Şimdi Ara

Kiralık Aşk | STAR TV | FİNAL (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
6
Favori
22.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu diziyi indirebilecek bir torrent sitesini pmden yollayabilir misiniz? Aradım bulamadım ya da çok acemiyim
  • kabak tadı verdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

http://ipsatpro.com:8000/live/unal/unal/384.ts

VLC Media player ile Full HD kalitede star tv yi izleyebilirsiniz ben şahsen bu akşam projeksiyona yansıtıp izlicem :D

adamsın sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    son sahne fennaydı ama o dans ederken kızın üzerine çok gitti ömer mallık yaptı fragman fennaa :D
  • Aynen. Bir sene boyunca cool takılan adam bir anda dh konudisindaki kari kız düşkünlerine dönüştü.

• TEHET kullanıcısına yanıt
    Bence pamir daha iyi yani en azından zevkleri daha güzel geldi gözüme ... Bence asıl Ömerin uzak kalması gerekiyor. Yapıştı durdu ustasına sordu defne mahallede nasıl dı diye ? oda merak etme yoksa dayanamazsın demişti yani BIRAK LAN KIZI İŞTE SENİN YÜZÜNDEN ACI CEKTİ demek oluyor
  • defnede keko he yok ben güçlüyüm felan diyo sonra ömerin karşısında iki büklüm oluyo sarma felan yapıyo ne iş defne ben pamiri beğenmedim açıkçası hem adam çok zayıf hem çok bilmiş tavırlı felan
  • Senaristin kekoluğu o iki dakkada yumuşadı araları insan bi 5-10 bölüm dayanır.
  • aga bunlar nasıl senarist versinler bize iki dakkada hallederiz :d

• SON 1 Gün

• Bir daha bu diziyi izleyenin.Ben hayatımda bu kadar beceriksiz senarist görmedim.Defne sezon başı yok güçlüyüm yok şöyleyim yok böyleyim takılıyo 2 bölüm sonra akşamına ömere pazu sarması yapıyor.Pamir'in hiçr vasfı yok.

• armadillo dalagı kullanıcısına yanıt
    aynen maalesef
  • Ne bitmez bolum yapmislar be

• Yarım saat avukatların gelişi scene+ yarım saat avukatlarla görüşme scene x2
  • Yangin sahnesi diziden soguttu

• Bu defnenin abiside tam gavat.Kardeşi nerde napıyo bilmez.Az gerçekçi diziler yapsınlar.Ömerle pamirin soyunması giyinmesi dizinin yarısını alıyo.Komple günümüz kızlarına yönelik saçma senaryo.iç çekip böyle hayat hayal ederler şimdi

• yangın sahnesi berbattı sanki silahlı çatışma ortasında kalmış millet kaçışıyor bide ömerle pamirin asansör önüne gelme ve basma sahneleri var...
  • https://www.youtube.com/watch?v=WE6BVj9IHPQ yalnız fragman fena geldi bana sedaya mavi yakışmış :D
  • Rezalet sahnelerdi ya. Ondan sonra izlemedim zaten.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.