Şimdi Ara

Kış Mevsimi Finali 2016 [Ana Konu] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
1
Favori
5.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tank fizz için fervor kullanıyorsunuz. Q+w ile birlikte anında 8 stack geliyor o yüzden müthiş OP.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Tank fizz için fervor kullanıyorsunuz. Q+w ile birlikte anında 8 stack geliyor o yüzden müthiş OP.

Ben topta nashorlu+savaş şevki denemiştim,dh forumu bana ''fizze lich bane alınır ne nashoru xd'' diye tepki göstermişti konu açtığımda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Tank fizz için fervor kullanıyorsunuz. Q+w ile birlikte anında 8 stack geliyor o yüzden müthiş OP.

Ben topta nashorlu+savaş şevki denemiştim,dh forumu bana ''fizze lich bane alınır ne nashoru xd'' diye tepki göstermişti konu açtığımda...

İşe yarıyor tabii ki ama çok da squishy oluyor o şekilde. Sunfire ninja tabi fizz çok op. Rageblade de alanlar var epey. Gauntlet falan da çok op. İşin komik kısmı Ap olmadan da aynı damage'ı vurabiliyorsunuz neredeyse, üstüne ölümsüz gibi bir şey oluyorsunuz.
  • Beşiktaşın finale çıkmayı ne kadar haketmediğini tekrardan gördük. Arada çok ciddi fark var . Finali SUP rahat kazanır. 3-0 biter
  • xyraz denen çocuk bronzda oynayamaz ama finalde oynuyor ise bak. besiktas in ormancisida bi o kadar ise yaramaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xyraz süper tp
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Bu ne saçma bir final, seyirciler ölü, sunucular seyircilerden de ölü herkes ruh gibi

Seyirci iki alkış yapmaya üşeniyo, sunucular az sesini çıkarmaya üşeniyor coşku yok bir şey yok.

seyirciler genellikle asosyale yakın kişilerden oluşursa ezmiyorum ama durum böyle bence
  • Bjk neden böyle oynuyor
  • C L O W N F I E S T A B O Y Z
  • Ruvelious da holyphoenix'i gördüm.
  • Bjk adc tek başına taşıdı adam helal olsun

• Fab sattı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • besiktas in adc si harika ama top ve jungle i resmen rezalet. seyirciler tam asosyal ses bile cikarmiyorlar.

• THROWZZZZ

Not:Reji çöp.
  • Abi sesleri kısıp izlemem gerek sanırım sunucular ne kadar çok bağırırlarsa o kadar iyi anlattıklarını sanıyorlar sanırım,ruve güzel taşıdı
  • Şu maçı EU NA spikerleri yorumlasın ya, espri yapıcam diye yayını çöp ediyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten Tarafsız olarak konuşmak gerekirse Supp takım olarak müthiş hareket ediyorlar, fakat ruve ve immortoru bireysel olarak bir şeyler ortaya koyunca hiç bir şansları kalmıyor.
  • supun sakladığı seçimleri merak ediyorum
  • Spikerlerin tek yaptigi sey oyuncu isimlerini bagirmak ve mukemmel oyun demek

• neden sucuk diyorlar çıkan adama bayadır takip etmiyorum lol tr'yi
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.