Şimdi Ara

King Of The Road Oynayanlar ve Anılarınız (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
15.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kickstarter projesi olmaması için hiçbir sebep yok.
  • Bu oyunu çocukken oynardım, amcamın ofisine gittiğim zamanlar oradaki bilgisayarda, bir abi yüklemişti bu oyunu, sürekli oynatıyordu bana, farklı farklı arabalar alıp sürebilmek inanılmaz eğlenceliydi. O zamanlardan sonra unuttum bak, şimdi ETS2 bile bunu aratıyor, oyunu yüklüyorum allah sizi bildiği gibi yapsın.
  • Ne oyundu be :)

Bunun üstüne oyun tanımam. Bir ETS2 de Rign Roll da bu atmosferi yakalayamıyoruz. Bu oyundaki gibi kendinden kasalı kamyon sürme veya istediğin zaman tır araba minibüs vs. alma şansın yok diğer oyunlarda. Oyunda ki mafya, polis atmosferi de yok.

Pazar payını %51 yaptın mı oyun biterdi. Devam edersen de alınamayan arabalar açılırdı. Yeni kaçak mallar açılırdı(silah uyuşturucu yasadışı ürünler falan)
    mafya genelde ürüne el koymak için ateş açardı. Polis yakalarsa ceza keser, ürünü alırdı.

aracı hasardan korumak için tamircide ekstra modifiyeler yapılırdı. greystone girmek için mutlaka yük taşıyor olma şartı vardı. Yoksa girişteki helikopter ateş açardı.
    (Bilen bilir Greystone yolu çok keyifli bir yoldur. O dağları inip çıkmak, hele birde kendi müziğini ayarladı isen tadından yenmezdi :)) )

polislik bir durum olduğunda polise rüşvet teklif edebilirdik. (örn: ceza 800€ ise polise 700€ rüşvet verip kurtulabiliyorduk.)
    rakiplerimize rüşvet teklif edip ürünü bırakmalarını veya yavaş gitmelerini isterdik ve bu sayede öne geçebilirdik.
    mafyaya rüşvet teklif edip bizi korumasını ve rakiplerimize ateş açmalarını isteyebilirdik.

Kısacası zamanının çok ötesinde bir oyundu.
    Bir zamanlar mod yapmışlığım bile vardır kendi çapımda. d2archiver.exe - bu program ile res dosyalarını açıp içindeki resimleri editleyebiliyorduk.

Kesinlikle atmosfere sadık kalınarak yeniden üretilmeli..

Saygılar.

• Hey gidi günler hey, az oynamadık bu oyunu. Şimdiki nesil bilmez. Şimdiki hiç bir tır oyunu bu oyunun tadını vermiyor. Bilgisayarım olsada yüklesem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllar sonra kendi tırıma dorse takıldığını öğrenmiştim. Geçen günlerime kahrolmuştum.

Storm isimli fütüristik tırı almayı hep istiyordum. Bir kaç kez almıştım hepsinde de bozulmuştu.

Haritanın sağ altında yasak bir bölge vardı. Oraya girerken polis helikopterinin beni patlatması...

Oyun çocukluğuma denk geldiği için sürekli pc başında olur kardeşimle dövüşürdüm. Bir kez annem beni ve pc’yi harşlamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 17 Kasım 2018; 21:41:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunu windows 10a kurdum ful ayarları ayarladım oynanıyor şuan sorunsuz hala o zevki veren başka oyun yok

• Hüsami kullanıcısına yanıt

Ben de indiriyorum şimdi. Bir kaç sene önce oynamıştım.

Eğer bir de güncel direksiyon setlerine falan uyum sağlarsa mis.

• oyun şuanda abondonware olmuş myabondonware.com dan indirilebilir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.