Şimdi Ara

Kilolu değilim fakat göbek ve bel çevresi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
8.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufrido -- 20 Mayıs 2022; 15:26:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vucüt yapıyım kaslı gözükeyim falan diye değilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Vucüt yapıyım kaslı gözükeyim falan diye değilde

Evet arkadaşı alkışlıyoruz...Post kasma işlemini başka forumda yaparsan daha iyi olur
  • yediklerine dikkat etmen gerek
  • Yag oranini dusurmen lazim demekki spora git

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghetto Bird

Yag oranini dusurmen lazim demekki spora git

Spora giden bir arkadaşım var boyumuz aynı kilosu 78 civarı falan vucüt yapmak için salona yazıldı ama hoca onun kilo vermesini istememiş kilolu olmasına rağmen göbeği falan yok ben araştırdım armut tipi deniliyormuş vucüdumun şekline ben kardiyo için gitmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufrido -- 6 Aralık 2015; 12:46:12 >
  • Şeker tüketimini azaltmayı ve kardiyo ağırlıklı çalışmayı deneyebilirsin bence.
  • spora giden herkes 3 ayda böyle oluyor zaten:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlimShay

spora giden herkes 3 ayda böyle oluyor zaten:)

Ben amacımı derdimi anlatmaya çalıştım.Spora kas yapmak için gitmek istemediğimi söylemek istedim sadece
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufrido -- 20 Mayıs 2022; 15:33:58 >
  • 15 yag orani fena degil kardiyo yapma kas kutlesi kazanmaya calis biraz kio da alabilirsin hatta yaza dogru yag oranini 10 12 ye cekersin yeterli

• kas amaçlı gitmiyorsanız eğer

cardio ve egzersizlerde takılabilirsiniz
  • Kilon ve yağ seviyen gayet normal, o yağ kütlesi kilo verme sonrası oluşan sarkmalardan dolayı kötü bir görüntü oluşturuyor. Cardio ağırlıklı bir program yağ dışında varolan kaslarıda kaybetmene sebep olabilir. Fazla kas yapmak istemeyip varolan kaslarınıda kaybetmek istemiyosan hafif ısınma amaçlı cardio (15 dk yeterli) + az ağırlık çok tekrarlı fitness çalışmaları yapmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvoor

Kilon ve yağ seviyen gayet normal, o yağ kütlesi kilo verme sonrası oluşan sarkmalardan dolayı kötü bir görüntü oluşturuyor. Cardio ağırlıklı bir program yağ dışında varolan kaslarıda kaybetmene sebep olabilir. Fazla kas yapmak istemeyip varolan kaslarınıda kaybetmek istemiyosan hafif ısınma amaçlı cardio (15 dk yeterli) + az ağırlık çok tekrarlı fitness çalışmaları yapmalısın.

Zaten 8 dk bisiklet, ters ve ön mekik ile ısınmamı yapıp ağırlık kısmına geçiyorum.Hedefim şu bel çevresindeki yağlardan kurtulmak.
  • Arkadaşlar sporda 1.ayımı tamamladım ve sonuçlar aşağıdaki gibi hoca iyi olmadığını söyledi maalesef... (sağ taraftaki 14 Aralık 2015 sol taraftaki 12 Ocak 2016)

Birde bilgili arkadaş varsa değerleri ilk aya göre yorumlayabilirse çok iyi olur.

http://i.hizliresim.com/5MQ7Nj.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufrido -- 13 Ocak 2016; 23:06:01 >
  • 800 gr kilo almışsın 500 gramı yağ.Bence beslenme programına bir göz at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE286E09F -- 14 Ocak 2016; 6:16:05 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-12 White

800 gr kilo almışsın 500 gramı yağ.Bence beslenme programına bir göz at.

Hocam ters bakmışsınız kilo verdim kilo almadım.Sol taraftaki kağıt yeni ölçüm 12 Ocak 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufrido -- 14 Ocak 2016; 19:28:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufrido

quote:

Hocam ters bakmışsınız kilo verdim kilo almadım.Sol taraftaki kağıt yeni ölçüm 12 Ocak 2016

Pardon o zaman doğru yoldasın.800 gr kilonun 500 u yağ gayet iyi.Biraz daha ağır çalış ama yavaş ilerliyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yusufrido

quote:

Pardon o zaman doğru yoldasın.800 gr kilonun 500 u yağ gayet iyi.Biraz daha ağır çalış ama yavaş ilerliyorsun.

Yavaş ilerlememin sebebi beslenme diye düşünüyorum proteini karşılayamıyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.