Şimdi Ara

Kimse size müdahale edemez, karışamaz, bu sizin hayatınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burdaki çoğu insan genç 25 yaşının altındadır çoğu
    Hayatı dolu dolu yaşamak ilerde pişman olmamak istiyorsanız kimseyi takmayın, gece kulübüne gidin eğlenin babanız anneniz istedikleri kadar laf yapsın, ben bu gece gelmiyorum diyip telefonu kapatın, kendinizi sabitlemeyin hep aynı yerde takılmayın, sürekli farklı yerlere gidin, özellikle 15 yaş civarındakiler sigara içtiğinizi ailenizden saklamayın, bu sizin hayatınız sizin zevkiniz kimse karışamaz, düzenli bi ilişkiniz kesibnlikle olmasın, evlilik çağında nasılsa olucak , hayatınızı kısıtlamaya ne gerek var genç yaşta, kafanıza göre anı yaşayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam abi ne sen bizi gece o saatte bekle ne biz seni gece kulübünde.böbrekleri sarıyorum gazeteye kaçta nerde buluşacağız pm atarsın

• Hayatta belirli disiplinimiz olmak zorunda , dolu dolu yaşatacak tabiki ancak ailenin sözünü dinlemeyerek gibisinden değil.

• Bir tavsiye daha: Yukardakini dinlemeyin

• Yaşadığımız anda yaptığımız tek hata bütün geleceğimizi etkileyebilir.
    Bunun için özgür olun ancak düşünün derim ben.

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63B0840C9 -- 29 Mayıs 2015; 2:04:25 >
  • Eğer kafanıza göre yaşayabilecek paranız olabilecekse yada varsa yapın ama yok paranız yoksa hem parasız hem boşuna günaha girmeyin
  • Konu sahibini dinlemeyin eğer gerçeğini bulursanız 18 yaşındaki aşkı sevgiyi 25 yada 30 yaşında tadamazsınız. Evlenince aynısı olmıycak alkol sigara bunlar olabilir ama gece klubünden çıkmayın demek de ahmaklık olur geleceğinizle oynamayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgurluk ayagina dinden imandan cikarma milleti la :D

• 30 yaşınıza geldiğinizde geriye dönüp bakıcaksınız ben gençken ne ypamışım diye düşünücekniz ve başınızıtaşlara vurucaksınız, belki ben aklınıza gelicem ve keşke dinleseydim diyiceksiniz, gençlik bi kere gelir gençleeer

• Kova babaaa ;))) seversin

• bence herşeyin doğru yeri ve doğru zamanı var,hayatta herşeyin fazlası zarar buna katılıyorum,her hafta başka bir kızla birlikte olursan artık kadınlardan nefret etmeye başlarsın onları bir cinsel obje olarak görürsün,ilerde evleneceğin kişiye aşık olmayabilirsin gönülden istemessin evlendiğinde pişman olmaya başlarsın,hayattan soğursun

her gün gece kulüplerine takılırsan orada alkol bağımlısı olursun ve belli bir süre sonra orasıda sarmaz,başka şeyler ararken uyuşturucu bağımlısı insanlara denk gelip hap atabilirsinde,ve yolun en sonunda kokain partilerinde bulursun kendini,ne yapmışım lan ben dediğin de uyuşturucu müptezeli ve onsuz yaşayamayan cebindeki herşeyi ona adayan biride olmak var bu işin sonunda.

bunların ortasını bulmak en güzeli bence,tamamen bitirmek değil,
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehala

Burdaki çoğu insan genç 25 yaşının altındadır çoğu
    Hayatı dolu dolu yaşamak ilerde pişman olmamak istiyorsanız kimseyi takmayın, gece kulübüne gidin eğlenin babanız anneniz istedikleri kadar laf yapsın, ben bu gece gelmiyorum diyip telefonu kapatın, kendinizi sabitlemeyin hep aynı yerde takılmayın, sürekli farklı yerlere gidin, özellikle 15 yaş civarındakiler sigara içtiğinizi ailenizden saklamayın, bu sizin hayatınız sizin zevkiniz kimse karışamaz, düzenli bi ilişkiniz kesibnlikle olmasın, evlilik çağında nasılsa olucak , hayatınızı kısıtlamaya ne gerek var genç yaşta, kafanıza göre anı yaşayın

Peki bunları yapacak parayı ana-baba dışında nerden alacan?
    Sallamak kolay.
    Kendiniz olunmuş da zırttı pırttı.
    İnsan sorumsuz değil, her yaptığından sorumludur.

• e ben simdi kacak elektrik kullanmak istiyorum ama devletten cekiniyorum nasil takmiyim simdi ?
  • Baba ben bardayim bu aksam gelmicem ikide bir arayip canimi sikmayin

babam eski boksor ne edecem ben sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: QarizmaRap

Kova babaaa ;))) seversin

ulann yinemi sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delgado.11 -- 29 Mayıs 2015; 4:13:37 >

• dehala D kullanıcısına yanıt
    Özgürlük her b.ku yapmak mı demek ? Buyur burdan yak efendim, modern-postmodern insan bireyselliğe yönelerek kendisini özgür sanar, bütün üst kimliklerden sıyrılmaya çalışır şimdi aileden bile kopma peşinde. Yakında insan üretme tesisleri falan açılsa herkes memnun kalır sanırsam. "Taste classifies and it classifies the classifier" , seçimlerinde özgür olduğunu mu sanıyorsun ki ? birşeyi sevdiğinde sana bağlı olduğunu mu sanıyorsun ? yoksa hayvan gibi içgüdülerinle hareket ettiğini mi kabul ettin ? Elinden geldiğince sosyal normlara karşı durmaya mı çalışıyorsun ? En nihai amaç ne peki ? Dünyaya bir daha gelmeyeceksin diye mi ? Gideceğin yerin de herhalde şu beylerin bahsettiği şekilde hiçlik olacağını düşünüyorsun ki böyle birşey söyleyebilesin mantıklı olarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.