Şimdi Ara

Kimdi Neydi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alın uzun aradan sonra resimler.1-2 ay oluyo foruma girmeyeli

• O defans ne ööle
  • alın bir şoVvVv :)

• Böyle bişeyi gördükten sonra insanın oyunu bırakası geliyor...... Benim warrior'umdan çok defansı war
  • Beni eskilere sor....
    Hp yi yazamam boşuna neden yazmıyorsun diye sormayın :)

• char süpermiş çok beğendim helal olsun
  • helal walla !!
  • cok merak ettim HP i
    Lütfen yazarmısın

4.5 k + vardır...

70 Warrior lara tas cıkartırsın valla...
  • umarım 2 sininde bir kişiye ait olduğunu anlamışsınızdır.Zaten eski kullanıcılar benim exemeca_tr ile oynadığımı bilirler.zibidi31 nerelerde daha buralarda takılıyomu :)
  • Resmen 1139 defansı görsemde ben inanmıyorum

Kim bilir belki de inanmak istemiyorum

• ela dun gece senı cz'de gormustum bow'da clanla bırlıkteydın belkı hatırlarsın benı yatırmıstın saat 00.15 cıvarları

bu sabah charım hacklenmıs bı sekılde oyuna gırdım...0di ıle konustuk oda aynı benım gıbı gıttı...bubba kıng_doom legends 0di ben maradonda konustuk hepımız bubba ve legends ıtemlerını hemen aktardılar bıraz dıkkatlı olmanı öneririm anlayamadıgımız ısler dönmeye baslıo yavas yavas arkadasım...
  • kardeş defans 755 merak etme 1139 en kral warriorlarda bile yok nerdeyse sıkma canını :)
  • ilk char cok super
  • kardeş sen ares oynuyorsun dimi clan başkanı galba lord_tryanus çünkü onun heaven diye bir clanı vardı ne de olsa ben aynı cafedenim
  • cyhper da oynuyo ara sıra cz de meteorunu yedimiz oluyo arkadaşın...
  • hayır ela cyhper'da
    dıgerlerı nerde bılmıorum..
  • ela sana bişey sorcam , bu eRolGuner adlı mage kimdir eski simi nedir biliyormusun. Hadi seni önceden de biliyoruz da bu adam nereden cıktı ?
  • guard ne oluyo yanındaki ilk defa gordum de
  • ya şaka mı yapıosunuz yanında ki guar dı gormuomusunuz sanırım adam king sırf king ler yaratabilio bunu die biliorum yada bir knight kodu hiç birniz uyanamadınız mı ela guard yazıor ela yı KORUYOR ve bu guard ı nasıl yarattını bize de açıklarsan seviniriz
    çok işime yarar pls yardım
  • erolgüner ve legendsforever ı beta teste gördüydüm cz de boıss partysinde Just4Fun adlı bir clandaydılar elemanların ikiside 70
    wooow
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.