Şimdi Ara

Kinguin Crazy Weekends Etkinliği (ANA KONU) [Bu hafta GTA V, CIV V(Complete Edition), Doom..] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
12
Favori
36.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merak etme hocam biz saatlerimizi verdik bi tane düzgün oyun alamadık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu güncelledim arkadaşlar tekrar inceleyebilirsiniz.Kinguin etkinlikle ilgili detayları açıklamış.Sistemde yenilikler olacakmış, faz 1 bitmiş.Faz 2 için hazırlanıyorlar şuan.

İlgimi çeken bilgiler:
    1)"200 different titles in more than 25 000 copies in total." Yani her oyundan 100-125 tane vermişler diyebiliriz.Neden alamadığımız anlaşıldı :d
    2)"We had 25 000 games to give away, but so many of you clicked the “Claim” button the moment it appeared that some haven’t even seen it before the drop was depleted. This caused some of you to either think this isn’t a real giveaway or get upset because other gamers managed to grab dozens of games.

Yes, we are aware of this. We’re listening to you carefully. We believe a giveaway this large could give trouble to any company, but the most important thing is: we’re course-correcting every week."
    Bazılarının claim kısmını göremediği için bunun gerçek bir indirim olmadığı algısı oluştuğunu, farkında olduklarını ve düzelteceklerini söylemişler.

3)Peki bu düzenleme nasıl olacak ? Şöyle
    "Instead, every day you will be able to collect NinjaKrown coins by visiting Kinguin. They’re going to be free. Then on the weekend, you’ll exchange these coins for free games."
    Yani siteyi düzenli olarak ziyaret edip coin toplayacağız, ücretsiz.Haftasonları bunları istediğimiz giveawaylerde kullanacağız, tam olarak o saatbaşının saniyesinde olmasına da gerek yok!

Yani yeni düzenlemeler muhteşem gözüküyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Raistlin_Majere_ -- 8 Haziran 2019; 18:15:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Konuyu güncelledim arkadaşlar tekrar inceleyebilirsiniz.Kinguin etkinlikle ilgili detayları açıklamış.Sistemde yenilikler olacakmış, faz 1 bitmiş.Faz 2 için hazırlanıyorlar şuan.

İlgimi çeken bilgiler:
    1)"200 different titles in more than 25 000 copies in total." Yani her oyundan 100-125 tane vermişler diyebiliriz.Neden alamadığımız anlaşıldı :d
    2)"We had 25 000 games to give away, but so many of you clicked the “Claim” button the moment it appeared that some haven’t even seen it before the drop was depleted. This caused some of you to either think this isn’t a real giveaway or get upset because other gamers managed to grab dozens of games.

Yes, we are aware of this. We’re listening to you carefully. We believe a giveaway this large could give trouble to any company, but the most important thing is: we’re course-correcting every week."
    Bazılarının claim kısmını göremediği için bunun gerçek bir indirim olmadığı algısı oluştuğunu, farkında olduklarını ve düzelteceklerini söylemişler.

3)Peki bu düzenleme nasıl olacak ? Şöyle
    "Instead, every day you will be able to collect NinjaKrown coins by visiting Kinguin. They’re going to be free. Then on the weekend, you’ll exchange these coins for free games."
    Yani siteyi düzenli olarak ziyaret edip coin toplayacağız, ücretsiz.Haftasonları bunları istediğimiz giveawaylerde kullanacağız, tam olarak o saatbaşının saniyesinde olmasına da gerek yok!

Yani yeni düzenlemeler muhteşem gözüküyor!
    aldıgımız coinleri vs nasıl görecekmişiz ?

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    gözükür hocam hesabımızın detaylarında o

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

gözükür hocam hesabımızın detaylarında o
    Shop ne zaman gelicek hocam bu haftasonu var mı?
  • baris7777 B kullanıcısına yanıt
    hocam net bir tarih verilmemiş ama gelir diye düşünüyorum. bugün gün içinde anlarız saat 16 veya 18 gibi gelmesi lazım

• Hocam 200 puan topladım bu puanlarla şimdi ne yapacağız bilginiz var mı yoksa etkinliği mi bekleyeceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlokShot kullanıcısına yanıt
    gelmiş hocam oyunlar. her saat başı 8 oyun diyor
    şuan hitman:blood money güzel gözüküyor kararsız kaldım alsam mı diye

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Kaç puandı benimde 150 var 6 saate bi 50 daha gelecek ?
  • _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Hocam elektrik kesintisi nedeniyle kaçırdım ort. kaç dk sürdü oyunların bitmesi

Hala 2 oyun var 150 puana alınabiliyor ama bende kaçırdım 18.00 i bekliyorum borderland serisi alınabilirdi ya da worms olmadı hitman hangi oyunların verileceği belli mi saat olarak olmasada dağıtılacak tüm oyunlar ?
  • harock kullanıcısına yanıt
    World of Warships – Admiral Graf Spee Pack Code
    Worms Ultimate Mayhem
    Worms World Party Remastered
    Sins of a Solar Empire Rebellion
    Hitman Blood Money
    Dragon Age Origins
    Brothers A Tale of Two Sons
    Hatred
    Turmoil
    Outlast
    Overcooked
    Dead Island Riptide
    Company of Heroes
    Hitman Absolution
    Sniper Elite V2 Normal Edition
    Burnout Paradise Ultimate Box
    Elder Scrolls IV Oblivion GOTY Deluxe
    Trackmania Canyon
    Borderlands 2 GOTY EU
    Lego Star Wars The Complete Saga
    Warhammer 40k Dawn of War Master Collection
    Star Wars Empire at War Gold Pack
    Keebles
    ETS 2 GOTY
    Blood Bowl 2
    Wars Across The World Steam CD Key”
    Dragon Age 3 Inquisition
    Bulletstorm
    MGS Phantom Pain
    Stellaris Standard Edition
    Medieval Engineers
    Rising Storm 2: Vietnam Steam CD Key
    Prey
    Twilight Struggle Steam CD Key
    Eternal Step
    Risen 3: Titan Lords Steam CD Key
    From Dust
    Vanquish Steam CD Key
    Tricky Towers
    Space Engineers Steam CD Key

• Bir tek Prey alayım yeter

• Bedavadan Hitman Absolution aldım mutluyum

• TrackMania 2 Canyon aldım en phalı o diye :D keşke kart veren oyun alsaymısım warhammer 40.000 tüh be
    hayırlı olsun hocam ben kaçırdım ne yazıkki

• Acaba Prey vs de 150 ye mi gelecek ??
  • harock kullanıcısına yanıt
    Bnde 100 kaldı gelmesin 150ye

• Dürüst olun çoklu hesap açan var mı ? Açsam iyi olur diyorum
  • Hüüü 250 puan hüüü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.