Şimdi Ara

Kipa 15'li Yumurta 3 lira-Yanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
2.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kipa'da az önce gördüm. 15 li ekiz yumurta 3 liraydı. Yumurta medium arkadaşlar, bıldırcın yumurtası değil.

Soğuyan havaların etkisiyle Kolisi 12 liradan aşağı bulunmuyor. Son tüketim tarihi 7 aralık. Ben 2 si kardeşime olmak üzere 5 adet aldım.

Doğadan çayların fiyatıda iyi 15.9

Edit: Yoğun istek üzerine çelik anahtarlı fotoyu sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 18 Kasım 2017; 15:22:11 >

• Çelik kapı anahtarı...
    subliminal mesaj
  • anahtar ile bıldırcın yumurtası ikilisi daha net bir mesaj olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpgod -- 18 Kasım 2017; 13:56:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyutu anlaşılsın diye arkadaşlar

• bozuk para koysaydınız daha sağlıklı olrud muhtemelen 30lusu 10₺ falandır güzele bir indirim var
  • Çelik kapıyı kaça aldınız hocam. Siz bilgili bi abiye benziyosunuz
  • Masa örtüsünün deseni de benim ilgimi çekti

Şaka bir yana baya sıcak fırsat sınırlama var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowsprince

Çelik kapıyı kaça aldınız hocam. Siz bilgili bi abiye benziyosunuz

güldürdün hocam, onuda ucuza kıstırmıştım valla doğru bildin

@cancan_burak evet hocam masa örtümüz çok güzeldir laf ettirmem Sınırlama yok, hatta alırken sordum bende 60 lira üstü alışveriş muhabbeti mi var diye yok dediler. 2 gün önce marketten kolisini 12,5'a almıştım, bundan hafif büyük. Bunun kolisi 6 liraya geliyor ve fiyat olarak bizi 2009-2010'lu yıllara götürüp efkarlandırıyor.

• Wow izmir

Bayraklıdaki kipa kapandı (binayı yıktılar) başkada yakınımda yok. Çiğli izbanla falan ters kalıyo.

2-3koli de ben alırdım..

• Bursa korupark kipada da mevcut bilginize arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Me zamana kdr geçerli acaba?

Pazartesi kalırsa alayım

• Amcui kullanıcısına yanıt
    Çiğli değil hocam manisa magnesia kipa, çiğli merkeziymiş. Ne zamana kadar bilmiyorum ama p.tesiye kalırsa olur ya, kampanyalar genelde 3 günün altında olmuyor. Tabi esnaf bombalamazsa
  • bugün Kipa'da gördüm ama almadım. Ekiz yumurta nasıldır ki? Güvenebilir miyiz?
  • Son tüketim tarihi 03.12.2017
  • Ankara'da gören var mı

• Ne bicim hormon antibiyotik gdo sov yapmislardir o tavuklara, afiyet olsun. Ucuza mide bulursaniz onu da alin lazim olur

• Rusya’ya hazirladiklari Antibiyotikli tavuklarin yumurtasidir. Gecen koyden tavuk getirdiler duduklude 2 saatte pisebildi

• dediğiniz gibi köy tavuğu gerçekten çok zor pişiyor ve tadı dahi bana tuhaf geliyor
    köylerde yumurtası için beslendiği ve yumurtladığı sürece kesilmediğinden baya kaslanıyor ve kartlaşıyor
    çoğumuz köy tavuğu olsa isteriz ama bulsak büyük ihtimal beğenmeyeceğiz

aslında artık köylerde de doğal bulmak çok zor (gezen bulursun)
    aynı şekilde yumurtaları da tam doğal olmuyor ,gerçi doğal olanı ben bir defa gördüm ve ondan sonra köy yumurtası da yiyemiyorum :)
  • Biraz önce 4 paket aldım. Tadını denedim başarılı. Sıkıntılı bir şey görmedim.

Medium yumurta aslında large yumurtadan daha saglıklıdır (eğer buna dikkat ediyorsanız tabi) çünkü kural olarak L yumurta yaşlı tavuk yumurtasıdır M ise genç tavuk yumurtasıdır.

Bir de M ile L arasındaki tek fark yumurta beyazının miktar farkıdır. Sarısının büyüklüğü aynıdır...
  • Kütahya Sera kipada rafları boşaltmışlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.