Şimdi Ara

KİMYA 16. SORU İPTAL EDİLDİ, KATKISI OLAN HERKESE TEŞEKKÜRLER :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar öncelikle hepimize geçmiş olsun. Ben sınavla ilgili yorum yapmayacağım ama burada bu konu çok tartışıldı ve ÖSYM sonunda hatasından döndü, ki bizi adam yerine koymamasına ve dilekçelerimize yanıt bile vermemesine rağmen iyi de bir şey yaptı sonunda :)

Tekrardan destek olanlara, tartışanlara konuşanlara teşekkür ederim. Artık kesin haksızlıkların önüne geçilmesi bile mutlu ediyor bizi (: Yaşasın ÖSYM!

• ne demek puanların nasıl geldi :)
  • Nerden anladın ??
  • Sen iptal edildi sanmaya devam et! Kimya'dan 30 doğrusu gözükenler var!
  • o değil 28 D 2 Y nasıl oluyor peki doğru mu kabul etmişler herkesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nba_

Sen iptal edildi sanmaya devam et! Kimya'dan 30 doğrusu gözükenler var!

benim tek yanlışım oydu.şimdi 30 doğru 0 yanlış gözüküyor.soruda bilgi yanlışı old. için herkesin doğru kabul edildi .tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelenbevili172hhc

ne demek puanların nasıl geldi :)

iyi sayılır :) istediğim yer oluyor hatta 500 kişi ilerisindeyim!

quote:

Orijinalden alıntı: MrBigStar

Nerden anladın ??

kimyadan hesapladığım yanlıştan bir az gelmiş oradan :)
  • iptal olacağı inancını hiç kaybetmemiştim burdaki çok bilmiş arkadaşlara rağmen
  • Bu arada bu forumda sadece sorusu yanlış olanlar değil, bir de doğru yapmasına rağmen iptali destekleyenler de vardı sanırım biri de yağmur[rakamlar] isimli bir kullanıcıydı, onlara da bu onurlu tutumlarından dolayı fazla fazla teşekkür ediyorum.
  • Bu soru aktiflik sorusu muydu?
  • Kimya 16. sorunun iptaliyle ilgili Ösym den resmi açıklama..

• quote:

Orijinalden alıntı: can_214

iptal olacağı inancını hiç kaybetmemiştim burdaki çok bilmiş arkadaşlara rağmen

Ben açıkçası inanmıyordum iptal olacağına, bekleme süresi uzadıkça da strese giriyordum. Sizi de kutlarım bu iptalden dolayı, umarım işinize yaramış ve istediğiniz şeye yaklaştırmış/ulaştırmıştır!
  • @Stevie G.

Evet.

@Egé

Siz de bu konu hakkında konu açmıştınız yanlış hatırlamıyorsam, sizi de kutlarım :) Yazım hatasıymış, iyi kıvırmışlar. Yazım hatası değil bariz soru kökünde hata var. Doğrudur'u yanlıştır yazmak nasıl bir yazım hatasıymış ki öyle? Neyse, 30 soruyu adam gibi hazırlayamayan ve birçok kişinin zamanını çalan ÖSYM'ye selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x--treme

@Egé

Siz de bu konu hakkında konu açmıştınız yanlış hatırlamıyorsam, sizi de kutlarım :) Yazım hatasıymış, iyi kıvırmışlar. Yazım hatası değil bariz soru kökünde hata var. Doğrudur'u yanlıştır yazmak nasıl bir yazım hatasıymış ki öyle? Neyse, 30 soruyu adam gibi hazırlayamayan ve birçok kişinin zamanını çalan ÖSYM'ye selamlar.

Evet arkadaşım, barım barım bağırdık ama son ana kadar umutluyduk açıkçası. İptal olmaması mümkün değil gibi görünüyordu. En sonunda dediğimiz oldu.. Sağolsunlar yanlıştan dönmüşler, bu da bir erdemdir..

Daha önce bu konuda açmış olduğum konunun linki:

http://forum.donanimhaber.com/m_50313089/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50313089

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 21 Temmuz 2011; 16:11:56 >

• Ben 22 doğru 4 yanlış hesaplamıştım, 21 doğru 5 yanlış gözüküyo
  • Allah belanı versin
  • Ban sebebi degil miydi bunu yapmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence güzel troll olmuş yüreğim ağzıma gelmedi değil :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.