Şimdi Ara

Kim Daha Mutlu Görünüyor Yarışı : Instagram (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
9
Favori
8.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Instagram kendini pazarladığın bir yer, fazlası değil. Hem kadınlar hem de erkekler için böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord.Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya kapatılsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • revenquel kullanıcısına yanıt
    Ok

• Banane

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Rollins

zaten bir insan neden yaptığı her aktiviteyi herkese gösterme isteği duyar ki. face twitter hadi neyse de instagram tamamen fotoğraf üzerine kurulu efekte boğulup maymun gibi sırıtmalar falan

İs arakadasimla benzer sekilde yasiyoruz mesai saatini. İkimizin de sehir disi cok ama o her gittigi ili,ilceyi cekip paylasiyor,bildirim yapiyor. Bana cok gereksiz geliyor ki mesela bu hafta toplamda 1300 km yol yaptim ve su anda denizliden ankaraya donuyorum, bu hafta gittigim yerler ise soyle : nallihan (ankara), beypazari, kocaeli, denizli civril, denizli kale, denizli merkez, usak, kutahya.

O ise sadece gebzeye gitti ama ilk isi gittigi yeri facebookta bildirmek oldu her zamanki gibi.

İnsan bundan ne zevk alir bilmiyorum, bizim is icin gittigimizden milletin haberinin olmasi neden bir insanin hosuna gider,anlamiyorum.

Bu kizlarda telefon hastaligi var miirim. Surekli ya telefonda dedikodu yaparlar, ya paylasim yaparlar ya da kendilerini cekerler. Erkeklerde bu kadar gormuyorum, ki zaten sosyal medya ve diger platformlar daha cok bayanlara yonelik tasarlaniyorlar bana gore. Onların dikkatini cezbedecek cok fazla sey var ve hemen her sey para harcamak uzerine kurulu. ama biz erkeklerin ilgi alanlari belli, futbol, otomobil bu kadar. Buze bayanlara nazaran daha az sey satabildikleri icin ve bayanlarin cok fazla sey kullandiklari ve dolayisiyla satin alma potansiyelleri fazla oldugu icin onlari somurmek icin kurulu bu duzen.

• akşam işten çıkıp eve gittiğimde eşimin güler yüz ile karşılaması ve 9 aylık çocuğumun beni görünce çırpınarak heyecanlanıp gülmesi bana herşeyden çok daha fazla mutluluk veriyor, gerçek mutluluk budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genccizer

Black mirrorun boyle bir bolumu vardi. Igrenc ama su anki realite bu. Cok sukur ki kendimde sergileyebilecegim ne tipim var ne de param malim mulkum. Sosyal medyadan yeterince uzagim.

3. Sezona daha yeni başladım. Efsane seri.

• 1 hafta once kapattim hayatimda cok bisey degismedi desem yeridir ayni nefesi aliyorum ayni hayati yasiyorum sosyal bir insanim takilmasinida bilen biriyim artik sıkıldim ama sosyal medyadan yani tavsiyem o ki kullanmayin iyi birsey degil bagimliliga donuyor bir sure sonra

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlarin tarzini sevdim. Ben basladigim herhangi bir diziyi bitirmis degilim. Bas yapit dahi olsa izleyemiyorum. Bunaltiyor beni. Ama black mirrorde her bolumu farkli olunca bitirmekle kalmiyor tekrar tekrar bitiriyorsun seriyi. Konu da tam benlik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genccizer

Hocam adamlarin tarzini sevdim. Ben basladigim herhangi bir diziyi bitirmis degilim. Bas yapit dahi olsa izleyemiyorum. Bunaltiyor beni. Ama black mirrorde her bolumu farkli olunca bitirmekle kalmiyor tekrar tekrar bitiriyorsun seriyi. Konu da tam benlik.

Ayrıca sanırım her bölümde ayrı oyuncular oynuyor.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Tum ekibi degisiyor. Yonetmeninden tut isikcisina sescisine kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

İnstagram tam bir Veri Paket Katilidir.

Gerçek bir Donanımhaber üyesi. Adam hislenmiş sosyolojik bir konu açmış, hemen teknolojik ve ekonomik bir yorum gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven_stiffler -- 14 Aralık 2017; 22:35:18 >
  • Bu sosyal medya bizim gibi bir kaç ülke dışında çok fazla kullanılan bir mecra değil emin olun.Arjantin,brezilya vs.

Facebook u bile askerden geldikten sonra kapsttım.Twitterı 5 ay anca kullanmışımdır.İnstagram a hiç bulaşmadım.

Bazen toplum içinde özellikle çok kalabalık olan yerlere gittiğimde,şöyle bir insanlara bakıyorum.Herkesin elinde bir cep telefonu,biri ağzını sürmediği kahveyi fotoğraflıyor,biri daha sipariş vermeden arkadaşlarıyla özçekim yapıyor.

Kimi whatsppde dedikodu peşinde.Büyük küçük herkes bir yarış içinde.Masaya koyulan telefonlar,araba anahtarları,sigaralar.

Birden uzaklara dalıyorum.Tamamen o ortamdan soyutlanıyorum.Herşey bunun için mi?

Kimin için yaşıyoruz?Hayat dediğimiz şey bu muydu?

Bu telaş, bu sinir ne için?

Sonra birden geri dönüyorum hayat dediğimiz robotlaşmış şeye.Kendimi yalnız ve çıplak hissediyorum.

Belkide matrix gerçektir.Bu gerçeğin farkında olan 3-5 kişiden biriyimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tukker -- 14 Aralık 2017; 22:39:25 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.