Şimdi Ara

kış lastiği araştırmaları - fiyatları - önerileri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
8
Favori
37.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasada Goodyear UG8 91T için 210 - 240 aralığında fiyatlar var. Daha uyguna bulan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

Piyasada Goodyear UG8 91T için 210 - 240 aralığında fiyatlar var. Daha uyguna bulan var mı?

1 ay önce 210 tl den 8 taksitle aldım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sd13

quote:

Piyasada Goodyear UG8 91T için 210 - 240 aralığında fiyatlar var. Daha uyguna bulan var mı?

Şimdi de aynı fiyatlar var Ankara'da. Hepsiburada.com da 200 TL'ye var ama sadece İstanbul'da montaj hizmeti var. Otostart.com'da 208 lira falan ama onda da 4 taksit yapıyorlar en fazla :(

Bir de şu mont olayı var, 4 kışlık alana mont hediye diyorlar. Onun için illa yetkili bayiden mi almak lazım ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur NET -- 11 Kasım 2012; 22:34:09 >
  • quote:

quote:

quote:

Şimdi de aynı fiyatlar var Ankara'da. Hepsiburada.com da 200 TL'ye var ama sadece İstanbul'da montaj hizmeti var. Otostart.com'da 208 lira falan ama onda da 4 taksit yapıyorlar en fazla :(

Bir de şu mont olayı var, 4 kışlık alana mont hediye diyorlar. Onun için illa yetkili bayiden mi almak lazım ki?

Sanırım yetkili bayiden. Ben alırken yoktu mont işi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ankara Cepa AVM'deki bayi, 230 TL dedi tanesine ancak 150 TL değerinde iç temizlik (gerçi aracım daha 2000 km'de), mont ve lastik saklama hizmetimiz var dedi.

230 - 210 = 20
    20 x 4 = 80 TL

bunun 40 lirası zaten saklama hizmeti olsa, bana temizlik 40 liraya gelmiş olacak ki, sanırım iyi rakam.

Ne dersin?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ankara Cepa AVM'deki bayi, 230 TL dedi tanesine ancak 150 TL değerinde iç temizlik (gerçi aracım daha 2000 km'de), mont ve lastik saklama hizmetimiz var dedi.

230 - 210 = 20
    20 x 4 = 80 TL

bunun 40 lirası zaten saklama hizmeti olsa, bana temizlik 40 liraya gelmiş olacak ki, sanırım iyi rakam.

Ne dersin?

Evet uygun görünüyor. Şimdiden hayırlı olsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

230 - 210 = 20
    20 x 4 = 80 TL

Ne dersin?

bu arada "ne dersin" demişim, abimmişsiniz ayrıca düzelteyim :)

teşekkür ettim fikir için :) mont 80 lira eder mi ki :P

• quote:

Orijinalden alıntı: Creepinq Death

Ayni şekilde bende 225/45 r 17 ebatinda kiş lastigi bakiyorum neler önerebilirsiniz arkadaşlar ?

Toyo s953 230 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

230 - 210 = 20
    20 x 4 = 80 TL

Ne dersin?

bu arada "ne dersin" demişim, abimmişsiniz ayrıca düzelteyim :)

teşekkür ettim fikir için :) mont 80 lira eder mi ki :P

Rica ederim. Sorun değil Ehh o kadar farka bu aldıklarınıza değer gibi görnüyor

• 195 55 R15 Lassa iceways tanesi 215 tlden aldım, Yazlıkları saklama hizmeti,sökme-takma,balans,nitrojen dahil. Bakalım kar-buz performansı nasıl olacak, istenirse çivi çakılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

quote:

Orijinalden alıntı: Creepinq Death

Ayni şekilde bende 225/45 r 17 ebatinda kiş lastigi bakiyorum neler önerebilirsiniz arkadaşlar ?

Toyo s953 230 tl

Öneriniz için teşekkürler ancak uzun araştirmalarim sonucu Goodyear UG8 Performance aldim bugün.Fiyat olarak bilgilendirmek gerekirse 360 tl ye geldi 1 tanesi.
  • Ayın 23'üne kadar geçerli olmak üzere otostart ve Worldcard işbirliğiyle

SADECE WORLDCARD SAHİPLERİNE ÖZEL

23 Kasım 2012 tarihine kadar geçerli yepyeni kampanyamızı ilk olarak her zamanki gibi Forum Donanım Haber'de duyuruyoruz.

Kampanya bağlantı linkihttp://garaj.la/worldavantaj

Bu bağlantıyla sitemize ulaştığınızda 4 Lastikte 75 TL indirim ve PEŞİN FİYATINA 8 taksit fırsatından faydalanıyorsunuz.

1- Bu kampanyaya katılırsanız ödemeyi SADECE WORLDCARD ile yapabilirsiniz.
    2- Kampanya dahilinde gelen siparişler, sipariş sırasına göre sevk edilecektir.
    3- Kampanya 23 Kasım 2012 tarihinde sona erecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otostart_com -- 12 Kasım 2012; 10:28:57 >

• quote:

arkadaşım, UG8 : 205/55/16 için 200 tl fiyat almış. kayseriden.
  • tecrübelerime istinaden uygun fiyatlı olarak petlas w 651 önerebilirim.
    gerek ug7 gerekse de ug 8 çok başarılı kış lastikleridir. önerilmektedir.
    nokain wr g2 de son derece kalitelidir. eğer yazında takacağım devam edeceğim derseniz wr g2 veya good year vector 4 seasons önerebilirim.
    tigar ise michelin pa kopyası bir lastiktir. petlas ile arada kalmanız normaldir.

bu yazdığım 4 lastiğin dışına çıkmamanızı önerebilrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MINERVAL

195 55 R15 Lassa iceways tanesi 215 tlden aldım, Yazlıkları saklama hizmeti,sökme-takma,balans,nitrojen dahil. Bakalım kar-buz performansı nasıl olacak, istenirse çivi çakılabiliyor.

hayırlı olsun,
    15 inç jant için çok yüksek fiyat,
    polo için kışlık olarak çok geniş taban,
    keşke 185/60/15 alsaydınız.
    http://www.otostart.com/lastik/index.php?lastik=lastik-tyre-185-60-r15-696065
    kışlık ta geniş taban;
    ses, yakıt sarfiyatı ve ıslak zeminde yüzme gibi konularda negatif .
    ilk kalkış performansı ve park manevralarında da sıkıntı.
    ...........
    çivi takılabilir olmasına rağmen pratikte hiç çivi taktıracağınızı tahmin etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Torun

tecrübelerime istinaden uygun fiyatlı olarak petlas w 651 önerebilirim.
    gerek ug7 gerekse de ug 8 çok başarılı kış lastikleridir. önerilmektedir.
    nokain wr g2 de son derece kalitelidir. eğer yazında takacağım devam edeceğim derseniz wr g2 veya good year vector 4 seasons önerebilirim.
    tigar ise michelin pa kopyası bir lastiktir. petlas ile arada kalmanız normaldir.

bu yazdığım 4 lastiğin dışına çıkmamanızı önerebilrim

kormoran da michelin grubunun lastiği ama ,
    abim 6 ay ancak kullanabildi. 5 para etmez bir lastik.
    3 kuruş daha verip orjinal ana markanın lastiklerini almalı,
    yada ucuz olarak lassa,petlas,toyo tercih edilmeli.
    4 mevsim için en ideal lastik; goodyear vector 4 season.
    ''kars erzurum gibi zorlu kış şartları hariç''
    kışlık olarak nokian w ve goodyear ug8 ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

Orijinalden alıntı: MINERVAL

195 55 R15 Lassa iceways tanesi 215 tlden aldım, Yazlıkları saklama hizmeti,sökme-takma,balans,nitrojen dahil. Bakalım kar-buz performansı nasıl olacak, istenirse çivi çakılabiliyor.

hayırlı olsun,
    15 inç jant için çok yüksek fiyat,
    polo için kışlık olarak çok geniş taban,
    keşke 185/60/15 alsaydınız.
    http://www.otostart.com/lastik/index.php?lastik=lastik-tyre-185-60-r15-696065
    kışlık ta geniş taban;
    ses, yakıt sarfiyatı ve ıslak zeminde yüzme gibi konularda negatif .
    ilk kalkış performansı ve park manevralarında da sıkıntı.
    ...........
    çivi takılabilir olmasına rağmen pratikte hiç çivi taktıracağınızı tahmin etmiyorum.

185 alsaydim jant disari tasma yapacakti, zaten orjinal ebatlær 195 55 15 herhængi bir kalkista performans kaybi yok aksine neredeyse her zaman Asr calisiyor kalkislarda sonucta 1200 devirden itibaren 230nm tørk uretiyor . Bulundugum yerde gecen Yil 3 ay kar kalkmadi, bu sabah sicaklik 2,5 dereceydi :D civilere ihtiyacim olabilir ozellikle ocak-subat gibi :D fiyatlarda malesef bu ebat icin bu sekilde az kullånilan bir olcu oldugu icin fiyatlar yuksek tek avuntum iyiki 16 inchlik jantlæri almamisin onlarin olculer 215 45 16di ve tek låstik fiyati 300-400 tl civari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Ankara

185/65/14

Good Year UG8

Tanesi : Tek çekim 134, 6 ay taksitle 141 tl..:Takma, sökme, balans ücretsiz..Ayrıca lastikleri ücretsiz saklıyorlar...Resmi Good Year bayii, 2 yıl garanti vs vs
    Diger 2 adet Kumho lastiğimide saklayacaklar

Daha iyisi şamda kayısı

küçük ebatın artısı, kaliteli lastik uygun fiyata alınabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • minerval,
    her kez bulunduğu yere göre en doğrusunu seçer muhakkakki,
    burda sadece genel tavsiyelerde bulunulabiliyor.
    3 ay karlı ise çivili tercih edilebilir ama
    4 tane iyi kışlık ile ve önden çekişli, asr li bir araç çivisiz de kullanılabilir bence.
    ama 3 ay hiç mi hiç kar kalkmıyorsa çivili de kullanılabilir,
    ama bu arada karsız bir ortama girerseniz çok kullanışlı olmayacaktır çiviler.
    ...............
    polo comfortline nin orjinal ebatı 185/60/15 olarak gözüküyor.
    velev ki paket olarak 195/55/15 yazlık tekeriniz olsa bile bir ebat daraltmak ile jant dışarı çıkmaz,
    zaten 55 yanak; 60 olarak takılıyor.
    ................
    araçlardaki lastik ebatları donanıma göre ve motora göre değişiklik gösterebiliyor.
    alt donanımda 175/70/14 takılıyor mesela.
    .
    kia rio da 185/65/15 , 195/55/16 , 205/45/17 gibi ebatlarla satılıyor mesela.
    .
    benim şahsi fikrim ; yeni B sınıfı araçlar için en ideal ebat 185/60/15 dir.
    sizin ebatınız da yaz için çok fena değil.
    205/16 hele hele 215/17 lüzümsuz ve gereksiz,
    golf 7 : 195/65/15 ve
    mercedes C180K bile 195/60/16 kullanırken .......
    ......
    tekrar hayırlı olsun,
    inşallah kazasız iyi günlerde kullanırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: lee67

teşekkurler conti ts850 için ne dersiniz, ug 8 kullanıcılarından bazıları kuru zeminde biraz sıkıntılı olduğunu yazmış

Conti ts 850'yi bi kaç gündür araştırıyorum fakat çok konuşulmuyor forumlarda. Sitelerin satışlarında da yorum almıyor pek. Genelde ug8 öneriliyor sürekli. Ben de conti ts 850, ug8, alpin a4 arsında kaldım 205 55 r16 ebatlarında lastiklerim için.

Sanayide gezip hepsine baktım. ADAC test sonuçlarına göre conti ts 850 birinci. Ayrıca AB etiketine göre de ses seviyesinin 72 olduğunu hesaba katmazsak en iyisi conti.

Bu yüzden önereni çok olmasa da elimizdeki verilere göre conti ts 850'nin en uygun olduğuna karar verdim. Yarın da taktırcam kısmetse.

Ayrıca sanayideki fiyat internet fiyatları ile aynı nerdeyse. Tanesi 240 tl.

kış lastiği araştırmaları - fiyatları - önerileri

kış lastiği araştırmaları - fiyatları - önerileri

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.