Şimdi Ara

Kinecti neden kötülüyorsunuz (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
6.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TurQarizma

Bu dunyada hersey heveslik. Oyleyse hic bir sey almayalim..
    Boyle mantik olmaz. Herkes bir degil..

Kinect anlayip kullanabilene cok faydali bir alet. Baskalariyla oynamak zorunda da degilsiniz. Hersey oyun da degil..
    Hic olmadi gecin karsisinda spor yapin. En azindan kendinize bir faydaniz olur!

Dediklerin çok doğru, maalesef herkes fps oyuncusu oldugu için çoğu oyunsevere basit bir alet olarak geliyorki bu durum Türkiye'de böyle, Avrupa'ya gelirsek burda bir çocuk oyun cd almaya gidince eğer cd üzerinde belirtilen yaş sınırlamasının altındaysa o cd o çocuğa satılmaz, bir çocuk 9 yaşındayda gelipte +16 + 18 oyunlar oynamaz ailede izin vermez tabi, ne yapacak kineckte bir sürü zevkli oyunlar var hem spor hem müzik, bir çok aktivite var, ama işte genel düşünme değilde bireysel düşünce olursa herkes herşeyi eleştirme hakkına sahip oluyor, kineckti genel olarak düşünün Amerika kıtası Avrupa kıtası, Asya'da herkesin evinde olan bir alet benim oğlan nasıl cod oynayacak ??? Yada başka bir fps ? Ne ben izin veririm nede burda böyle şeyler olur Oyunseverlikle, dar görüşlülügü birbirinden ayırt etmek lazım, saygılar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o kadar çok üşengeç toplumuz ki , kinect oynamak için popomuzu kaldıramıyoruz oturdugumuz yerden bu yüzden böyle çamur atıyorlar işte,

Bu çamur atanlara sorarmısın shape your fitness- dance central - ufc tranier - gunstriker - ghost of recon gibi oyunları hiç kinect'te oynamış mı ? oynamayı bırak hiç görmüşler mi ?
    Kinect spor oyunlarında kız arkadaşlarıyla aileleri ile beraberce eğlenebilmişler mi ? Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş olayına çevirmeye hiç gerek yok burda kötüleme amaçlı değil ama hala ellerinde tuttukları aletlerle oyunun içinde olma hissini arıyan hint garibanlarına sesleniyorum ben elimde bir şey tutmadan oyun oynuyalı nerdeyse 1 sene oluyor sizde artık elinizdekileri bırakında bir şeyleri tutmadan oyun oynamanın keyfine varın :)

Kinect
  • yahu herkes kötülüyorda ben ikinci el bölümünde niye bi tane bulamıyom?

• quote:

Orijinalden alıntı: lazseyfo

yahu herkes kötülüyorda ben ikinci el bölümünde niye bi tane bulamıyom?

de mi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: lazseyfo

yahu herkes kötülüyorda ben ikinci el bölümünde niye bi tane bulamıyom?

aynen, bende bir süredir ilan sitelerinde takip ediyorum satan yok. memnun olmayanlar turşusunu kuruyor herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Ps fanı falan değilim,o alet o gecikmeyle iş yapmaz.

Bunun aletle ilgisi ok oyunu yapan firmayla alakası var tepki süresi çok çok iyi oyunlar var.

Ben Kinect Sports oynadım oyunu yapan Microsoft daha kim yapacak ?

kinect sports oyununda gecikme olduysa muhtemelen senin oynadığın alan ya çok dardı yada cihaz arızalıydı başka açıklaması yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starks

çünkü ms hardcore oyuncular için oyun çıkarmıyor. yeterince açık sanırım. ha 10 yaşındaysanız o zaman başka.

gears of war ve halo serisi var hardcore oyuncular için zaten diğer oyunların çoğu ne çıkarmasını bekliyodunuz acaba ?
  • Evimde kinect var ne gecikme var,nede heveslik bişey çıkar tak oyna
  • Bence kesinlikle almalisin 2 kisilik daha eglenceli oluyo kinect sport ve kinect advendure ve bi suru demo oyunları oynadım herhangi bir gecikme yok bende almadan once teredüt etmisdim gecikme falan filan diyoları hicde oyle bisey yok ps fanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankMorris10 -- 25 Temmuz 2013; 21:55:35 >
  • gecikme derken almakta gecikmişiz

• Ben çok almak istedim. Fakat almadan önce bir denemek istiyorum. Daha deneme fırsatım olmadı

• geçiktim ama almakta geçiktim ne zaman alacam diyorum o ay işten çıkıyorum dımdızlak kaldım yine ama bir dahakine ilk ay alacam
  • Yerin varsa evde beraber oynayacak biriside varsa tadindan yenmez

• Sadece sesimizi algılaması bile almak için tek neden olabilir çünkü hem oyunlarda hemde menülerde oldukça kullanışlı oluyor. Filmleri kumandaya uzanmadan durdurup başlatabilmenin faydalarını siz düşünün. Kumanda yağlanmıyor misal Ben fitness programı aldım, her gün 1 saat çalışıyorum şimdiden ekran başında 5 kilo gitti birazı da kasa dönüştü. Ayrıca gerçekten eğlenceli oyunları da var. Yani çöp bir cihaz değil, tabi fazla hareket etmeği sevmeyenleri bilemem.

• eşim spor yapsın diye Kinecti aldım eşimden bana fısat kalmıyor xbox oynamak için bende ona eşlik ediyorum bazen çok zevkli oluyor gülmekten ölüyoruz bazen. Kinect hakkını veren biraz cihaz gönlümde ps3 vardı ama top gibi birşeyleri ellerinde tutup hareketini algılatmak pek teknolojik gelmemişti bende xbox almıştım iyikide almışım
  • Bence güzel oyunları çıkarsa harika alet olur..
  • siz kung-fu high impact oynamamışsınız
  • Eğlenceli oyun sayısı yeterli değil, ama onun dışında bence çok güzel alet.Gecikme olduğunu düşünmüyorum, en azından kayda değer bir gecikme olduğunu düşünmüyorum.Ben Gunstringer'a bayılıyorum mesela.

80'ine merdiven dayamış babaanneme bowling oynatan alet kötü olur mu hiç ? :D
  • Ben sadece Kinect için alacağım. Bence çok eğlenceli
  • Xbox one daki kinect 2.0 çıksın ben o elinde mor sopalarla tenis oynayan ps fanlarına soracağım kinectii ozaman :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.