Şimdi Ara

Kış lastiği tavsiyesi kormoran vs barum

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
30
Cevap
1
Favori
851
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Kış lastiği tavsiyesi kormoran vs barum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8898 Mesaj
    debica frigo 2 tavsiye ederim. zamanında toyota corolla'da kullanmıştım. fiyatına göre güzel bir lastik.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben barum un yazlık lastikleriyle geçen sene full gezdim karda kışta. Yazlık lastiği böyleyse kışlığı harika olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kormoranın doğru dürüst testi yok maalesef, ben barum polaris 5 modelini aldım, karda henüz deneyemedim ama kormorana tercih ederim. Kormoranın hangi modelini kastediyorsunuz bilemiyorum şurda bir fren testi var kormoran sadece ıslak zeminde denenmiş polaris 3 ıslak zeminde ciddi olarak daha iyi fren mesafesine sahip. Polaris 3'ün karda fren mesafeside iyi lastiklerle karşılaştırılınca iyi görünüyor.
    http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2017-50-Winter-Tyre-Shoot-Out.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fss1403 -- 5 Aralık 2019; 0:2:10 >

|
    |

Orijinalden alıntı: fss1403

Kormoranın doğru dürüst testi yok maalesef, ben barum polaris 5 modelini aldım, karda henüz deneyemedim ama kormorana tercih ederim. Kormoranın hangi modelini kastediyorsunuz bilemiyorum şurda bir fren testi var kormoran sadece ıslak zeminde denenmiş polaris 3 ıslak zeminde ciddi olarak daha iyi fren mesafesine sahip. Polaris 3'ün karda fren mesafeside iyi lastiklerle karşılaştırılınca iyi görünüyor.
    http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2017-50-Winter-Tyre-Shoot-Out.htm
    Hankook aldım hocam en mantıklı o geldi bana

|
    |

• Binbaşı
    1051 Mesaj
    Sava Eskimo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Ayni ebatlarda kampanya gunu tanesi 360 tl nokian snowproff aldim ... piyasada b yoltutus c tuketim ve 69 db ses ile liderlerden

hayırlı olsun hocam deneyimlerinizi aktarmanız dileğiyle bende takım olsun diye conti ts860 aldım yoksa nokian alacaktım
    |
    |
    techquys kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi Redmi Note 5 Pro
  • Teğmen
    115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

hayırlı olsun hocam deneyimlerinizi aktarmanız dileğiyle bende takım olsun diye conti ts860 aldım yoksa nokian alacaktım
    2016 yilindan beri butun araclarimda kiş lastigi secimim nokian oldu yol tutus ve yakit olarak hic sorun cikartmadi sessizligi yaz lastiklerinden bile guzel sadece bir kere park ederken kaldirima sert surtunce kenarindan surtmeye bagli kucuk parca koparmistim malum cok yumusak bi lastik onun harici mukemmel

|
    |
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Sohbet
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.