Şimdi Ara

Kinect'i Amazon.com'dan Alanlar Listesi [Amazon.com'da nasıl kinect alınacağı eklendi] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
797
Cevap
2
Favori
53.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://www.amazon.com/Kinect-Sensor-Adventures-Gunstringer-Xbox-360/dp/B005YR0T2I/ref=sr_1_3?s=videogames&ie=UTF8&qid=1330600312&sr=1-3
    bu paketi alsam sorun çıkar mı gümrükte ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Augiass -- 1 Mart 2012; 13:12:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Augiass

http://www.amazon.com/Kinect-Sensor-Adventures-Gunstringer-Xbox-360/dp/B005YR0T2I/ref=sr_1_3?s=videogames&ie=UTF8&qid=1330600312&sr=1-3
    bu paketi alsam sorun çıkar mı gümrükte ?

Buradan alacağına amazon.de'den ptt seçeneği ile al bence.DHL sana konşimento bedeli+antrepo bedeli diye 400 lira daha fatura çıkartır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 1 Mart 2012; 14:01:41 >

• Kargo seçeneğinde isim değişikliğine gitmişler ama yine paketleri DHL getiriyor diye biliyorum.

AmazonGlobal Priority Shipping (averages 2-4 days)

Bu aralar Amazon'a bulaşıcam yine. Alsak alsak ne alsak. :P
  • şu an alsak herhangi bir sorun çıkmadan getirtebilirmiyiz hocam amazondan ?
  • Benide ekle amazon.com da aldım
  • Ereneski gümrüğe takılmadan direk geldi mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Sahibinden ilanlarına baktım 230-280 arası ikinci eller.Amazon mu daha mantıklı ikinci el mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala alınabiliyor mu arkadaşlar. Toplam masrafı ne oluyor ?
  • Toplam maliyeti 175 dolar. TL olarak 315 lira yapıyor. Türkiyedeki fiyatlarda bu civarda bence amazondan almanın bi espirisi yok. sahibinden.com dan dahada uyguna alınabilir
  • kusura bakmayın ben yeni üyeyim kinetc filan nedir bilmiyorum ama :)bende amazondan mutfak robotu almak istiyorum amazon.de de fiyatı 549 e amazon.com da 329 dolar aynı robot.neden fiyatlar arasında bu kadar fark var.Sanırım türkiyeye elektronik eşya göndermiyormuş,hollandada arkadaşım var o sipariş verse olurmu?birde elektirik sorunu var galiba türkiyede çalışırmı?LÜTFN CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM TEK KELİMELİK CEVAPLARLA GEÇİŞTİRMEYİN RİCA EDİYORUM:)
  • hey orda kimse yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emine2

kusura bakmayın ben yeni üyeyim kinetc filan nedir bilmiyorum ama :)bende amazondan mutfak robotu almak istiyorum amazon.de de fiyatı 549 e amazon.com da 329 dolar aynı robot.neden fiyatlar arasında bu kadar fark var.Sanırım türkiyeye elektronik eşya göndermiyormuş,hollandada arkadaşım var o sipariş verse olurmu?birde elektirik sorunu var galiba türkiyede çalışırmı?LÜTFN CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM TEK KELİMELİK CEVAPLARLA GEÇİŞTİRMEYİN RİCA EDİYORUM:)

amazon.de bazı elektronik ürünleri gönderir amazon.com göndermiyor elektrik konusunda Almanyadan alacağınız sorunsuz çalışır Türkiyede. ama ABD'de satılanlarda buradaki uyumsuz olur voltaj dönüştürücü gerekli onun için.Birde 75 euro üzeri ürünler gümrük vergisine tabidir.

• Selamlar herkese,
    Konu güncelliğini biraz kaybetmiş ama belki dönüş olur.
    Arkadaşım Amerika'da Houston da ve Türkiye ye gelicek, amazon.com dan Kinect alıp onun adresine göndermek istiyorum.Ama satıcıların güvenilirliği konusunda tedirginim satın almış olduğunuz yada şunlara güvenebilirsin diyebileceğiniz satıcı varmı?
    Teşekkürler.
  • ben ürün alıyorum. ürün fiyatı 78 dolar yalnız kargo ile 116.00 dolar oluyor. acaba gümrük sınırına girer mi?
  • sonyabi S kullanıcısına yanıt
    Girmez alabilirsin

• One a uygun olani yok mu ?

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.