Şimdi Ara

King Of The Road Oynayanlar ve Anılarınız (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
15.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • duygulandım lan bizim köydeki bilgisayarda vardı çarşıdaki bilgisayar kurdurmuyorlardı ders çalışmayız diye yazın köye gider oynardım :( :( orjinal cd'si vardı abim tayin olduğunda götürmüştü :(
  • şu an bu oyuna en yakın oyun (araçların fiziki tepkileri bakımından) euro truck simulator 2...tavsiye ederim oynayın güzel olmuş..
  • Bu oyundaki direksyon hassasiyeti ve ve gerçekten tır sürüyormuş gibi bir hissiyatı ne "Rig n roll" ne "18 wheels" ve "Ets" serileri verebildi şimdiye kadar. Ets2 cok cok güzel olmuş ama siz bide King of the roadı direksyonla oynayın nedemek istedigimi anlıcaksınız...

Yani adamlar ta seneler evvel bu oyunda hasar yapmıslardı birkere düsünün onu gectim son sürat yokuş aşşagı inerken frenlerin şişmeside cabası azmı dere tepe uctuk ozamanlarda ve özellikle çölllerde çıkan fırtınada yolunuzu kaybetmeden tutunda oyundaki cama düşen yagmur hissiyatını filan daha bahsetmiyorum bile oynayanlar bilir. ki 10 küsür senelik bir oyundan bahsediyoruz artık düsünün gerisini.. Ets 2 de çok güzel ama mod yapanlar olmasa vay halimize diyorum ve mod yapımında emegi gecen arkadaşlarımıza Allah zeval vermesin diyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicans -- 19 Kasım 2012; 14:57:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

oyun, oynana bilirlik, gerçek direksyon hissi, lisanslı arabalar, mafya, 2.el ve çalıntı araçlar kestirme yollar radar piyasaya sahip olma çabası polisten kaçma helikopter hariç mükemmel oyundu hala bile çalışsa win 64te oynardım

arkadaşlar oyunu win7 64 bittte çalıştırdım sebebiçok basitmiş sorunsuz çalışıyor hemde oynamak isteyenler için yöntem şu oyunu kurun oyunu kurduğunuz cd imajının içinde işte resimli anlatımı

King Of The Road Oynayanlar ve Anılarınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMaSter

bmw m3 le azmı takla atmadım

bir de onu bulmak için neler çekmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Bir zamanların kral oyunuydu. Beyaz renk mercedes için bütün haritayı dolaştığımı bilirim.
    Hey gidi KOTR, ne günlerdi bee. Saatlerce oynardım bu oyunu.

Yeşil Mercedese bitiyordum ama nedense o zamanlardaki Scaniaların içi beni daha çok cezbediyordu.
  • Çok güzel bir oyundu.Bundan aldığım zevki ets 2 den alamıyorum.Rus kamyonları eskiydi ama iyi gidiyordu.Daf kolay devriliyordu.Scania çok rahattı.Mercedes ve volvoda öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç defa yolda benzinsiz kalıp yükü zar zor teslim ettim, bayır aşağı boş vitesle gidip yakıt tasarrufu yaptım
  • Bu oyunu direksiyonla oynamayanlar büyük eksiklik içerisindesiniz haberiniz olsun.Geliştirilmeye devam edilseydi mükemmel bir güncel oyun olurdu.Bu oyun bir tır veya araba sürmekten daha fazlası.
  • bediboy kullanıcısına yanıt
    Win7 de çalışıyor dostum, iso uzantılı full oyunu bulabilirsen xp uyumluluğunda oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuxwomi

vay be.. lise 2-3 bunu oynamakla geçti öğle aralarında yemeğimi yemeden direksiyonun başına geçerdim hemen bi yük atardım,özellikle müzikleri çok hoştu track 8 en sevdiğimdi bide track 5 vardı böle sabah hava aydınlanırken çalardı slow bişeydi tam yol müziydi ,oyunda bi yol kenarında ağaç vardı sanırım st helena taraflarında yanından çok yakın geçersen ağaca çarpıyodun motor filan dağılıyodu,benziliğin dışından geçerek benzin alıyodum, filomun hepsini daf yapardım filomdan biriyle yolda karşılaşınca korna çalrdım vay bee gençliğimi yedin kotr

Track 5 in ismi - ARIA - Bez Tebya
    Track 8 in ismi - ARIA - Torero

http://www.youtube.com/watch?v=8QXc-iMq-BU

http://www.youtube.com/watch?v=IuxbBZXthg8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzart -- 4 Temmuz 2013; 0:28:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzart

quote:

Orijinalden alıntı: nuxwomi

vay be.. lise 2-3 bunu oynamakla geçti öğle aralarında yemeğimi yemeden direksiyonun başına geçerdim hemen bi yük atardım,özellikle müzikleri çok hoştu track 8 en sevdiğimdi bide track 5 vardı böle sabah hava aydınlanırken çalardı slow bişeydi tam yol müziydi ,oyunda bi yol kenarında ağaç vardı sanırım st helena taraflarında yanından çok yakın geçersen ağaca çarpıyodun motor filan dağılıyodu,benziliğin dışından geçerek benzin alıyodum, filomun hepsini daf yapardım filomdan biriyle yolda karşılaşınca korna çalrdım vay bee gençliğimi yedin kotr

Track 5 in ismi - ARIA - Bez Tebya
    Track 8 in ismi - ARIA - Torero

http://www.youtube.com/watch?v=8QXc-iMq-BU

http://www.youtube.com/watch?v=IuxbBZXthg8

çocukluk zamanımdanmıdır nedir oyundaki yağmur sesi ve müziği bir arada duyunca bir garip oluyorum
  • Aslında link istemek hiç adetim değildir ancak çok aradım kotr u ve bulamadım sağlam link bilen arkadaş varsa pm alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolun4y

Win7 de çalışıyor dostum, iso uzantılı full oyunu bulabilirsen xp uyumluluğunda oynarsın.

Hocam bende ki win7 home premium bunlarda xp mod uyumluluğu yok malesef.
  • win 8 pro 64 bit var ekran kartı bulunamadı hatası veriyordu dün mü ne deneyim dedim aygıt yöneticisinden ekran kartı sürücüsünü software yaptım oyuna girdi ama küçük ekran ve fps baya düşüktü 10-15 sanırım ama yinede biraz oynanıyor sırf oyundaki atmosferi yeniden görmek için denenebilir.
  • King of the road tarzı modern bir oyun arıyorum çocukluğumun oyunuydu ne oynardık be daha da onun gibisini bulamadım
  • Çok oynamışımdır bu oyunu ben
  • Çocukken çok oynadım.
  • ne oyundu bea. özledim yahu.aşağıdaki şirkete giderken çektiğim zorluğu hatırlıyorumda çok emek harcadım bu oyuna gecemi gündüze kattım ve pişman değilim.
  • tek eksiği senin gibi tırların olmamasıydı sadece biz tır olabiliyorduk
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.