Şimdi Ara

kim aramalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ********************************************************************************************
    **
    arkidişler ilk buluşma sonrası arayan kim olmalı?

• erkek tabi ki.. Ama aramak yerine mesaj atmak en iyisi.. Mesela "merak ettim seni nasılsın" gibi mesaj atabilirsin.. Onu düşündüğünü anlasın.. Ama hemen buluştuğunuz günün akşamı değil artesi gün aramak en iyisi.. Arada biraz zaman kalsın ki biraz mantıklı bir şekilde düşünsün...
  • kız arasa olmaz mı
  • Kızlar Kolay kolay Aramaz.arkadaşın dediği gibi yap Msj at
  • ne alaka
    gurur meselesi mi bu
    önce kimin aklına gelirse o aramalı.

önce arayan ezik mi olur?

bu kafayla bu ilişkiden pek bişey beklenmemeli.
  • yemiyo ki aramak.
    biliom aramam lazım ama

edit:gurur değil ya, güzel geçti fakat bi acayipim ya ne biçim 1 nisan lan bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meçhul gazi -- 1 Nisan 2007; 13:17:48 >
  • Aramazsan Unut Kızı
  • erkek aramalıdır. gurur meselesi değil bu ama erkeğin araması daha uygun düşer. kızlar biraz daha nazlıdır bu konularda.
    hatırladığım kadarıyla buluşmayıda sen istemiştin bu durumda kız hiç aramaz.
    edit:aradıktan sonrada sonucu yazsana bakalım kızda seni beğenmişmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suree -- 1 Nisan 2007; 13:29:40 >
  • kim kimi aramalı diye hesap kitap yapmadan sevgini yaşa. hesabın olduğu yerde sevgi olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: suree

erkek aramalıdır. gurur meselesi değil bu ama erkeğin araması daha uygun düşer. kızlar biraz daha nazlıdır bu konularda.
    hatırladığım kadarıyla buluşmayıda sen istemiştin bu durumda kız hiç aramaz.

evet bacım
    neyse arkadaşlar aramak bize düşüyor.
  • 1 Nisan Şakası Yapayım deme
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULtraV1olet

1 Nisan Şakası Yapayım deme

yok o kadar da değil yaa
  • len ben bi yerden tanıyom seni sanki

edir:ara ara nolcak sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakari_ -- 1 Nisan 2007; 14:37:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:Everlasting:.

kim kimi aramalı diye hesap kitap yapmadan sevgini yaşa. hesabın olduğu yerde sevgi olmaz.

bu durumda önce erkek aramalı.belki kız da aramak istiyordur ama ilk adımı erkekten beklediği için aramaz
    (çekinebilir yada naz yapar)

ama şuda bir gerçek hesabın olduğu yerde sevgi olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiküheylan -- 1 Nisan 2007; 15:27:27 >
  • aşıklar bölümü açılmalı bence
    edit :ben de içlendim çok sakat oluyor böyle durumlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: meçhul gazi

aşıklar bölümü açılmalı bence
    edit :ben de içlendim çok sakat oluyor böyle durumlar

açılsın bencede....sevgi aşk bu kadar ucuz ve basit olmamalı.ya insanlar sevgiyi bilmiyor,yaşamıyor,hissetmiyor ya da bu işte -yada bende- bir sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiküheylan -- 1 Nisan 2007; 15:52:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: asiküheylan

açılsın bencede son defa içimdekileri dökmem lazım..sevgi aşk bu kadar ucuz ve basit olmamalı.ya insanlar sevgiyi bilmiyor,yaşamıyor,hissetmiyor ya da bu işte -yada bende- bir sorun var

olurmu yavv ben girememki o bölüme siz burda yazmaya devam edin
  • olsun yazmak için illada aşık olmak gerekmiyor bence...
  • bekle.. kız aramazsa sen ara.. kızlar (aklı sıra) nazlı ,gururlu, kibirli havalı takılır... ee başa gelen de çekilir bu yüzden.. neyse .. karşılıklı araşmaya başlarsanız kızı çok sık arama.. ayrıca msj atarsa geç cvp ver .. yada çok önemsiz geyiq msjlara cvp verme..
  • quote:

Orjinalden alıntı: meçhul gazi

yemiyo ki aramak.
    biliom aramam lazım ama

edit:gurur değil ya, güzel geçti fakat bi acayipim ya ne biçim 1 nisan lan bu

olm sen zoru atlatmışsın.. buluşmuşsun. en kolay yerinde kalmışsın. acıklamışsın kendini. daha ne kaldı ki?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.