Şimdi Ara

King Of The Road Oynayanlar ve Anılarınız (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
15.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: upower

King of the road tarzı modern bir oyun arıyorum çocukluğumun oyunuydu ne oynardık be daha da onun gibisini bulamadım

1C company yani King of the road ın yaratıcılarının en son çıkardığı oyundur oynamadıysan eğer tavsiye ederim çıkalı 2 yada 3 yıl oldu sanırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: magicans

quote:

Orijinalden alıntı: upower

King of the road tarzı modern bir oyun arıyorum çocukluğumun oyunuydu ne oynardık be daha da onun gibisini bulamadım

1C company yani King of the road ın yaratıcılarının en son çıkardığı oyundur oynamadıysan eğer tavsiye ederim çıkalı 2 yada 3 yıl oldu sanırım..

Oynadım hocam da o hissiyatı alamadım ısınamadım pek.
  • bu oyunu windows 7 64 bite kurdum çatır çatır çalışıyor hala oynuyorum çok zevkli bir oyun grafikleri biraz kötü olsada oyunun verdiği haz yanında hiç bir önemi yok oyun 13 senelik hala oynanabiliyorsa gerçekten çok iyidir oyunda çalıntı araçlar kullanılmış araçlar kamyonlar kamyonetler otomobiller minibüsler otobüsler ne varsa alayı sürüle biliyor kamyona birden çok yük alına biliyor anlaık yol kapanmaları oluyor oyunun sesleri filan zaten güzel özellikle fren sesine bitiyorum mafya olayıda ayrı bir güzel kaç kere mafyayı dereye attım polisleri patlattım filan sadece şu havadaki heli kopteri ekarte edemiyorum polis radarı süper bi alet ayrıca navi gasyonda var her benzinlikte fiyatlar farklı bazı yerlerde kestirme filan inanılmaz zevk veriyor
  • bu oyunu oynamak için hasta numarası yapar okula gitmezdim, nehirde kısa yol vardı lastik iziyle belliydi yeri, ayrıca sulu bataklık gibi yerlerde patinaj çekerdi tır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darke

quote:

Orijinalden alıntı: nuxwomi

tebessümle izledim

track 5 müthişti ya o günler

Tüylerim ürperdi anılarım canlandı

aynen bi duygulandım
  • ben hala oynuyorum win7 64 bitte
  • Renault Magnum'a param yetmezdi.Onun yerine ya Volvo yada Scania kullanırdım.St.Helena diye bir şehir vardı.Oraya doğru giderken yol kenarında ağaçların arasında Kenworth vardı.Onu alırdım. Zamanında çok oynamıştım bu oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mafyayla anlaşır alamadığımız tırları kamyonları alırdık, polise rüşvet verirdik, madenlerin yolu çok kötü diye hiç oralara yük almazdık, kaçak yük götürürdük. hey gidi günler hey.

• Çocukluğumun oyunu. Efsaneye selam olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

quote:

oyun, oynana bilirlik, gerçek direksyon hissi, lisanslı arabalar, mafya, 2.el ve çalıntı araçlar kestirme yollar radar piyasaya sahip olma çabası polisten kaçma helikopter hariç mükemmel oyundu hala bile çalışsa win 64te oynardım

arkadaşlar oyunu win7 64 bittte çalıştırdım sebebiçok basitmiş sorunsuz çalışıyor hemde oynamak isteyenler için yöntem şu oyunu kurun oyunu kurduğunuz cd imajının içinde işte resimli anlatımı

King Of The Road Oynayanlar ve Anılarınız

hocam ben bunu denedim ama yine aynı hatayı veriyor ne yapmalıyım?
  • oyunu sanal diskten kurup oşekilde çalıştırın
  • Ne oyundu ya.. HD mod yazmışlar ne oldu acaba?
  • Çalıntı tır kullanmak en büyük zevkimdi anılarım canlandı :)

• kaza yapınca yoldan geçenlerden yardım isterdim kimse yardım etmezdi, mafyaya atar yapardım, polise rüşvet yedirirdim, yolu kısaltmak için dereden geçerken akıntıya kapılırdım.
  • amma salladımn ha polise rüşvet yedirmek filan yok mafya aracı ele geçirmeye çalışıp yola mayın döşüyor polis ise ateş edip motoru patlatıyor polis helikopter olmayınca ekarte edilebiliyor mafyada öle
  • quote:

amma salladımn ha polise rüşvet yedirmek filan yok mafya aracı ele geçirmeye çalışıp yola mayın döşüyor polis ise ateş edip motoru patlatıyor polis helikopter olmayınca ekarte edilebiliyor mafyada öle

Benim de bildiğim rüşvet var ama? Mesela yük aldığımızda polise telsiz açıp rakipleri yavaşlatması söyleyebiliyorduk ya da mafya peşimize düşerse yine telsizle para verip gitmesini sağliyorduk diye hatırlıyorum ben
  • yanlış o aradığınız şey polis değil mafya seni polisten kurtarmak için size bir araç sağlıyor para karşılığında hepsi o polise rüşvetide nerden çıkardınız
  • polis peşindeyken telsizi açarsan seçeneklerde rüşvet teklif et çıkıyor.
  • Vay be... Need For Speed Underground ile birlikte benim için efsanedir bu oyun. Görünce duygulandım. Keşke aynı tadı verebilecek bir oyun yapsalar. ETS 2 güzel ama o tadı veremiyor.

Ayrıca polise rüşvet verme olayı vardı ben de hatırlıyorum. Tabi çoğunlukla polis tutukluyordu.
  • Ne güzel oyundu ya. Lütfen oyunu yükleyebilceğim bir link gönderin arkadaşlar çok özledim bu oyunu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.