Şimdi Ara

Kılıçdaroğluna Saldırı - 21 nisan 2019 - Saldırgan Serbest :) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.495
Cevap
11
Favori
84.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
545 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kabul edilebilir bir yanı yok bu olayın .

Yalnız benim arkadaşımın memleketi orası . Arkadaş o köylerin Kılıçdaroğlu nu hiç sevmediğini . Bilerek gittiğini söylüyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru demedim. Doğru değil tabi ama şu CHP safını bir belli etse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Long Nightt

İçindeki amerikancı-ingilizci fikirlerini 'haters' yazarak belli etmene gerek yoktu.Nedense CHP'nin oyları genelde kaç seçimdir sabit kalırken AKAPE ve HDP'nin oyları sürekli değişiyor?Neden buna bir cevabın yok?Kimin kitlesinde kaymalar oluyor acaba?G.Doğuda eskiden hangi parti hep birinci çıkıyordu?AKAPE çıkmıyor muydu?Neden şimdi G.Doğuda birinci çıkan parti hep HDP?Neden?Objektifsin ya buna da bir cevabın vardır herhalde değil mi?Mesela bu seçimlerde Şırnak'ı AKAPE aldı.Ama AKAPE yerine CHP alsaydı tepkin ne olurdu?Samimiyetle cevabını bekliyordum.Hani objektifsin ya (!).

Not:AKAPE'ye AKAPE demenin nedeni genelbaşkanlarının işine gelmeyen partileri böyle abuk sabuk birşekilde telafuz etmesinden kaynaklanıyor.Ama bu kadar basit bir göndermeyi bile bana açıklatman ne kadar acı verici...
    İlk yazdıklarını okumadım bile ben burada hükümet şunu yaptı chpli bunu yapabilir kıyasına girmiyorum?Bu devleti yönetenler her zaman yanlış yapabilir yapmıştır.Bunun cevabını sandıkta alır ve yakın zamanda almıştır.Sen hala bana 2002 falan diyorsun?Ben sana akp yi savunmuyorum ona millet sandıkta cevabını verdi sorunun beka değil mutfak olduğunu gösterdi.Sana senin kafada cevap verecek adamlar gidip akp öncesi chp döneminden örnek verir.Benim söylemlerimin geçmiş siyasi ayağıyla alakası yok.
    Ben ülkenin genel durumu hakkında burada tartışmaya girmek için can atanlardan değilim yanlış kişiye bilgiler veriyorsun.

Ben sadece hükümeti eleştirip kendi savunduğum tarafın yanlışlarından kaçan bir Atatürkçü olamam.Açıkca hdp pkk nın siyasi ayağıdır diyemiyor musun?Ben bir Atatürkçü olarak atatürkün partisini savunanların pkk lı kişiliklerle yan yana durmasından rahatsızım sen değil misin?Ekrem imamoğlunun tescilli pkklıyı övmesinden rahatsız değil misin?Ben siyasi çıkarlar için vatanı mevki karşılığı satan mhpliler gibi düşünmüyorum.Onların içinde bile benim gibi düşünen milliyetçi vatansever kişiler var.Sen bana pkklıları över gibi chplilik taslama hükümete sallamak için bu vatana ihanet edenlerin ve o tarz söylemlerin yanında durma bizim için kişiler değil önce vatan gelir.
  • Ankara ve İstanbulu kaybedince kuduz mu oldunuz Akp liler. Daha durun ülkeyi alınca bunların hepsinin hesabı önünüze geldiğinde, yıllardır hocaefendi deyip sonra föto oldu sizin için bakalım o zamanda böyle kıvırtkan hareketler sergileye bilecek misiniz

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Seni bir emniyete alalım.

• Yanlış anlamayın arkadaşlar konu sahibide buna dikkat çekmiş ülkenin iktidarı ve ittifakı illet zillet pkklı hain diye derse halk ne yapar işte tam olarak bunu yapar
    Malesef 1980 'lerdeki karanlık günlere sürükleniyoruz bukadar cahil insan topluluğu varken atom bombasına ne gerek var ver zehri hepsi canlı bomba yazık çok yazık çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 21 Nisan 2019; 17:4:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Tunceli yol kesende sizin arkadaşlarınız zati

• Adminler müdahale etmesi lazım, konu küfür kıyamet..

• Oğlu askere giden bu seviyedeki tek siyasi olduğunu bilen var mı acaba.
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Kimsin lan sen. Hakaret etme hakkını kimden alıyorsun. Savcılıkta soluğu alırsın yakında

• 1lac kullanıcısına yanıt
    KK köylülere mi saldıracakmış?
    Neyi bilerek gitmiş KK?
  • Bu iş talimatlarla organize şekilde yapılmıştır. Başka bir türlü olacağına ihtimal vermiyorum.

• 1lac kullanıcısına yanıt
    Seni zavallı seni 15 yaşına kadar kürtlerin/şeriatçıların içinde okudum la ben.Ne dersimizde Atatürk'ün adı anılırdı,ne milli mücadele dönemindeki Kürt ve dini isyanlar anlatılırdı ne de şeyh sait ve diğerleri 'HAİN' olarak görülürdü. Akranlarının Atatürk ve Cumhuriyete kin beslediği bir dönem oldu mu la seni?Ulan ciddi ciddi zavallı beyninle 'Bin biş yil yışıdim ihihihi' diye ortalıkta dolanarak ahkam kesiyorsun ben de orada yaşayıp yaşamamanın bu konu hakkında yorum yazmak için kriter olamayacağını diyorum fakat beynin bunu algılayamıyor.Yazık la anana babana..Düşünüyorum da seni ne umutlarla doğurdu o kadın,ne umutlarla beslediler büyüttüler fakat ellerinde olan bu.Yazık la anana babana seni kabullenmeleri zor olmalı.Ama azizim sonuçta evlatlarısın anlıyorum

Hani 15 yaşına kadar kafamızın hiç basmadığını o fantazi Dünyada düşünüyorsun ya biz işte bu zihniyettekilerle karşılaştık ya sen?Ha 'Ben 15 yaşına kadar kafam çalışmazdı ot gibiydim' diyorsan bilemem herkesi kendin gibi sanma emi https://www.youtube.com/watch?v=-zmMMwQ-sGs

Hala daha akape terör örgütü ile çıkarı için görüşmedi kafasındasın.Yahu o kadar anlattım bir gram olsun düşünmedin mi?BİTMİŞ BİR TERÖR ÖRGÜTÜ İLE NE GÖRÜŞTÜ BUNLAR diye hiç mi sormadın?

Dön ve yorumumu anlayana kadar tekrar ve tekrar oku sonra konuşalım
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    Siz o köpeklerle ittifak yaparken kazanalım ama demeniz kadar adilik yok

• Bop çalışmasına devam mı Akp?. Bu akp denen sözde partinin mvlerinin milleti birbirine kırdırmaktan ve vatan hainliğinden yargılanması gerek ama nerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 21 Nisan 2019; 17:7:29 >
  • enessezgin E kullanıcısına yanıt
    Nasıl safını belli etsin KK?
    Defalarca terörü lanetlemiş.
    mesela megri megri dese olur mu?
    ya da haburdan teröristleri içeri soksa falan?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.