Şimdi Ara

Kış lastiklerini çıkardınız mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de 2 gün önce (C.tesi) yazlıkları taktırdım (Ankara). Jantlarda epey çamur birikmiş, onları temizlediler, balans ayarını yaparken de sağına soluna metal ağırlıklar yapıştırdılar.

Şimdi bu ağırlıklar hasbel kader düşerse balans ayarı bozulur mu? Balans ayarının bozulması sürüş güvenliğinde zaafiyet yaratır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 25 Mart 2019; 10:9:25 >
  • 23 mart itibariyle çıkarttım. istanbul'da yaşıyorum...
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar o metal ağırlıkların düştüğüne hiç rastlamadım ama düşerse elbette araç siz direksiyonu düz tutsanız dahi bir tarafa doğru çekme yapar. Güvenlik zaafiyeti oluşmaz pek, direksiyonu yamuk tutacaksınız sürekli
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, lastikleri değiştiren usta, titreme varmıydı dedi, yoktu dedim. Cidden ne titreme, nede sağa-sola çekme yoktu araçta. Demekki bariz bir dengesizlik yoktu ama yinede birkaç noktaya ağırlık koydular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemangroovy

Ben 2 yıldır ankarada yaşıyorum,ankaranın kışını, ayazını bilirim.. Ankarada yaşamayana anlatın..

Alıntıları Göster
    30 senedir Ankara'da yaşıyorum. 12 yıldır ehliyet sahibiyim. 6 yıldır trafikte aktif olarak her gün araç kullandım bil fiil. Ankara'yı bana anlatmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 25 Mart 2019; 13:26:22 >
  • haftaya çıkartacağım. 1 nisan gibi.
  • Bu gidişle havalar biraz daha serin geçecek gibi, ne zaman sıcaklar kalıcı olur o zaman değiştirteceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

30 senedir Ankara'da yaşıyorum. 12 yıldır ehliyet sahibiyim. 6 yıldır trafikte aktif olarak her gün araç kullandım bil fiil. Ankara'yı bana anlatmayın.

Alıntıları Göster
    Rakam önemliyse ehliyetimi 1989 mayıs ayında aldım, hala da aktif araç kullanıyorum, ama rakamlar önemli değil, ama ankarada kar lastiksiz yaşanmaz, onu anlamak için size 30 yıllık ankaralılık, 12 yıllık ehliyetlilik, 6 yıllık sürücülük yetmemiş niyeyse..

Ankarada kar lastiği şart..
  • Kış lastiklerini çıkardınız mı?

bugün iki arabanın da kışlıkları çıkarttım yazlıkları taktırdım...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.