Şimdi Ara

KingWear - Finow - Lemfo - No.1 - OurTime - Zeblaze Android Smart Watch Ortak Destek Grubu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
9
Favori
23.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben bu durumu fark ettiğimde kargoyu çoktan yapmıştı bile malesef. Bakalım gergin bekleyişimiz nasıl sonlanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilberhoca -- 27 Kasım 2018; 0:41:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni aldim kw88 durduk yere sarj almiyor acilmiyor bu video youtube buldum benimfde ayni sorun ama cozumu nedir bilen varmi gortuntu gelip gidiyor lutfen videoya bakin

https://youtu.be/FN_r7bRrUyc

• İyi Günler Değerli Arkadaşlarım

Bende ZeblazeThor S modeli var ,kendim IMEI işini başka telefonun IMEI sinden yaptım MTK engineering ile

Ancak ZeblazeThor 4 aldım bu işi yapamadım,bilgi verebilecek var ise çok sevinirim,ödeme de yapabilirim

• konu nerden nereye gelmiş
    benim de lemfo lem 5pro saatim var android işletim sistemi.buna saat arayüzleri nasıl indirebiliyoruz mesela playstore saat uygulamarı yüklenirmi veya başka biryerden saat arayüzleri nasıl indirebilirz
  • Arkadaşlar zeblaze thor pro 3g ürünümü teslim aldım. Cihaz çok sağlam duruyor. Güzel cihaz. 20181215 güncellemesini de indirdim. Cihazın uyanma hassasiyetini yani saate bakınca ekranın açılması hassasiyetini nereden veya nasıl değiştirebilirim. Finow x5 plus kullandım, onun standardı iyiydi ama bu cihaz uyanmıyor :). Cihaza yüzlerce tema ekledim, özel uygulama ekledim ama henüz kullanmamaya başlayamadım. Bu hassasiyet konusunu çözmem gerekiyor öncelikle. Desteğinizi bekliyorum, ilginize teşekkür ederim.

• Arkadaşlar merhaba,

Kasım'ın sonunda banggood'dan zeblaze thor 4 plus almıştım, gümrüğe takıldı, iade oluyor şu anda :((

Acaba siz nereden aldınız ya da şans işi mi bu? Bilgilendirebilirseniz sevinirim, olur da satmak isteyen varsa onu da yazabilirsiniz. Teşekkürler.
  • arkadaşlar,

zeblaze thor pro 3g kullananlar yardımcı olabilir mi?

https://www.youtube.com/watch?v=TMc5t6dh8Qg

sizin saatinizin de uyandırma hassasiyeti bu şekilde mi?

hassasiyet ayarı çok yüksek. ben daha hassas olmasını istiyorum. çözüm yolu bilen var mı?

cihaz mı arızalı yoksa bu normal mi? kullananlar bilgi verebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazını satmak isteyen pm atabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en basit anlatımla
    kingwear kw88 pro saate ekran teması nasıl eklerim.

birçok siteden baktım ancak tam anlayamadım (elbet saat kullanmadığımdandır)
    bir sitede saat arayüzünü indir .apk dosyasını saatin klasöründe ...face gibi klasörlere eklemekten bahsediyor fakat ben anlamayamdı
    cep telefonum LGV20 buna program kurup eklemede varmış

işte işin acemisi olduğumdan neler yapacağımı bilmiyorum

biraz detaylı anlatabilir misiniz.
  • kingwear kw88 pro 3 gündür elimde internetten birkaç araştırma ile
    https://plus.google.com/communities/109827242607524552712 bu sitedekileri indirerek arayüzler (temalar) oluşturdum

lg v20 cep telefonumla hangi programları indirerek telefonum ile saatim arasında arayüz transferleri yapabilirim.
  • https://s.click.aliexpress.com/e/bt7XhwU0 bu aaat ali ir mi arkadaslar. Aylardir karar veremedim.

• indirdiğim .watch uzantılı dosyalardaki temaları kullanabiliyor muyum
  • Herkese merhaba.

3 saat arasinda kaldim. Allcall w1, zeblaze thor pro ve kingwear kw99. Aslinda allcall ve kingwear tip olarak daha cok hosuma gittigi icin zeblazeye olumsuz bakiyorum. Allcall ile kingwear benchmarkinda allcall 19000bine yakin alioken kingwear 15bin almis bir videoda. Herseyleri ayni nerdeyse bu durumda Allcallmi almak mantikli.

Bu arada bu cihazlarin ikinci elini se aramaktayim satan olursa iletisime gecebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talamus145 -- 12 Ocak 2019; 17:9:24 >
  • Finow X5+(plus) marka akıllı saatimi satıyorum. İlgilenen olursa pmden ulaşın lütfen.

• Merhaba iphone 7+ kullanıyorum akıllı saat almak istiyorum önerileriniz nedir konuşma özelliği olması tercihimdir.marka model link paylaşırsanız sevinirim lemfo var ama

• Arkadaşlar google wear 2 deneyimlemek isteyenler için elimde çok temiz ticwatch express saat var.full kutulu ve faturali ustelik 15 ay daha garantisi var.ilgilenenler mesaj atsın.
    Hicbir sorun problem,ezik,göçük vb sikıntı yok.goigle wear dan hevesimi aldığım için satiyorum.bundan başka 4 tane daha akillı saatim var.çok uygun fiyata vereceğim

• zeblaze thor saate arayüz yüklemek istiyorum.ilk sayfada bahsedilen saat yüzü paketlerini nasıl indirebilirim.ilk sayfada link görünmüyor
  • tavsiye edeceğiniz varmı saat
  • Konu ölmüş gelen giden yok.
    Nette arayinca binlerce watch formatlı
    Yüzlerce png.formatlı saat yüzleri bulunuyor.

• Finow x5 plus saati daha 11.11 indiriminden 270 tl ye satın aldım,30 tl de gümrük ödedim,bu saat bu fiyta bedava ,şaka gibi,aliden binlerce alışveriş yaptım f/p olarak bu kadar memnun kaldığım ürün olmamıştı

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.