Şimdi Ara

Kış lastiklerini çıkardınız mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskişehir'de yaşadığımız için kışlık lastik kullanıyoruz. Ancak şu sıralar havalar cidden yüksek sıcaklıklarda. Lastiği boşuna yıpratıyoruz. Sizce Mart ayı son dakika golü atar mı yoksa bu hafta değişim yapmalı mıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ÇIKAR 1 AY OLDU ÇIKARALI

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çıkarmadım,ama 1-2 güne çıkarırım havalar böyle giderse

• Ankara dün çıkardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taktırmadık ki çıkartalım. Ayazıyla karı kışıyla meşhur Ankara'da kar yağmadı bu sene. Don olayı da görülmedi nerdeyse. Eski araca da yenisine de taktırmadık. Şu saatten sonra da yolları kapatacak kadar kar yağmaz zaten.

• Bu hafta sonu çıkartayım o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulda gereksiz oldu bu yıl, henüz çıkarmadım 1 hafta sonra çıkarmayı düşünüyorum

• Geçen hafta çıkarttım.

• Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır diye bir atasözü var.

Bence 1 nisan ve sonrasını bekleyin derim. 2015 yılında 4 nisan günü Bolu dağından geçerken -4 leri görüp tünel çıkışında yolları bembeyaz olarak gördü bu gözler. Yazlık lastiklerle otobüslerin arkasına takılarak onların bıraktığı lastik izlerini takip etmek zorunda kaldım. Tabi hatim indirerek.
  • Bugün daha yeni çıkarttım Bursa

• Hava tahmin raporlarına bakın kar görünmüyorsa çıkarsanız da olur, kar yağarsa da 2 gün trafiğe çıkmazsınız, bu saatten sonra kar yağsa bile fazla tutunacağını ben zannetmiyorum kolay erir.

Ben İstanbulda hiç takmadım bile kışlık lastik, bir kaç kez kar yağdı onda da trafiğe çıkmadım. Hatta 1 takım yeni yazlık aldım kışlığa hiç bulaşmadım bile.
  • 9 liraya çıkardım

• Kar 1 hafta yağıyo yağmıyı gibi burlarda.Öyle dertlerimiz yok Elhamdülüllah.

• Focustaki conti wintercontat 860lar, c3teki 4 mevsim petlas pt535lerden daha kotu tutuyor bu siralar Istanbul'da. Bu gidişle cikartacagim; yok yere lastik eritiyoruz. Lakin sessizlik konusunda 4 mevsim petlastan daha iyi.

• Haftaya çıkarırım çıkarmışken yağınıda değişirim. Sanayiye gitmemek ne güzel. Allah herkese kendi garajını nasip etsin

• Çıkartmadım ve mümkün olduğunça geç çıkartıp çöpe atacağım... Yaz lastiklerim aşınmasın diye uzatıyorum...

Neden o zaman kış lastiği taktın derseniz aracı aldığım eski sahibi vermişti çok iyi durumda 4 tane kışlık...

Ama berbat bir sürüşü var, yere biri tükürse üstünden geçerken patinaj yapıyor.. bir daha asla kış lastiği takmam... Zaten İstanbul'da en fazla 3 gün kar ya da don olur... En fazla 5 gün sıcaklık 7 derecenin altına iner... Varsın araba 3 gün yatsın... Hatta 1 hafta yatsın... gerekirse 15 gün yatsın ama kış lastiği takmam kolay kolay....

• nisan başında çıkartacağım... mart pek belli olmuyor..
  • Hiç taktırmadım Yılbasında yeni yazlık lastik aldım uygun fiyattan onunla bindim araca karda kışta

• quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Taktırmadık ki çıkartalım. Ayazıyla karı kışıyla meşhur Ankara'da kar yağmadı bu sene. Don olayı da görülmedi nerdeyse. Eski araca da yenisine de taktırmadık. Şu saatten sonra da yolları kapatacak kadar kar yağmaz zaten.
    Allah büyük diyorsunuz yani.. Ankarada şansa geziyoruz trafikte demekki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Taktırmadık ki çıkartalım. Ayazıyla karı kışıyla meşhur Ankara'da kar yağmadı bu sene. Don olayı da görülmedi nerdeyse. Eski araca da yenisine de taktırmadık. Şu saatten sonra da yolları kapatacak kadar kar yağmaz zaten.
    aralığın sonundaki karda ayazda demek ki ankara'da değildiniz. kar neyse de ankara'da don olmadı demek çok abes.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.