Şimdi Ara

Kinect'i Amazon.com'dan Alanlar Listesi [Amazon.com'da nasıl kinect alınacağı eklendi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
797
Cevap
2
Favori
53.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar kinecti amazon.com'dan alanları liste yapmanın mantıklı olabileceğini düşündüm çünkü bildiğiniz gibi amazon.com'dan sipariş vermeye bir çok kişi çekiniyor haliyle sipariş vermiyorlar bu başlık altında amazon.com'dan sipariş verip kinect sahibi olanlar isimlerini bizlerle paylaşırsa bu arkadaşlarada cesaret verebileceğimizi düşündüm kinecti amazon.com'dan alan arkadaşar isimlerini başlığa yazsın ben ilk sayfaya ekleyeyim

Kinect'i Amazon.com'dan Alanlar Listesi [Amazon.com'da nasıl kinect alınacağı eklendi]

Kinect'e amazon.com sayesinde sahip olanların listesi:

1- funky_boy
    2- burakrasit
    3- boradiz
    4- mempa
    5- savas146
    6- hdblack35
    7- aBaBaDaN
    8- i30ALP
    9- bLuEmavi
    10- byvolcan
    11- Angelofthehell
    12- pspfreak
    13- ozthewiz
    14- MonsterHungry
    15- cagugur
    16- adoni
    17- thorondor06
    18- redboxer82
    19- AthloN
    20- DoubleSlayer
    21- amarth79
    22- neo2004
    23- bersgurs
    24- sdertyan
    25- coolfire
    26- four stringer
    27- K-FU
    28- octopusokan
    29- trevanian000
    30- valarauko
    31- Source
    32- spawn1984
    33- Drizzt_tr
    34- WebEX
    35- ismailborayucel
    36- counterdoctor
    37- senol1979
    38- Eths
    39- theft86
    40- margornn
    41- dusunur71
    42- HooMie
    43- omersenel
    44- vetsimon
    45- doziz
    46- abem32
    47- sabriaga
    48- JuiceCorner
    49- mertbulmaca
    50- inanmayan denesin
    51- evren3
    52- orhan86fb
    53- sercan.oray
    54- arnom
    55- bloodygod
    56- ozgur106
    57- cacer
    58- quera
    59- mberk17
    60- pabl0esc0bar
    61- StubB
    62- Jojoned
    63- hardware169
    64- m_girit
    65- Dartagnan
    66- reoanew
    67- Max_Kolesne
    68- ertugbilgin
    69- teklider
    70- TheLastNinja2
    71- ertugbilgin
    72- epsilonadige
    73- Duff MC ®
    74- MLoveR
    75- UsisKy
    76- reoanew
    77- cagkan90
    78- nuwanda87
    79- omeryvz
    80- huse55
    81- domitian
    82- ilkbilir
    83- macabrex
    84- a008mania
    85- dobermann
    86- caca40
    87- serbay_ozturk
    88- myfranco
    89- ekiraz
    90- zaragoza
    91- partagas
    92- mertg35
    93- RIDANES
    94- ?

Sıkça Sorulan Sorular:

1- S: amazon.com türkiye'ye gönderi yapıyormu?
    C: Daha önce elektronik eşya göndermiyordu ama şuan için Kinect gönderiliyor.

2- S: Sipariş versek ne kadar zamanda elimize ulaşır?
    C: Hafta içi sipariş verirseniz 4 gün içersinde ürün elinize ulaşıyor ama hafta sonu sipariş verirseniz hafta başı kargonuz yollanıyor.

3- S: amazon.com'dan Kinect getirtmek kaça mal oluyor?
    C: Kinect fiyatı 150$ ürünün kargo fiyatı 25$ toplamda 175$ mal oluyor.

4- S: amazon.com'da sanal kart kullanabilirmiyiz?
    C: Kullanabilirsiniz arkadaşlar.

5- S: amazon.com'da taksit yapabilirmiyiz?
    C: amazon.com taksit yapmıyor ama bazı bankalar telefonla aradığınızda taksit yapabiliyor.

6- S: amazon.com'da havale yapabilirmiyiz?
    C: Böyle bir imkanınız yok arkadaşlar.

7- S: Kinect amazon.com linki varmı?
    C: Buyrun:http://www.amazon.com/gp/product/B002BSA298/

8- S: Amazon.com'dan aldığımız Kinect PAL'mı NTSC'mi?
    C: Cihaz için böyle bir ayırım yok Kinect oyunlarıda üzerinde NTSC yada PAL yazsa bile Region Free olduğu için hangi konsola sahip olursanız olun problemsiz oynayabilirsiniz.

9- S: Kutunun içinden Slim olmayan kasalar için adaptör çıkıyormu?
    C: Evet çıkıyor sadece priz çevirici almanız gerekiyor çünkü ürün ABD'den geldiği için priz farklı ama pahalı birşey değil sadece 2TL

10- S: Kinect sipariş verdiğimizde gümrüğe takılırmı?
    C: Yurt dışından 150 Euro'ya kadar ürün getirebiliriz kinect kargo dahil 175$ tutuyor buda 150 Euro sınırını aşmıyor şuana kadar gümrükte kalan ürün olmadı tabi burası türkiye %100 garantiside yok.

10. soruya ek:

ANKARA - Bakanlar Kurulu, 4458 Sayılı Gümrük Kanununun Bazı Maddelerinin Uygulanması Hakkında Kararda değişiklik yaptı.

Resmi Gazete'de yayımlanarak, yürürlüğe yeni düzenlemede, posta veya hızlı kargo yoluyla gelen eşya ile ilgili önemli değişikliklere gidildi.

Buna göre, Türkiye gümrük bölgesindeki bir kişiye posta ya da hızlı kargo taşımacılığı yoluyla gelen, bedeli gönderi başına toplam 75 Euro'yu geçmeyen eşyaya muafiyet uygulanacak.

Yeni düzenlemede, ''ticari miktar ve mahiyet'' ayrımı ortadan kaldırılırken, gerçek kişilerin yanı sıra tüzel kişilere gelen eşya da, muafiyet kapsamına alındı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yetkilileri, PTT ve kargo işletmeleri nezdinde yaptıkları bir araştırmaya göre, yurtdışından posta ya da hızlı kargo yoluyla gelen eşyanın yüzde 95'inin 75 Euro'nun altında olduğunun belirlendiğini bildirdi.

Kaynak

Amazon.com'a nasıl üye olunur?

Amazon.com'dan nasıl Kinect alınır?

Not: Amazon.com'dan kinect siparişini bizlere öneren @funky_boy arkadaşımıza teşekkürü borç biliriz teşekkürler @funky_boy

Kinect için ufak bir imza hazırladım kullanmak isteyenler kodu profillerine ekleyebilirler

Xbox 360 Kinect

[center] 
    [image]http://img502.imageshack.us/img502/151/xbox360kinect.png[/image]
    [size=1][b]Xbox 360 Kinect[/b][/size][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 20 Ağustos 2011; 13:37:36 >

• Ben :D:D
  • Yazzzz Shipping Soon :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakrasit

Ben :D:D

Ekliyorum

quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

Yazzzz Shipping Soon :)

İlk olarak sadece ürün eline ulaşanları ekliyorum benimkide yolda ama kendimi alana kadar eklemiycem
  • Tl olarak kargo dahil kaç para oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Tl olarak kargo dahil kaç para oluyor?

Ürün kendisi 150$ kargo'da 25$ toplamda 175$ mal oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Tl olarak kargo dahil kaç para oluyor?

Ürün kendisi 150$ kargo'da 25$ toplamda 175$ mal oluyor

Amazon Almanyada ,daha pahali walla .Kiymetini bilin
  • Beni de ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: boradiz

Beni de ekleyin

Ekledim

Arkadaşlar isteyenler resimlerinide ekleyebilirler
  • Benim söylememe gerek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky_boy -- 14 Ocak 2013; 6:29:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky_boy

Benim söylememe gerek var mı?

Amazon Fatihi....

Seni listeye ilk olarak ekliyorum katkıların için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 4 Ocak 2011; 20:00:28 >
  • 31 Aralık'ta Kinect'ime amazon.com aracılığıyla kavuştum bende. Beni de eklersen sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mempa

31 Aralık'ta Kinect'ime amazon.com aracılığıyla kavuştum bende. Beni de eklersen sevinirim :)

amazon.com'dan alan herkesi ekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: funky_boy

Benim söylememe gerek var mı?

Amazon Fatihi....

Seni listeye ilk olarak ekliyorum katkıların için teşekkürler

Ahahah... Ne demek...
  • arkadaşlar benide eklerseniz memnun olurum
    pazartesi yola çıktı cuma sabah 8 de dhl kapıyı çaldı :D (Güneydoğuda oturuyorum yoksa perşembe garanti elimdeydi :D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: savas146

arkadaşlar benide eklerseniz memnun olurum
    pazartesi yola çıktı cuma sabah 8 de dhl kapıyı çaldı :D (Güneydoğuda oturuyorum yoksa perşembe garanti elimdeydi :D)

Hoşgeldin aramıza
  • Benide ekleyin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

Benide ekleyin lütfen

Ekledim

Evet arkadaşlar amazon.com'dan alanları bekliyoruz
  • Ekle hocam beni de.İş çıkışı eve geldim başladım oynamaya üç buçuk saat sonra alet artık yeter bırakta biraz dinleneyim dediOdanın sıcaklığı çok fazla artınca ve alet ısınınca kendini kapatıyor direkt.Soğuması için biraz beklemek lazım.Bekliyoruz bakalım ne zaman gönlü olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FletneR_ -- 4 Ocak 2011; 20:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aBaBaDaN

Ekle hocam beni de.İş çıkışı eve geldim başladım oynamaya üç buçuk saat sonra alet artık yeter bırakta biraz dinleneyim dediOdanın sıcaklığı çok fazla artınca ve alet ısınınca kendini kapatıyor direk.Soğuması için biraz beklemek lazım.Bekliyoruz bakalım ne zaman gönlü olacak

Tamamdır hocam ekledim

Benimkide gelse bir baksam tadına
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.