığınız hattı birisi almış mı? Aldıysa eğer bahsettiğiniz arama ve smsler ona gitmeye devam ediyor mudur? Kapatılan hatlar satışa çıkarılmadan önce belli bir süre kapalı şekilde tutuluyor ama sizin o süre geçti mi?
  • Anladım, süreci takip edin bakalım o şanslı kişi kim olacak hocam. Siz o numarayı nasıl denk getirmiştiniz, rastgele mi aldınız, ek ücret mi ödediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 6 Temmuz 2019; 18:18:18 >
  • Anladım hocam. O tarz bir numaram olmadı ama iyi ki de olmamış anlaşılan. Yanlış anlaşılmasın espri mahiyetinde söylüyorum.
  • Hocam zaten belirli yaş dönemlerimizde hevesle aldığımız ama sonrasında önemi kalmayan o kadar çok şey var ki. Hayal edin mesela, arkadaşlarımızdan veya akrabalarımızdan "aman ya birisi ister" diye sakladığımız albüm/film cdleri, şu an elimize geçse dolabımızdan, yatağımızın altından çıksa güler geçeriz örneğin. Ancak belirli dönemlerde çok önem arz ediyorlardı. Bu numara olayı da -seri numara- öyleydi gerçekten. Dükkanların camında "542li numara geldi, "532li numara geldi" , "555-505li numara geldi" şeklinde.Ancak dediğiniz gibi her sey geçiyor ve geride kalıyor belirli konularda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Anladım hocam. O tarz bir numaram olmadı ama iyi ki de olmamış anlaşılan. Yanlış anlaşılmasın espri mahiyetinde söylüyorum.

• @drupal
    Anladım hocam
    @Focusstayling
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 13:48:6 >
  • Tuğrul kuyumculuk geçen SMS yolladılar bende şikayet ettim savunması istendi
    Şuan aradılar avukatıda yanındaymış geçmiş tarihe yönelik onay verdiğinize dair evrak imzalayın diyo iyice işi sahtekrarlığa vurmaya başladılar

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.