Şimdi Ara

KingWear - Finow - Lemfo - No.1 - OurTime - Zeblaze Android Smart Watch Ortak Destek Grubu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
9
Favori
23.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saat elime ulaşınca tecrübelerimi paylaşacağım, Android tabanlı olduğu için her türlü navigasyon uygulamasının sıkıntısız çalışacağını düşünüyorum.

Şuan AliExpress'te 337 liraya düşmüş durumda saat, alacaksınız hemen alın derim. Satıcı kuponu ile 330 liraya geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirio

Saat elime ulaşınca tecrübelerimi paylaşacağım, Android tabanlı olduğu için her türlü navigasyon uygulamasının sıkıntısız çalışacağını düşünüyorum.

Şuan AliExpress'te 337 liraya düşmüş durumda saat, alacaksınız hemen alın derim. Satıcı kuponu ile 330 liraya geliyor.

Evet gordum ara ara dusuyor indirime.

Ama once siz bir alin kullanin tavsiyelerinize gore alacagim. Zira bu saati kullanan baska turkce bir kaynak bulamadim.

Dort gozle size ulasmasini bekliyorum :)

• savas_145 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, ulaşır ulaşmaz sizin için incelememi paylaşacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirio

Teşekkür ederim, ulaşır ulaşmaz sizin için incelememi paylaşacağım

facebook grubunda mutlaka kullanan vardir . gruba katilirsan istedigin bilgiyi alabilirsin.

• ilgincix İ kullanıcısına yanıt
    Saati aldığım gün katıldım ve kabul edildim hocam, şuan şehir dışındayım internet pek iyi değil, İstanbul'a döndüğümde sayfayı inceleyeceğim

• Arkadaslar selam

Lemfo Les 1 kullaniyorum

alali 2 ay kadar oldu ama Vodafone ikiz sim kart aldim telefonuma ve saatime taktim.whatsup la gorusme yapabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncaykahya

Arkadaslar selam

Lemfo Les 1 kullaniyorum

alali 2 ay kadar oldu ama Vodafone ikiz sim kart aldim telefonuma ve saatime taktim.whatsup la gorusme yapabiliyorum.

Bluetooth baglantisi olmadan sim ile kullanildiginda şarji nasil peki ?

Bende bu sekilde kullanmayi dusunuyorum

• Yaklaşık 2 aydır Finow X5 Air silver modelini kullanıyorum. Bu saati şık görünümü ve diğer akıllı saatlere göre güçlü donanımı yüzünden tercih ettim. Ürünü Aliexpress'ten aldım gümrükte sorun yaşamadan 15 gün gibi bir sürede elime ulaştı. Saatin kullanımı ile ilgili deneyimime değinecek olursam. Ilk aldığımda bluetooth bağlantısında sorun yaşadım xda forumlarından araştırıp firmware downgrade yapmam gerektiğini öğrendim. Firmware downgrade yaptıktan sonra bt sorunu kalmadı. Bt asistan olarak watchdroid kullanıyorum. Genel olarak çok iyi bir program. Bildirimlerin gelmesini istediğiniz programları seçebiliyorsunuz. Gelen bildirimleri cevaplayabiliyorsunuz (whatsapp dahil). Gelen aramaları bildiriyor fakat cevaplayamıyorsunuz. ilerki sürümlerinde belki bu özellikte gelir. Batarya sürelerine gelirsek. Ben bt bağlantısı tüm gün açık bir şekilde 1 günü rahat çıkartıyorum. Gün içinde işim gereği saat çok yoğun bildirim alıyor. Ufak tefek cevapları saat üzerinden veriyorum. Bu şartlarda bile gece saati şarja takarken %30 - 20 arası şarjı oluyor. Simkart ile kullanmadım o konuda yorum yapamıyorum. Ben genelde güç tasarruf modunda ve uçak modunda kullanıyorum saati. ihtiyaç olduğunda wifi bağlantısını açıyorum. işim bittiğinde wifi bağlantısını kapatıyorum. Genel olarak saatten memnunum alacak arkadaşlarada tavsiye ederim.

• Arkadaşlar herkese merhaba;

Ben de Smartwatch bakıyorum.

Amacım telefondan bildirimleri almak ve güzel bir saat arayüzü ile kullanmak.(Tag heuer,rolex v.b).

Bunun için KW18 işimi görür mü?Sim kart ile kullanmak gibi bir düşüncem şimdilik yok.

Yoksa Finow X5 Air yada KW88 gibi modelleri mi tavsiye edersiniz?

Telefonum General Mobile GM 5.Bu telefonla en sorunsuz hangisi çalışır?

Eşim için de yine aynı şekilde bir smartwatch istiyorum onda iphone 6s plus var.IOS ile en stabil hangisi çalışıyor?

I4 Air için görüşleriniz neler?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 16 Mart 2018; 11:34:3 >
  • Arkadaşlar merhaba. Bende akıllı saat almak istiyorum. Finow x5 tam benlik aslında tasarım vs. Fakat burda ki ürünlerde herkesde şarj sıkıntısı var sanırım. Xiaomi amazfit pace de şarj olarak aklımı karıştirdi. Tavsiyesi olan varmı

• @Emirio

Senin saat ne durumda dayanamadim allcall w1 indirimdeyken kuponla 78$ a aldim bende turkpost ile gonderilmiş. İnsallah takilmaz gumruğe.

• savas_145 S kullanıcısına yanıt
    Benim saat 3 hafta oldu geleli hocam, gümrükte falan sıkıntı çıkmadı toplam 10 günde elime ulaştı, kusura bakma anca gördün mesajını. Şuan gayet memnun bir şekilde kullanıyorum, hatsız ve sadece bluetooth açık şekilde 1.5 gün gün gidiyor şarjı. Ekran süresi 3:30 saat bekleme süresi 17 saat gibi oluyor, geceleri kapatıyorum cihazı. Wi-fi açıkken şarj çok daha hızlı tükeniyor, ekran full wi-fi açık halde 3 saat dayanmaz belki cihaz
  • Bir süredir bende bakınıyorum ama ben su geçirmezlik arıyorum. Microwear h1 dışında.IP68 su geçirmez akilli saat bulamadim. BildiginI modeller varmi?

512.ram.4g rom sikinti çıkarır mı?

• Emirio kullanıcısına yanıt
    selamlar hem size hem gören olursa diye herkese yazıyorum.

Bu konudaki cihazlardan whatsapp dan gelen mesajlara sesli ya da klavyeden cevap verebiliyor muyuz samsung gear s2-s3 de oldugu gıbı?
  • Zeblaze Vibe 3 siparişi verdim saati kullanan varmı indirimli aldım 113 liraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz2424 -- 22 Haziran 2018; 12:55:19 >
  • Bende dün finow x5 siparişi geçtim hayırlı olur inşaallah
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    Cihazım(x5 air) yeni geldi ama şarjı su gibi akıyor, 2 saatte %50 sarj gitti, wifi, bt, gps, herşey kapalı uçak modunda niye bu kadar hızlı azalıyor anlayamadım canım sıkıldı.
  • Merhaba arkadaşlar bende yeni bir saat aldım AliExpress üzerinden 696x100 diye mtk6580 ve 512mb rami var 58 dolara aldım ve yaklaşık 5 günde elime ulaştı benim sorunum şu ki ben bu saati iphone 7 cihazım ile bağlayamadım kingwear için çıkmış olan wiiwear gibi programlarda maalesef işe yarmadı

• Arkadaslar kw88 akilli saatimin buzzer patlak degistirmek icin actim sony z3 buzzeri kalin geldi

Benzer problemi olan cozen yada bunun buzzerini nereden bulabilecegimi bilen bir arkadas varmi

• Merhaba arkadaslar

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.