Şimdi Ara

Kış Mevsimi Finali 2016 [Ana Konu] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
1
Favori
5.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spikerler TEK KELIMEYLE REZIL bağırınca heycanlı olduğunu sanıyorlar heralde
  • Trundle çok iyi cevap veriyor öne geçirdi takymy
  • supda 1 tane bile kritik hasar vuran yok ama 2. item randuin almış topa nautlius
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

supda 1 tane bile kritik hasar vuran yok ama 2. item randuin almış topa nautlius

Aynısını bende düşünüyorum neden aldı diye Aoe slow için olabilir ama hiç bir işe yaramadı.
  • Stomaged free win

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakko9 kullanıcısına yanıt
    ben türk twitch kanalı izlerken her zaman tam ekran izliyorum -13 yaş direk şaka gibi gerçekten bu kadar çocuk var mı memlekette ya bu arada supermassive 5.dakikada o kule tanklamasıyla bu seriyi ne kadar kazanmak istediğini gösterdi bence 3-1 supermassive alıcak
  • sup 1-0 öne geçti
  • Olm chat çok kötü harbiden yaa. Nasıl bir milletiz abi lanet olsun adam akıllı konuşma yok ya.
  • aydinsukru kullanıcısına yanıt
    İçlerine girdiğinde kaçamasınlar diye. Fizz Q, Graves E, Ezreal E, nin açtığı mesafeyi siliyor neredeyse o aktifinin slowuyla.
  • bjk kazansin istiyorum. sup denen buram buram elitizm kokan takim kazanmasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggreyhame -- 3 Nisan 2016; 15:57:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence gragas batırdı
  • Lucian neredeyse tek başına sattı maçı 45-50 farm önde ez daha güç patlaması yaşamamış ama gidiyor botta farm alıyor. 2 savaşta da sonradan katıldı ve 2. de gitti öldü aklı yetmedi Azir'in neler yapabileceğine
  • Azir farkı büyüktü aslında supp earlyde bir kaç pozisyonda fırlattı, fakat oyun uzayınca azir ve naru farkı ortaya çıktı iyi oynadılar. Olsun Beşiktaş kazanacak daha iyi olduğunun farkındayım.
  • Şu chat üzerinden milletimize laf atanları anlamıyorum.
    LCS oynanırken de chatte mal mal yazılar dolaşıyor.
    Burda da değişen bir şey yok.
  • corki bilmeyen almasın arkadaş. ayrıca useles bir support. bu kadar easy oyun olmaz finalde. alsana lbyi zedi. adam göstere göstere azir alıyor.
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    Bu Fizz e hortlağın pençesi kullanılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Bu Fizz e hortlağın pençesi kullanılıyor mu?

Tank fizz için evet,savaş şevki ve hortlağın pençesi w ve q'su ile çok uyumlu.
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    Bi de fab ın kabiliyetlerine nerden bakabilirim e spor a girdim bulamadım
  • Bjk şampiyon olmazsa popoma naru yazıp fotosunu atıcam foruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Bi de fab ın kabiliyetlerine nerden bakabilirim e spor a girdim bulamadım

Bilmiyorum maalesef
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.