Şimdi Ara

KİRALIK|RE 8|FARCRY6|DYING LIGHT 2|COD VANGUARD|VALHALLA|FENYX GOLD|BIOMUTANT|NIER REPLICANT|10+5GÜN (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
40
Favori
19.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şimdi de Nier Replicant bekliyorum. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desteklerin için çok teşekkürler üstadım

Replicant indirmeye açılsın sende direkt  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok değerli çok iyi niyetli bir arkadaşımız kendisi. Kesinlikle herkese tavsiye ederim bu kiralama isini. Ben hitman 3 kiraladım oldukça memnun kaldım :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Değerli yorumunuz için teşekkür ettim hocam her zaman beklerim 😊😊

• Ps tarafındaki yoğunluktan dolayı burayı salmışım gibi durmuşum gibi olmuş buradayım elimden geldiğince sizleyim dostlar

3 Gün kiralanabilen oyunlar ve fiyatlar düzenlendi herkese iyi eğlenceler diliyorum :)

• Resident Evil Village için hesap sayısı artmıştır . Rezerv etmeye devam edebilirsiniz :)

İyi eğlenceler herkese.

• Takibe aldım. Eline sağlık hocam senin gibi kişiler sayesinde güncel oyunlar oynuyoruz.
  • zenci teknisyen kullanıcısına yanıt
    Teşekkür Ettim hocam

• Nier Replicant kiraladım. Oyunu ilk duyurulduğundan beri bekliyordum. Oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Nier Autamata isimli şaheserin, öncesini anlatıyor olması bile oynama sebebidir. Baştan aşağı tüm karakterleri yeniden seslendirmişler. Grafikleri bir tık daha iyi olabilirdi, onun haricinde Autmata'yı sevenler mutlaka denesin. Orjinal Nier Metacritic'den 68 almışken, Remake versiyonu 84 aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 24 Nisan 2021; 20:34:37 >
  • Beğenmenize sevindim üstadım yorumun ve özellikle desteklerin için özellikle Teşekkür Ederim   

• Hocam selamlar, iyi satışlarınız olsun. Bu kiralama işi nasıl oluyor acaba? Bana kullanıcı adı ve şifre veriyorsunuz, sürem bittiğinde şifre değişiyor ve otomatik logout mu oluyorum?

• tolgakutukcu kullanıcısına yanıt

Özel mesaj ile yanıtlandı.

• @berk13141516 Hocam dmniz kapalı ulaşamıyorum dünden beri size dmnizi açar mısınız?

• Resident Evil için 5 günlük kiralamak isterim. Nasıl yapıyoruz?

• Özel mesaj ile yanıtlandı.

• Ninja Gaiden sırasına girelim şimdiden. :) 10 gün alırım. Oyun yeni nesil konsollarda 4K/60 FPS destekliyor.

• Hemen yazıyorum üstadım , bu bilgiyide ekliyeyim teşekkür ettim

• Necromunda: Hired Gun
    İçin yerimizi alalım. :)

• Hemen yazıyorum üstadım   

• Sayende yeni çıkan oyunları youtube dan izlemek yerine çıktığı gün oynayabiliyoruz :) PS tarafında kendisinden defalarca oyun kiraladım, ne zaman soru sorsam kafama bir şey takılsa üşenmez geçiştirmez uzun uzun cevaplar sağolsun. Artık xbox tarafındayız, Village la başlayacağız bakalım. İlerde devamlı müşterilerine özel kampanyalar da yaparsa harika olacak :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.