Şimdi Ara

Kim ne kadar maaş alıyor? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
389
Cevap
23
Favori
68.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sah!n

quote:

Orijinalden alıntı: Nor

Hiç bilgi işlemci falan yok mu ya?

2 ay kadar özel bir hastahanenin bilgi işlem sorumlusu olarak çalıştım 900 lira + yemek + sigorta vermişlerdi.

üni okudunuz mu okuduysanız ne okudunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4540Merkez

quote:

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

Orijinalden alıntı: 4540Merkez

Kim ne kadar maaş alıyor?

paravan şirket marifetiyle hayali ihracat ve sonunda naylon faturalardan kalan, Allah bereket versin.

istanbul beyoğlu 0026 dan bulurum seni akıll ol!

hayırlısı be gülüm :D oda hayali

kaçıncı dönemsin??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 27 Ekim 2012; 6:54:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt__gl

quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

quote:

Orijinalden alıntı: Nor

Hiç bilgi işlemci falan yok mu ya?

2 ay kadar özel bir hastahanenin bilgi işlem sorumlusu olarak çalıştım 900 lira + yemek + sigorta vermişlerdi.

üni okudunuz mu okuduysanız ne okudunuz

Var hocam bilgi işlemci.özel bir yazılım şirketinde çalışıyordum.simdi bir kamu kuruluşunda bilgi işlemdeyim.bin tl de maaş alıyorum yetiyor Allah'a şükür.Bilgisayar programcılığı mezunuyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 lira + full akpil + sicaksu

• psikologlar ne kadar kazanıyor hacılar iyi para var mıdır ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencan1911

psikologlar ne kadar kazanıyor hacılar iyi para var mıdır ki

seans asati 150 diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: murderer_utku

İzmir'de makina mühendisi + isg uzmanı olarak çalışıyorum. 1 yıllık tecrübem var.
    3000+ diyeyim, + sını karıştırmayayım.

hocam hangi üniversite mezunusunuz ? Devlette mi çalışıyorsunuz ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stramanti -- 31 Ekim 2012; 23:37:12 >
  • Kim Kardashian'ı aradım aylık bikaç milyon dolar dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

200 lira + full akpil + sicaksu

sıcaksu değil sodexho
  • Haftalık iddadan ne kadar kazanabilirsem.Bazende günü birlik işler oluyor onları yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marinerocyp

gemi mak. müh. 8000 TL alıyorum

Hocam siz de gemiyle seyahat ediyor musunuz yoksa tersanede falan mi calisiyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Lan forumda hiç fakir yok bi tek öğrenciler birde 1 tane asgari ücretli var.. Akp nin nerden oy aldığı belli oldu adamların hepsi hayatından memnun zenginlerden ibaret...

vallaha billaha abi ya şuraya bak adamlar 3000tl 2500tl 1750tl 8000tl diyor ya la ben konuya girerken dedim aha herkez asgari ücret yazacak şimdi bir kişi yazmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL_00

quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

200 lira + full akpil + sicaksu

sıcaksu değil sodexho

hadi canım hayatım yalanmış meğersem
  • 10000 $. Bil muh. Hedef

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: naklan
    Bende günde 13 saat elektriklerle iç içe kalıyorum yani bir hatada ölebilirim ve aylık 2bin gördüğümde tavaf ediyorum.Çok büyütüyorsun mesleğini.

ortalama 25 tane çocukla uğraşıp her birinin sorumluluğunu almak elektrikle uğraşmaktan daha zor. bir hata yaptığında en fazla ölürsün, asıl mesleğini büyüten sensin.

Kimi öğretmenler var haklari asgari ücret bile degil kimileride hakikaten hak ettigi parayi alamiyor ama hak edenler malesef %5 falan bu ülkede siz hangi taraftasiniz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL_ErroR_44

Özel bi şirkette Bilgi İşlem Bölümünde çalışıyorum.İlk iş tecrübem olmasından ötürü maaş biraz düşük(Giriş 1500 +yol+yemek(yemek sınırsız:)) )
    Bi arkadaş yazmış üni ve bölüm yaz die.
    İst Fatih Üni Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.
    Bilgisayar mühendislerinin önü çok açık ama kendinizi iyi yetiştirmeniz gerekiyor arkadaşlar.Kendinizi geliştirdikten sonra siz iş peşinde koşmazsınız onlar sizin peşinizden koşar burda çalış die
    Bu arada bi konuyada açıklık getirmek istiyorum kendimce ve etrafımdan gördüğüm kadarını baz alaraktan Bilg. müh. mezunu arkadaşlar giriş seviyesi maaşı min. 1500 gibidir bu meblaa biraz kişiye biraz da şansa göre farklılık gösterir.Kendimden örnek vermek istiyorum okuldan sıra arkdaşım 2500 ile başladı ben 1500 ile başladım ikimizde tecrübesiz ve aynı konumdaydık... şans faktörü kendini göstertmiş oldu...
    Mühendis arkadaşlara ayrıca bi tavsiyem var MUTLAKA VE MUTLAKA ingilizcenizi çok ii seviyeye getirin her kurum iyi derecede ingilizce istiyor.
    Son olarak fıstık gibi iş öneriyorum mühendis arkadaşlara(ÖZELLİKLE BİLG.,END ve MAK. bölümü mezunlar)...
    THY 2 yılda bir yetiştirmek üzere pilot alımı yapıyor mühendislik mezunu arkadaşlardan...
    Ben başvuru yaptım koşulların hepsini sağlıyorum bir tek ingilizce de patlıyorum bakalım sınava gircem eğer ingilizceyi halledebilirsek büyük ihtimal geriye kalan adımları geçerek(geçen arkadaşlarımdan biliyorum neler olduğunu) kısmet olursa pilot olabilme şansımız olacak...
    Herkese ii çalışmalar başarılar...

Ha işte beklediğim adamı buldum hiç uçakla ilgilenen yok burada . İngilizce IELS sınavına girip iyi bir derece yapmış seviyesinde olması lazım Upper yani, onun dışında diğer kriterler uyuyorsa olabilir ama THY hemen almaz tanıdığın falan vardır heralde, CV iyi olması lazım baya.. Ama mühendislik bitirmişsin geçersen floryada veya sabiha gökçen havalimanında eğitim olacak sonra direk 2. pilot olarak çıkartıyor zaten . Bu arada bilirsin pilotluk zor iş sadece uçuşla bitmiyor. Her ay veya bir kaç ayda bir sınava giriyorsun geçmen zorunlu yoksa riske giriyor pilotluğun, uçuş olmadığı zamanlarda simulasyonda falan çalışıyor tandığım pilotlar.Tabi bu zevk işi havacılığa benim tutkum var seninde varsa sorun olmaz bunlar iyi şanslar inşallah olursun..

• 2.800-3.000 üstü almadıkça rahat edemessin türkiyede
  • quote:

Orijinalden alıntı: marinerocyp

gemi mak. müh. 8000 TL alıyorum

Hocam anladığım kadarıyla bölümünüz gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği. Gemi makineleri işletme mühendisliği ve gemi ve deniz teknolojileri mühendisliği ile arasındaki fark nedir? Yaptıkları işlerde ne gibi farklılıklar vardır, derslerdeki farklılıklar nelerdir, iş olanakları nasıldır, maaş farkı vs. bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.Bir de alıntı ile cevaplarsanız sevinirim :)

• Haziranda polis okulundan mezun oluyorum memur olarak. 2500 ile başlıcam büyük ihtimal
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.