Şimdi Ara

KIRIK OBP İLE TIP OLUYORMUŞŞŞŞ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
18
Favori
42.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okul puanım kırık geçen sene yerleştiğim için obp 46 imiş gibi düşünün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • halilaykan64 H kullanıcısına yanıt
    İnş hocam

• yeniüye75 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, 20-50K bandında 70 diploma notu ne kadar atar tahmini?
  • Hocam burada birçok örnek var sonuçların atıldığı konular olmuştu onları incelerseniz daha iyi olur.

Hangi kaynakları kullandınız hocam detaylı öğrenmek istesem ayıp olur mu acaba

• Özellikle soru bankası ve denemeler

• 92.5 ile o kadar sira atiyorsa, benim 83 ile anamiz aglar. Neyse ki sinavi vereli 4 sene oluyor

Bu obp iyice sacmalik olmus onceden okul icinde hesaplanirdi ama ona ben bile yetisemedim. Sisirme puanlarla millet lise bitiriyor demekki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    Kırık olduğu için bu kadar attı hocam yani 46 imiş gibi düşünmek lazım.

Hocam kullandığınız kaynakları sormuştum zahmet olmayacaksa

• gunners49 kullanıcısına yanıt
    Hocam daha sonra bununla ilgili ayrıntılı bir konu açacağım nasıl hazırlandığıma dair sonuçların açıklanmasını bekliyorum.

• HedefBounCmpE13 kullanıcısına yanıt
    Eveet okula başlayalı 2.5 ay oldu ve bu konuda bir şeyler söyleyebilirim artık. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi (ingilizce) emin olun 7kdaki üniversitelerin çok büyük bir kısmından daha iyi bir fakültedir kendi fakültem diye söylemiyorum gözlemlediklerimden yola çıkıyorum ve büyük şehirlerden birinde olsaydı kesinlikle 5k bandında olabilecek bir fakültedir. Hastanesi doğunun en büyük hastanesi olduğundan doğudaki tüm hastalar buraya gelir dolayısıyla vaka görme imkanı çok iyidir. Klinikte gerçekten çok başarılıdır. Hocalarımız alanında gerçekten yetkin insanlardır. Adli tıp ana bilim dalı başkanımız mesleğini hakkıyla yerine getirmek istediği için ankara hukuk fakültesini bitirmiş üstüne hukuk fakültesi dekanlığı bile yapmıştır :) Sistemi oturmuştur Türkçesi 1962 yılında kurulmuştur bizim fakülte daha geç kurulmuş olsa da aynı şekildedir. Bunun dışında Erzurum'a gelmeden önce çok önyargılıydım asla burada yaşayamam Allahın unuttuğu yer vs bir sürü şey diyordum ancak bölümünüzü seviyorsanız ve biraz arkadaş edinirseniz hiç de öyle olmuyor gayet de yaşanılıyormuş :) Ben fakültemden ve okulumdan aşırı derecede memnunum tıp eğitimi dersleriyle gerçekten kendimizi doktor gibi hissediyoruz, ne zaman istersek acilde kalabiliyoruz gözlem yapabiliyoruz örneğin ekg çekmeyi bu nöbetlerden birinde acilde öğrendim :) Sizin dediğiniz 7k lık fakültelerde hiç böyle imkanlar olduğunu sanmıyorum :)) Şehre takılmayın Atatürk Üniversitesi gayet "kaliteli" bir okuldur. Ben çok memnunum iyi ki buraya gelmişim diyorum.

Böyle pozitif insanları çok seviyorum yaa, eğitim hayatında başarılar dilerim hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam emeklerinizin karsiligini aldiginiza cok sevindim .Her babayigidin harci degil kirikla tip kazanmak ,O mezun senesi Hayatinizin donum noktasi oldu belkide.
    Hayatinizda Basarilar hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oriannacı -- 26 Kasım 2018; 14:49:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • baband kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam :) ama benimki pozitiflikten değil gerçekten yaptığım işi severek seçtim bundan kaynaklı:))
  • Oriannacı kullanıcısına yanıt
    kesinlikle dönüm noktası oldu benim için çok doğru bir tespit. çok teşekkürler hocam size de başarılar dilerim :))
  • Upp uppp atatürk tıp ing hakkında ya da erzurum hakkında sorularınız varsa alabilirim :pp diş hekimliğini bırakmak ya da kırıkla tıp kazanmak üzerine de olur xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sonuclar açıklanınca senin sonuc ile aynı gelirse atıcam buraya bende obp magduruyum ama senin netlerle aynı bakalım nolucak
  • Ne gibi bi fark hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.