Şimdi Ara

Kiralık Aşk | STAR TV | FİNAL (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.056
Cevap
6
Favori
22.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler artık yorumları anlamıyorum bile :D pamir kim seda kim kardo komple değişti mi noldu
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    birdahaki bölüm izlenebilir malum seda sinan
  • John-Reese kullanıcısına yanıt
    pamir ömerin kuzeni, hulusi reis bütün mirasını defneye bıraktı ama defnenin haberi yok. Neriman kekosu pamirle anlaştı defneyle evlen parayı al ayrıl diye. Pamir defneye aşık oldu tabii.. ömerle kapışıyolar. Seda hanımda defnenin patronu. Ömerlerle aynı binada çalışıyolar pamirde seda hanımın şirketinin ceosu olarka işe girdi defneyi tavlamak için. neriman ayarladı hepsini. Bu bölüm isoyla ömer barıştılar. Yalnız Ömer pamirin kiralık aşk olduğunu anladı ve defneye söyleyeceğini söyledi pamire. pamirde bu bölüm hep defneyi kaçırdı felan özetledim bayaa
  • Ohooo olaylar olaylar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu diziyi izliyorsam sırf eski sevgilim ile devam etseydim olmak istediğim yaşamak istediğim şeyleri hissettiğim için

• bahçıvan uşağa uşak aşçıya aşçı nerimana sonra hepsi nerimana bu ne abi iyice çorba olmuş bu
  • John-Reese kullanıcısına yanıt
    dedim 20.45 te başlar bi açtım başlayalı yarım saat olmuş başlarını izleyemedim gece izlicem

• 62. bölüm çok komikti
  • komik ama eskisi kadar heyecanlanmıyorum artık

• Kiralık Aşk | STAR TV | FİNAL

• evet arkadaşlar sizin için hazırladım 64.bölüm kamera arkası

videomu beğenirseniz seviinirim iyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=u4A69So3ZRU&t=43s
  • Yaşıyonuz mu
  • izliyorum ama öylesine tat yok artık mala bağladı iyice
  • 5-6 bölüm sonra bitecek herhalde.
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    Bencede. Raytinglerde yerlerde
  • Hiç izlemedim ama 69.bölüm finalmiş.
  • izlemeden çamur atanlar yüzünden rating kaybı olmuş olabilir... örümcek kafalı zihniyete rtük kontrolü verilirse...
  • Bitmesi yerinde hamle olmus. Bıktık bu tip dizilerden. Elçin Sangu iyi diye diziyi izleyenler vardı sadece. Dizi güzel de değil. Bir insan evladı için de izlenmez.

• Sonra milletin ahlaki neden bozuluyor taciz olaylari yasaniyor. Boyle diziler yuzunden. Erkekler dizideki kizlar icin kizlarda erkekler icin izliyor. Elemanlar taktigini de bulmus isin valla.
  • Güzel bi şekilde bitirdiler ama aceleye getirmişler gibiydi. 3-4 bölüm daha uzardı.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.