Şimdi Ara

Kırıkkale üniversitesi bilgisayar müh (ilgisi bilgisi olanlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kırıkkale bilgisayar mühendisliği için Ankara'dan her gün git gel yapmak mı yoksa Hacettepe'de tutan bir bölüme (çevre müh vb) gitmek mi daha mantıklı? Yüksek lisansımı yurt dışında yapma olanağım var. Ve mezun olduktan sonra illa Türkiye'de devam edeyim demiyorum. Ne dersiniz? Ortamı, hocaları nasıldır?

• çevre mühendisliği iş imkanları yok gibi bir şey diye biliyorum hocam
  • Hocam çevre muh. ile bm yi nasıl karşılaştırabiliyorsunuz? Hangi bölümü istiyosan yaz üniversiteye göre bölüm mü degisir. En azından bm ile elektronigi kiyaslasaydin neyse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam yanlış anlamayın. Bölüm kadar üniversite de önemli diyor çevremdeki insanlar. Ama tek bir doğru olmadığı için bilmiyorum. Yine de üniversite ve şehir de önemli benim için. Keşke daha iyi çalışsaydım da öyle bir karşılaştırma yapsaydım Ankaradaki üniler üzerinden :D
  • hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    o zaman bu sıralamalarda bölüm öneriniz var mı hocam?
  • sanaemeklerimeyanarim kullanıcısına yanıt
    istediğiniz, başarılı olacağınıza inandığınız bölüm hangisi hocam? şehir değiştirmemek için kendinizi ateşin içine atıyorsunuz gibime geldi o yüzden yazdım
  • hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    Ailem yüzünden öyle biraz. Zaten mezun yılımdı tekrar mezuna da kalamam. O yüzden şu bölüm diyemiyorum. Kişiliğime bi tık uygun, avantajları dezavantajlarından çok bölümlere bakıyorum. Başından beri istediğim bilgisayar mühendisliğiydi ama artık mühendislik yazıp gitme raddesine geldim maalesef. Cevaplarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.