Şimdi Ara

Lost hakkında bir soru ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Charlie 'nin öldüğü kaçıncı sezon kaçıncı bölümdü ?

• Sezon 3 finaliydi galiba.
  • 3.sezonda öldü.kaçıncı bölüm olduğunda emin değilim ama son bölümlere doğruydu.
  • Aman ha izlemeyip dalanlar şimdi çok kötü olmuştur 3. sezon finaldi ama başlığa spoiler ibaresi koyarsan çok iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicer

Charlie 'nin öldüğü kaçıncı sezon kaçıncı bölümdü ?

Al işte..Direk insanların hevesini kaçırıyorsunuz yahu bu ne düşüncesizliktir..O diziyi izleyip de o adamın öleceğini bilmeyen kaç kişinin hevesini kaçrdığının farkında mısın??!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umur!

Aman ha izlemeyip dalanlar şimdi çok kötü olmuştur 3. sezon finaldi ama başlığa spoiler ibaresi koyarsan çok iyi olur

Aynen öyle oldu
  • izlemeyenler bakmasın o zamn adam merak etmiş sormuş bunu başka nasıl sorabilirki
  • bide benden shannon ölüyor boone ölüyor mr.eko ölüyor yeter size
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Deathlesss__

izlemeyenler bakmasın o zamn adam merak etmiş sormuş bunu başka nasıl sorabilirki

Mesaj başlığında [spoiler içerir] diye yazarsa kimse bakmaz zaten..
  • İzleyen izler izlemeyen izlemez bende ilk zamanlar bunu yaşadım bana sayğı gösteren hiç olmadı bende göstermiyorum ben tedbirimi almıştım lost konusu görünce girmiyordum
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicer

İzleyen izler izlemeyen izlemez bende ilk zamanlar bunu yaşadım bana sayğı gösteren hiç olmadı bende göstermiyorum ben tedbirimi almıştım lost konusu görünce girmiyordum

Sen saygı göstermiyorum dediğin insanlardan yardım istemişsin mesajında..Bir soru sormuşsun,onlar sana yanıt vermek amacıyla konuya girip hayal kırıklığı yaşayacaklar bunu hiç düşündün mü?
  • @firtikk

Lost'u izlemeyen kişilerden istemedim yardımı sen onu düşündün mü ?. Neyse uzatmanın anlamı yok izlemeyenlere ders olur Lost konularına dikkatli girerler olur biter diyorum ya ben DH'de kaç defa böyle duruma düştüm ki 4.sezonda adanın kayboldugunu bile buradan öğrendim ] neyse Konuya cevaplayan herkese teşekkürler.
  • 3.sezon final benim favorim brz yeşil çam karışımı çok duygusal ağlıyodum nerdeyse.
  • way be demek ölüyo ama belliydi zaten bende 3 .Sezon 17. bölüm bitti yarin 18 ve 19'u izliycem.
    Deasmond 4.kez hayatini kurtardi Charlie'nin

ben aslinda Jack ve Claire'nin kardes olduklarini biliyorlarmi onu merak ediyorum veya ögreniyolar mi acaba
  • tabuttaki adam locke

dizinin içine ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 24 Eylül 2008; 3:33:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

way be demek ölüyo ama belliydi zaten bende 3 .Sezon 17. bölüm bitti yarin 18 ve 19'u izliycem.
    Deasmond 4.kez hayatini kurtardi Charlie'nin

ben aslinda Jack ve Claire'nin kardes olduklarini biliyorlarmi onu merak ediyorum veya ögreniyolar mi acaba

Sadece jack ögreniyor claire annesi gelip söylüo

• Millet kurtlarını döküyo sanki ya, bu ne böyle, umarım izlerken burada yazılanları unutmuş olurum...
  • Allah tan son bolume kadar ızledım yoksa kan cıkar
  • Olmus adam hakkında ılerı gerı konusmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lo@ding

tabuttaki adam locke

dizinin içine ettik

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.