Şimdi Ara

kimYA seWENLeer, kimyaCILar EL kaldırsın:):)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aranızda kimya seven waarrr mıı:(ben kimyada okuorm vee nefret edıorum...biter mi bu okul yaa

• Ben Lise 2'ye gidiyorum sayısalcıyım. Hoca iyi değil pek ama kimyaya bayılırım.

Biyoloji hariç bütün sayısal dersleri severim. Kimya ve fiziği özellikle çok seviyorum

Bizim sınıfta da çoğu kişi kimyadan nefret ettiğini söylüyor ama nedeni öğretmen. Yoksa hepsi kimyayı yapabilecek sevecek insanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 11 Kasım 2006; 17:45:39 >

• ewet sewmeden yapılmıoooo:(
  • kimyayı bayağı severim...

yapabildiğimden olsa gerek...

bi de böle mol, atom, sayılar, falan hoş oluyor hakkında konuşurken... (matematik daha havalı olacak bu alanda ama yapamadığımdan olabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddie -- 11 Kasım 2006; 19:27:27 >
  • bende ist. üni. kimya 1. sınıftayım lisedeyken ne güzel kimya basit gelirdi

üni.ye girdik ama kimyada bize gircekmiş gibi gözüküyor zaten okunması en zor 4 bölümden biri kimya,kimya müh.,fizik,makina müh.bu bölümlerden çok deli çıkıyor

• Bende S.A.T.L Kimya Bölümünde Okuyorum Kimya neysede bir hoca var katil edecek okulda birilerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihanna -- 11 Kasım 2006; 19:38:30 >
  • Forever Geometri:)Tumaydaki Yıldızlı Sorulardan Çözüyordum
  • "Biyoloji" denilen şu ders dışındaki tüm sayısal derslere sonuna kadar razıyım Sayısala girdim, şu biyolojiden hala nefret ediyorum ya. Hoca zaten yazılılarda çok kazık soruyor ÖSS ağırlığında yorum soruları (taş çatlasa 60 bekliyorum sınavdan). Bilgisayar Mühendisliği istiyorum, ÖSS için mecburen iyi yapmak zorundayım n'apayım. Anlıyorum aslında da yorum soruları gıcık geliyor.

• kimyayı severimoran orantıyı ben lise 1 kimyas dersinde öğrendim yahu

üni kimyası gerçekten zormuş hattası bizim kimya hocası anlatıyor:

bir kere bi sınava girmişler ama kitaba bakmak serbestmiş hocam 100 alıcam diye çıkmış akşam o sınavın sorularını düşünürken o 100 40 olmuş

• keşke lisedekı gıbı olsa yaa.....:(labaratuardan olu gbı çıkıossss:(
  • Kısmetse 4 sene sonra kimyager olacam

Seviomuyum? Sevmeye çalışıyorum
  • Lisedeyken ben de seviyordum kimyayı.

Üniversiteye gelin de görün yok Thermochemistry yok Electrochemistry
  • bende odtü kimys öğretmenliğindeyim bence çok zevkli lab işleri felan ....
  • lab. lar güzel zaten acaip seviyorum ama keşke sadece kimya olsa araa başka derslerde atıyolar onlardan nefret ediyorum bide sanki lazımmış gibi hala öğretmeye çalışıyolar lisede kurtulduk dedik ama üni. de hala varlar
  • istanbul üniversitesi kimya müh. 3 sınıfta okuyorum, kimyayı genel olarar severim, ancak kesinlikle lise kimyası gibi değil oldukça zor, hele bi organik kimya dersi var, ufff tadından yenmez walla ömrümden 10 sene çaldı, hoca zaten tam bir baş belası.sınavdan 50 almak için 10 sayfa yazman gerek!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussa

istanbul üniversitesi kimya müh. 3 sınıfta okuyorum, kimyayı genel olarar severim, ancak kesinlikle lise kimyası gibi değil oldukça zor, hele bi organik kimya dersi var, ufff tadından yenmez walla ömrümden 10 sene çaldı, hoca zaten tam bir baş belası.sınavdan 50 almak için 10 sayfa yazman gerek!!!

bende ist. üni. kimya 1. sınıftayım ayın 20 sinden sonra arasınavlar var bana bi taktik versene napayım nelere dikkat edeyim her ders olur ayrıca matematikte nasıl sorular gelir türev den kazıkmıdır teorem istermi çaylağız bişi bilmiyoz zaten hoca veli şahmurov konuştuğu türkçesinden bişi anlamıyoz ne örnek çözer ne konu anlatır nede sınavda soruları nasıl soracağı hakkında tiyo verir baş belasına benziyor

• quote:

Orjinalden alıntı: Private

quote:

Orjinalden alıntı: mussa

istanbul üniversitesi kimya müh. 3 sınıfta okuyorum, kimyayı genel olarar severim, ancak kesinlikle lise kimyası gibi değil oldukça zor, hele bi organik kimya dersi var, ufff tadından yenmez walla ömrümden 10 sene çaldı, hoca zaten tam bir baş belası.sınavdan 50 almak için 10 sayfa yazman gerek!!!

bende ist. üni. kimya 1. sınıftayım ayın 20 sinden sonra arasınavlar var bana bi taktik versene napayım nelere dikkat edeyim her ders olur ayrıca matematikte nasıl sorular gelir türev den kazıkmıdır teorem istermi çaylağız bişi bilmiyoz zaten hoca veli şahmurov konuştuğu türkçesinden bişi anlamıyoz ne örnek çözer ne konu anlatır nede sınavda soruları nasıl soracağı hakkında tiyo verir baş belasına benziyor

walla matematik hocanızı tanımıyorum, bize emre güven geliyordu, kebap gibi sorular soruyordu. dikkat etmen gereken çok fazla bi nokta yok aslında, lisede nasıl çalışıyorsan öyle çalışcan. 1. sınıf zaten çok zor bi sınıf değil.en önemli dersin anorganik kimya, muhtemelen irfan kızılcıklı geliyordur ve o hoca da emin ol okuldaki en iyi kimya hocalarından (2. sınıfa gelince anlarsın). onun sorduğu soru kalıpları hep bellidir. soracağı soruların hepsi kitaptandır ve ezbere dayalı sorulardan altını çizdirdiği yerlerden sorar, problem sorularında ise kitaptaki örneklerden ve pratik uygulamalardan sorar, bunun dışında bi şey sormaz. anorganik lab. da ise bi tane problem sorar diğerleri de reaksiyon adlandırma ve yazma sorar.

• lablar olmasa hiç çekılmez saten kimya
    :(
    ben de sevmeye çalışıorum....hatta şarkı bıle uyarladım
    bi spatül lazım şimdi bana bi önlük bi de gözlük..zulada bir kaç şişe NH3 yer gök turnusol:):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kimyager_035

lablar olmasa hiç çekılmez saten kimya
    :(
    ben de sevmeye çalışıorum....hatta şarkı bıle uyarladım
    bi spatül lazım şimdi bana bi önlük bi de gözlük..zulada bir kaç şişe NH3 yer gök turnusol:):)

bende ona beste yaptım

mussa sağol yazdıkların için

• sewmek zorundayım.........
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.