Şimdi Ara

apotemi fasikülleri hangi seviyeye uygun ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • apotemi matematik fasikülleri almayı düşünüyorum ama ayt matı ilk defa göreceğim için bana uygun olur mu sizce

• Olur panpa konu testleri ogrenme asamasi icin zaten.

• çok kolay - kolay arası bir şey
  • aşırı kolay - çok kolay karışımı

• almaya değmez piyasada daha kolay kaynak yok
  • 2050 yılında apotemi
  • Trigosunu çözdüm begenmedim bidaha apotemi alır mıyım idk
  • Abartıldığı kadar zor değil hatta zor da değil. Ayt matematikte ortalama bir öğrenci çözebilir.

Son maraton testleri çok iyi geri kalanlar normal bir soru bankasının testleri gibi. Geçen yılki sınavda 20-25 ayt mat yapan biri rahatlıkla neredeyse hiç zorlanmadan her hafta bir fasikülünü bitirebilir, 15-20 yapan da konulara hakimse daha da yavaş da olsa fasikülleri çözebilir.
    0san tabi konu hakkında hiçbir bilgin yoksa başlangıç olarak daha iyi yayınlar var onlardan başlaman iyi olur (acil fasikülleri iyi mesela başlangıç için)
  • Trigonometri fasikülünü aldım trigo 1-2 çözüp bıraktım. Çok uzun geldi bana. Umarım türevi falan o kadar uzun değildir.
  • medness M kullanıcısına yanıt

katılıyorum, artık nasıl apotemi zor algısı ortaya çıktı bilmiyorum ama maraton testleri hariç öyle pek zor değil. özellikle problemler için "piyasanın en zoru" dediler diye almıştım ama bir numarasını görememiştim.

• Hocam çok değişiyor ben de anlamadım, benim fikrim; limit zorluyor, türev ve integral orta seviye özellikle türevi çok kaliteli öğreticilik olarak, analitik geometri adım güçlendirme ve karma güçlendirme testleri ana avrat sövdürüyor, ya da benim analitik geometrim kıt. Problemler en temelden alıp zora yaklaştırıyor daha bitirmedim. Fonksiyon da orta denebilir, trigonometrisine başlamadım, acil fasikülünden trigo bitirmiştim bu ondan zor gözüküyor göz gezdirdiğim kadarıyla. Bu dediklerim maraton testleri hariç, maraton testleri 10 sorunun 2-3 tanesi vaktini yiyebilecek zorlanıp çözebileceğin sorular var.

• 3d 345 bs seviyelerinin üstü
  • .
  • Maratonlar harici orta, maratonlar ise zor.
  • Kolay orta diyelim. Karekök LYS'den sonra çözülebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.