Şimdi Ara

KIRIK OBP İLE TIP OLUYORMUŞŞŞŞ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
18
Favori
42.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef ilk başlarda sevinmiştim tıp oldu diye ama araştırdıkça çöktüm resmen. Cidden çok sıkıntılı bir sıralama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam 6 yıllık bir fedakarlık yapacak kadar tıp istiyorsanız yazın tutan bir yeri ve sonra tus kasıp iyi bir yerde uzmanlık yaparak güzel bir etiket elde edin. eğer tıp için o kadar takıntılı değilseniz güzel yerlerde diş hekimliği tercih edebilirsiniz. ya da son çare olarak kırık obp olmadan emeğinizin gerçek karşılığını almak için son 1 kez daha deneyebilirsiniz.
  • HedefBounCmpE13 kullanıcısına yanıt
    Zaten diş hekimliği okuyordum ama tıp istediğim için yeniden hazırlandım. Yani 6 yıl da çok uzun gözüküyor şu an çok kararsızım.

• yeniüye75 kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz hocam tekrardan tebrikler

• Hort. Hocam olmuş olmasına da o kadar geri atmasına rağmen içinizde hiç mi burukluk yok?
  • İçimde tabi ki bir burukluk var ama elimde olan bir şey değildi (kurallar böyle sonuçta bir hata yaptım ve ceremesini çekmem gerekiyor), başından beri beklediğim bir şeydi bu kadar geriye atması o yüzden şaşırmadım yani hazırlıklıydım bu sonuca. Yapacak bir şey yok, tecrübe kazandım diyerek kendimi avutuyorum. Bir de eğer direkt mezuna kalmış olsaydım bu kadar rahat olur muydum sınavda o da şüpheli, bir yere yerleşmiş olmanın verdiği güven duygusu var sonuçta. Belki direkt mezuna kalsaydım heyecanlanıp daha kötü yapacaktım. Bunlar hep tecrübe işte. Hayırlısı böyleymiş.

Bakış açınız çok hoş hocam , katılıyorum. Tebrikler tekrardan.
  • Çok teşekkürler.

• Eeee Hocam tıpa geçtiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasabateam60 kullanıcısına yanıt
    Sonuçları bekliyorum dostum bakalım göreceğiz:D

Yani listeye yazdınız. Hayırlısı olsun

• Aslında az atmış. Millet sene başında kırık OBP ile Tıp istiyosan ilk 3-4K şart diyorlardı anca 18K olur diyolardı. Bence durum o kadar da feci değilmiş. Neyse Tebrik ederim hocam istediğin olur inş.
  • Teşekkürler hocam.

• Sorular kolay olsaydı daha çok atardı tabii ki

• S.O.R.J.B S kullanıcısına yanıt
    Sakin ol aslan ben bu sene kazandım zaten. Beddua da sahibine aittir. Ayrıca evet, eğer hedef yüksekse kırıkla girmenin çok büyük bir dezavantajı var.
  • HedefBounCmpE13 kullanıcısına yanıt
    KIRIK OBP İLE TIP OLUYORMUŞŞŞŞ

Anladım bounceng de başarılar

• 2016 da bir tanıdığım kırık obp ile girdi 16k yı 40kya attı bence de az atmış

• Ayt mat bu sene çok kritikmiş demek ki, 35 doğru olsaydı 5k ham olurdu herhalde hocam

• S.O.R.J.B S kullanıcısına yanıt
    Ee neyi ispatladın şimdi? Ailem izin vermedi mezuna kalmama, bir heves aldığım nick çöpe gitti doğrudur. Öyle ya da böyle tercih yaptım ve bir yer kazanıp gideceğim. Cidden neyi ispatlamış oldun şimdi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.