Şimdi Ara

King of The Road ile ilgili birkaç soru (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
19.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: MajestiC

bende yükledim oyunu gaza bastığımda araç uçuyor resmen bide ses çıkmıyordu.Napabilirim ?

Aynı sorun bendede var
  • Arkadaşlar öncelikle benimde bir king of the road hastası olduğumu bilmenizi isterim.Üstüne oyun göremedim yıllardır.Canozpınar kardeşimin sorularına cevap vermeye gelince de oyun esnasında F2 tuşunda çıkan ekranda senin yüzdelik payın %50 üzerine geçince bu sağda solda gördüğün bütün araçları açmış oluyorsun.Denk gelirse otobüsü alır kullanırsın.Motor freniyle ilgili bende şunu diyebilirim bütün modifiyeleri yaptırdığın taktirde araçta baya farklılıklar olabiliyor onun dışında pek bişey anlaşılmıyor.Benim yorumum tabiki farklı düşüncelerde olanlar olabilir.Görüşmek üzere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayzer758199 -- 22 Aralık 2008; 22:31:39 >
  • ets ye gelın bnm kemık dıreksıyon scanıa mı gorun bakalım kıng of the road un yanından gecermısınız dıreksıyon setı + ets oyun budur
  • ben bmw almiştim ama otobüs aliniyomuydu ya?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nikotin_34

quote:

bende yükledim oyunu gaza bastığımda araç uçuyor resmen bide ses çıkmıyordu.Napabilirim ?

aynı sorun bendede var sanki oyun 2 -3 kat daha hızlı çalışıyormuş gibi

bu sorunu nasıl hallediyoruz bilen varmı?

Uyumluluktan ayar çekmeyi deneyin. 98 veya xp vista varsa.
  • onu da yaptık düzelmedi :) hala cok hızlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

quote:

Orjinalden alıntı: nikotin_34

quote:

aynı sorun bendede var sanki oyun 2 -3 kat daha hızlı çalışıyormuş gibi

bu sorunu nasıl hallediyoruz bilen varmı?

Uyumluluktan ayar çekmeyi deneyin. 98 veya xp vista varsa.

Bu sorunu çözmek için uyumluluğu xp yapacaksınız bide oyunu açmadan büyük bi klasörü winrarla arşive ekleyip sıkıştırcaksınız sıkıştırma sürerken oyunu açacaksınız ana menüdeyken oyunu küçültüp winrarı iptal edeceksiniz sonra oyunu tekrar büyütüp oyuna gireceksiniz.Şaka gibi ama ben böyle yapınca çözülüyor.Sorun işlemcide

• hızlı çalışması fpsnin fazla olması büyük iht. ekran kartınız iyiyse vsync açın ayarlardan düzelir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baterist -- 14 Ocak 2009; 14:22:45 >
  • Simulasyona ilk adımım..Yıllar geçti eskimedi be..King of the road'ın önünü ancak
    online bir simulasyon keser artık,aldı başını gitti.Onun tadını şimdi ets vermeye
    çalışıyor..Birde rig'n roll çıksaydı şu ara ilaç gibi gelecek..
  • bende kıng of the road ı az oynamıs deılm az mı yuk tasıdık kalkslarda ve anı donuslerde ctrl tusuna basarsan araba daha atak olur
  • bnde o oyunda bi türlü alamadım otobüs birde arkadaşalar galiba ctrl +alt mı ne basınca araba daha hızlı gidip daha hızlı duruyordu bi deneyin
  • arkadaşlar cok acil bir bilgi almak istiyorum ya 2 gündür king of the road oynuyorum vitesini nasıl manuel e alıyoruz bulamadım lutfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: notstock...

bnde o oyunda bi türlü alamadım otobüs birde arkadaşalar galiba ctrl +alt mı ne basınca araba daha hızlı gidip daha hızlı duruyordu bi deneyin

otobüsün içinini merak ediyosanız söyliyim, actros un aynısı.
  • fotoğraf yayınlayabilir misin?
  • ya arkadaşlar birinizde download linki var mı bu oyunun ben cdsini kırmıştım 2 sene önce
  • portable ın google da kaçıncı sırada olduğunu yazar mısınız yada linki olan PM den atsın.Eski king of road cılardanım Otobüs almadm hiç Sırf otobüs için bus driver ı tavsiye ederim bugune kadar en iyi tır similasyonu King Of road ardından Test Drive Unlimited dir bence. Test drive serisine hiç sıcak bakmazken(elanoru çizimlerine çoook kızmıştım ilk çıktığında)hiç sevmezdim.Unlimited ile ön yargımı kırdım denenmesi hiçbirşey kaybettirmez.Seversiniz.

King of road a geri dönmek istiyorum yardımmm
  • Konu Açmadan Önce Bolumde Arama Yapınız . Ana Konudan Devam Ediniz.

DH Pc Oyunları Kütüphanesi - Mutlaka Okuyun.

http://forum.donanimhaber.com/m_12287098/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.