Şimdi Ara

KING P 1611 KUMANDALI.AYAKLI.VANTILATOR 70 TL (CARREFOURDA 30 TL ALISVERISE) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70
Cevap
2
Favori
4.279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Urun alip iade etmek isteyen varsa alabilirim kargoyu ben oderim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ykaraca kullanıcısına yanıt
    bende de biraz var. Yeni kullanımdan kaynaklandığını ve zamanla kaybolacaktır diye düşünüyorum.
  • redoksan kullanıcısına yanıt
    hocam dediğin gibi yaptım. umarım bir gün pervane sağa sola fırlamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoksan

Bende 4 tane çıktı vida ayakların üzerinde ucts delikler var aynı delik ayakları taktiğin parçada da var ustuste getirip vidaları takıyor sun

bende vidalar girmedi. İdareten çok az tuttu. Bastırdım gene olmadı.
  • Biraz sıkı oluyor önce bir çivi ile delikleri biraz daha oy yada vidalama matkabı varsa onunla sık elle zor vidalanmakta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 120 liraya almıştım. 1 aydan fazla oldu sanırım. Akşam mağazadan aldım sabah iade için geri götürdüm. Mağaza iade almadı. Çok sesli çalışıyor. Hatta aşırı sesli diyebilirim. Sesinden ötürü 1. Kademe haricinde hiç calistirmadik. O derece yani.uçak pervanesi mübarek. Ama çok iyi üfürüyor ve kumandalı olması çok iyi. Arada bir de olsa mecburen kullanıyoruz artık. Rubenis vardı kafası falan kırılmıştı. Onu bantladim yapıştırdım onu daha çok kullanıyoruz.

• almak isteyip de alamayanlar için ürün, 2-3 gündür 69,99 dan satılıyor Carrefour mağazalarında ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

almak isteyip de alamayanlar için ürün, 2-3 gündür 69,99 dan satılıyor Carrefour mağazalarında ...

Hangi Carrefour'da gördünüz? Geçen hafta stok bulamamıştım.
  • Bende alırım kalan stokları mı eritiyorlar acaba?
  • Adana turkmenbasi carrefourda 3 tane gordum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.