Şimdi Ara

kış lastiği araştırmaları - fiyatları - önerileri (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
8
Favori
37.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: farukilbay

Arkadaşlar kusura bakmayın sormadan yapamayacağım,
    2004 model citroen c3 için 2 adet kış lastiği almak istiyorum.
    Buradaki yorumların bir kısmını okudum, bana bu lastiği tavsiye edermisiniz.

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=259720&Productid=otysf778871

Çok kaliteli.
    Hayırlı olsun.
    Aracınızı 4-5 yıl kullanacaksanız,
    4 tane kışlık kullanmanız da fayda var, hem yazliklariniz da eskimez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

Orijinalden alıntı: 404 Not Found

Arkadaşlar merhabalar.Aracım volkswagen caddy lastik ölçüleri 195/65/15 kış lastiği arıyorum.Pek bir bilgim yok konu hakkında önerebileceğiniz sağlam marka/model var mı ?

Goodyear ug8 veya Nokian alınabilir.
    http://www.hizlial.com/nokian-19565-r15-91t-nokian-wr-d3-kis-lastigi/31.906.0001.0064

Michelin alphine 4 nasıl biraz araştırdım araştırmalarıma göre ug8 den biraz daha iyi sanırım.Bu arada 195/65/15 91 T ile 195/65/15 95 T arasındaki farkı biliyor musunuz ?

• 404 Not Found kullanıcısına yanıt
    Michelin yazlık yüksek performans lastikleri iyidir.
    Kışlikları asfalt kullanımi için hafif yağışta iyi,
    ,
    95 , yük kullanımi içindir.
    91t : 615 kg/ lastik başına
    95t : 690 kg/ lastik başina

• quote:

Orijinalden alıntı: ardatun

Hankook W409
    Çivisiz hali de çok iyi, çivileri de çaktırılıp takılırsa alabileceğiniz en iyi lastiklerden.

Kar ve buz üzerindeki tutunması müthiş.
    Kar botlarım varken ayakta duramadığım, arabaya tutunarak yürüyebildiğim dik yokuşta sadece öndeki iki lastikle arabayı tutabiliyordu (çivisiz haliyle bile)

Öyle bir yokuş ve buz olayı vardı ki, yaz lastiği takılı olan arka lastikler el frenini çekip ayak frenini bırakınca tutamıyordu arabayı.
    Aynı yokuşta, üzerinde 4 adet kış lastiği olmasına rağmen yokuş yukarı çıkmaya çalışıp çıkamayıp, yokuşun yukarısından aşağıya doğru kaya kaya hızlanarak gelen taksiyi de durdurdu benim araba. Adam geldi geldi, donk diye dayadı iki kapı ortasından benim arabanın burnuna ve durdu.

Not: Hankook markası veya lastik firmaları ile en ufak bir bağlantım yok. Ücretsiz reklamını yapıyorum, aklıma geldikçe söylüyorum çünkü çok memnun kaldım :)

kış lastiği araştırmaları - fiyatları - önerileri

Aynı lastiği kullanıyorum bu sene 4. kışını geçirecek.Daha dün denedim karda ve buzda, hala çok iyi.Yan destekleri güçlendirilmiş olduğu ve dişleri rakiplerine göre bariz yüksek profilli olduğu için çok konforlu olmasa da 2 yıl beni dağ köylerinde zincirsiz olduğu halde yolda bırakmadı.Aynı desene sahip dunlop modeliyle neredeyse aynıdır ve gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=259720&Productid=otysf778871

Çok kaliteli.
    Hayırlı olsun.
    Aracınızı 4-5 yıl kullanacaksanız,
    4 tane kışlık kullanmanız da fayda var, hem yazliklariniz da eskimez.

Teşekkür ederim arkadaşım

• quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

quote:

Bu lastik piyasanin en iyilerinden ama 4 tane almadiktan sonra bi use yaramaz.

Önerin teşekkür ederim arkadaşım

• Arkadaslar selamlar. Bu haftasonunu Abant'da geciriyoruz. Imkan buldukca geldigimiz ve biraz kafa dinledigimiz huzurlu bir bolge. Bu tarafa gelenler bilir. Milli park girisine kadar olan karayolu genelde cok temiz ve tuzlanmisdir. Park'a girdikten sonra ve gol etrafindaki inisli cikisli yol ise sadece kar kurenmis halde olur. Zannedersem hem tatilcilerin sevdigi bir gezi yolu olmasi hem de dogal ortami fazla bozmamak icin mudahale etmiyorlar. Neyse gecen sene aracima orjinal ebatlarda pirelli sottozero 2 serisi kislik lastikler taktirmistim. Hem bizim lastiklerin orj.ebatlarinda fazla secenegin bulunmamasi hem de sans eseri televizyonda gordugum porche'un lansmanini Avusturya Alplerinde yaptigi yeni bir spor aracinda bu lastiklerin bulunmasi secmemde etken oldu. Lastiklerin performansindan cok memnun kaldim. Resimlerde de gorebileceginiz gibi sartlar felaket duzeyinde olmasada bircok ornegini gordugum gibi standart lastikle gelen arabalari rampalarda birakacak kadar da kaygandi. Hava sicakliginin gece -13 , gunduz -3 arasinda gezindigi Abant'da pirelli'yi ozellikle yokuslarda defalarca zorladim. Kis lastigi arastiranlarin aklinda olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierre34 -- 15 Aralık 2013; 11:57:21 >

• Çek + İndirimler ile tanesini 125 liraya aldım.
    + ÜCRETSİZ montaj

http://www.n11.com/debica-20555-r16-91t-frigo-2-goodyear-uretimidir-P16506702

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 15 Aralık 2013; 11:57:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.