Şimdi Ara

Kılıçdaroğluna Saldırı - 21 nisan 2019 - Saldırgan Serbest :) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.495
Cevap
11
Favori
84.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
545 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chp secimde %3 oy daha kazandi durmak yok yola devam akkuzular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Denendi olmadı sonrası hendeklere gömüldüler chp orası kıçını niye yırttı sihalar uçmasın dedi halen fetönün avukatlığını yapar belediyeye onları alır savunulacak bir yanınız yok anca atatürkün askeriyiz dersiniz ama her durumda pkk ile yan yanyasınız

• Soysuz.

Kılıçdaroğluna Saldırı - 21 nisan 2019 - Saldırgan Serbest :)
  • twitter yüklimde biraz ordan dalgamı geçeyim burası yetmiyor bana
  • kılıçdaroğluna saldırıya üzüldüm ama chp zihniyetinide iyi birşeymiş gibi anlatmayın burda. bunlar kendi genel başkanları deniz baykala kasetle tuzak kurup yine kılıçdaroğluna parayla adam tutup yumruklatmış bir zihniyettir.
  • urkal U kullanıcısına yanıt
    Dövizle 21 gün askerlik yapan 'babacım'ları savunanların bu kadının o twittinden ne anlatmak istediğini anlamasını beklemen zaten başlı başına hata olmuş.

Not:O kadını desteklemem,CHP'den de şutlanması taraftarıyım.Fakat bu twitti üzerinden saldıracak bir nokta göremiyorum.
  • Long Nightt kullanıcısına yanıt
    Ben beş yıl çalıştım diye konuşamayacak mıyım . Hala dogudayim şu an . Sen 15 yaşına kadar yaşamışsın da ne olmuş . O zamana kadar yaşamanin fazla bir anlamı yok . Çocuksun la o zamanlarda . Çocuk !!! çoğu şeye kafan bile basmadigı zamanlar.

Atanamamis bir tarihçi olduğunu düşünüyorum. O yüzden sana tarihçi diyeceğim . Bak tarihçi bana senin partin diye saçma sapan şeyler yazmaya hakkın yok . Benim partim frlan yok . Senin bana yaftaladigin o partiyi Allah bildiği gibi yapsın . Anladın mı !!!!???

Şimdi gelelim meselemize , ya siz anlamıyor musunuz . Olay ne olay . Burda adamın dayak yemesi mi . Yoksa akp nin ne yaptığı mı ??? Sen yanlış konuya gelmişsin .ama yine de cevap verecem . Akp nin doğuda sütten çıkmış ak kaşık olduğunu felan söyledim mı ben . Söyledim mi??? Eee bana neden bunları söylüyorsun bilader.

Akp terör örgütü ile çıkarı için görüşmedi . Hukumet ülkenin çıkarı için görüştü . Bunları anlayın bir önce. Burda sıkıntı yok .

Peki chp neden hdp birlikte sallıyor hükümeti . Ne için . Kimin için . hdp nin Ankara adayı nerde. chp li vekiller neden terörist cenazelerinde gidiyor . Ne için , kimin için ?

Bu arada şunu da söyleyeyim . Terör hiç bir zaman bitmeyecek . Bunu o 15 yaşına kadar doğuda kalmış beynine sok . Er geç bir yerden patlayacak . Ya bu işin köküne girersiniz. Ya da kestikce uzar.

Ha bu arada Çeçen olayına geleyim . Git biraz kitap oku . Meseleyi kim anlatmişsa seni kandırmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

S.Soylu kesinlikle istifa etmelidir, ya da görevden alınmalıdır.
    İmamogluna söyleyin alsın

• enessezgin E kullanıcısına yanıt
    Normal olan ne?
    Linç mi?
  • Long Nightt kullanıcısına yanıt
    Ne anlanacakmış bay çokbilmiş?
    https://halktv.com.tr/d/news/14584.jpg

Al bakalım ermeni soykırımını kabul ettiği tweet'i var açık açık "ermeni soykırımını anmak için taksimde olacağız" demiş? Haa bunu da yanlış anlamışımdır değil mi taabi caanım taaaabi tabi..Konuşun siz anca boş boş
  • mitinginde sansürsüz cami katliamı izletip ardından konuyu kılıçdaroğluna bağlayan kişi yüzünden oldu bu saldırı

aynı zihniyet gitit madımakta onlarca kişiyi yaktı
    bunlar oksijen israfıdır dış güç aramaya gerek bu cahil cühela herifler ülkeye en büyük düşmandır
  • Oğlunu askere gönderen o,Pkk’nin suikastına uğrayan o,
    Saldırıya uğrayanda o ...
    Aydınlık gelecek ne yazık ki yakın değil arkadaşlar...
    Ama yine de bu ülkeye olan inancınızı yitirmeyin!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1lac kullanıcısına yanıt
    uzaklaştırılmazsa akape kaybeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Soysuz.

Tanırım bu tipleri.Adı iç anadolu çomarıdır.Vatan,din,kuran,millet edebiyatı yapıp her pisliği yerler.İzmirlilere de dinsiz imansız derler.Yolda el ele tutuşan çift görseler saldırırlar ama ensest ilişkinin kitabını yazarlar.Kimsenin zoruna gitmesin gerçekler bunlar.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.