Şimdi Ara

Kipa'da Everest Modemler İndirimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün Modem bakmak için Kipa'ya uğradım. Everest SG-1600 Model vardı. Bir de VDSL destekli olanı vardı. İkisi de 300 Mbps.
    VDSL destekli olan model SG-V300 169,90 TL. idi.
    Ben SG-1600 Model olanı aldım. Cepten Özellik ve Fiyatlara baktım. Bu fiyata hiç bir yerde bulamadım.
    İnternette SG-1600 Modelin ayarlarından, radyasyon yaymasını en aza indirmek için, Mbps'nin düşürüldüğünü de okudum. Ben onunla uğraşamam. Fakat takıntılı olanlar evde yokken ya da gece Mbps ayarında düşürebilirler.
    69,90 TL. TLye fiyat çok uygun geldi ve aldım. Şu an bağlantım güzel. Ayrıca USB bağlantısı da varmış. O da sürpriz oldu. Pek de kullanmam. Ama çocuklar kullanabilir.
    Yorum yapıp, konuya modem hakkında kötü yorumlar yapanlarla, mesajlarla uğraşacak zamanım yok.
    Sadece uygun fiyatlı modem arayanlar için bana sıcak fırsat geldi.
    İyi geceler.

• Giris- gelisme- sonuc tadinda yazi olmus. Eyvallah hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radyasyonu en aza indirgemek için mbs i düşürdük

İnternet bağımlısı olmayasınız diye AKK koduk demekle aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Everest modemlerde genelde kampanya oluyo kipalarda amma everest markasına ön yargım olduğu için modem ihtiyacım olduğu halde almıyordum. geçen gün tp-link td-w8960 100tl ydi kaptım bir tane
  • sanırım tenda w300d ile aynı model bu cihaz
    kaynak distribütörün sayfasındaki kitapçığı
    http://www.segment.com.tr/dosyalar/dokuman/1984_1.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 3 Haziran 2017; 2:24:38 >
  • tenda modem al 85tl falan usb giriside var ag uzerinden harddiskinide gorup isini halledersin tas gibidr mal,everest ne segment mali segment lacka bir firma gozumde

• sg v300 kullanıyorum çok memnunum
  • Arkadaşlar kipalar da tplink modem de indirim de w8961n modeli 79 TL ye düşmüş ihtiyacı olan varsa değerlendirebilir

• İhtiyacım yok ama indirimdeyken almak akıllıca mı sizce?
    Airties yok mu indirimde?
  • 2 senedir sg-1500 modelini kullanıyorum arıza, kopma vermedi en azından fiyat iyimiş cidden.
    Bu arada radyasyon olayına pek takılmamak gerekli bir uzmanın röportajında izlemiştim wifi bağlantısı cep telefonlarına göre mesafe arttıkça daha fazla radyasyon enerjisini yitiriyormuş, yani modemlerin 1-2 m uzaklıkta konumlandırılırsa sorun olmayacağı görüşündeyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.