Şimdi Ara

Kırık düğmeler yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese kolay gelsin. Öncelikle benim birkaç sorum olacak ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Kırık düğmeler yardım

Grundig marka amfi-tunerimin ön tuşlarından bir tanesi kırık. İşlevsel olarak sıkıntısı yok ama görsel olarak beni rahatsız ediyor. Acaba bu düğmeyi bulabileceğim bir yer var mıdır? Aynısını bulamazsam tüm düğmeleri değiştirebileceğim şekilde düğme bulabilir miyim?

Kırık düğmeler yardım

Bazı tuşlarda oksitlenme var ama bu tuşlar plastik. Bunları yeniden boyayabilir miyim? Öneriniz nedir?

Kırık düğmeler yardım

Kırık düğmeler yardım

Phono çıkışı için yeni kabloyu nerden bulabilirim? Bir de bu girişlerdeki oksitlenmeyi nasıl temizyebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharkatk -- 6 Ağustos 2013; 11:02:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sharkatk

Arkadaşlar herkese kolay gelsin. Öncelikle benim birkaç sorum olacak ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Kırık düğmeler yardım

Grundig marka amfi-tunerimin ön tuşlarından bir tanesi kırık. İşlevsel olarak sıkıntısı yok ama görsel olarak beni rahatsız ediyor. Acaba bu düğmeyi bulabileceğim bir yer var mıdır? Aynısını bulamazsam tüm düğmeleri değiştirebileceğim şekilde düğme bulabilir miyim?

Kırık düğmeler yardım

Bazı tuşlarda oksitlenme var ama bu tuşlar plastik. Bunları yeniden boyayabilir miyim? Öneriniz nedir?

Kırık düğmeler yardım

Kırık düğmeler yardım

Phono çıkışı için yeni kabloyu nerden bulabilirim? Bir de bu girişlerdeki oksitlenmeyi nasıl temizyebilirim?

Sanırım bir elektronikçiye giderseniz yanık amfilerin düğmelerini alabilirsiniz belki.

Girişlere zarar vermeden söküp yapabiliyorsanız neden olmasın

İşini bilen eski bir elektronikçide vardır çevirme aparatı ya da kablınun adını biliyorsanız internetten de alabilirsiniz.

• Bunların böyle yapılması gerektiğini ben de biliyorum, bana esas lazım olanlar adresler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkatk

Bunların böyle yapılması gerektiğini ben de biliyorum, bana esas lazım olanlar adresler

Kadıköyde teknik-saat var. Oraya gidebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.