Şimdi Ara

Kılıçdaroğluna Saldırı - 21 nisan 2019 - Saldırgan Serbest :) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.495
Cevap
11
Favori
84.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
545 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşam akp çıkıp kılıçdaroğluna saldırı da İstanbul seçimlerine hile karıştığını gösteriyor sırf bu nedenle bile seçim tekrarlanmalı derse hiç şaşırmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.Soylu kesinlikle istifa etmelidir, ya da görevden alınmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Göremeyen olursa diye alıntılıyorum.

Alıntıları Göster
    o zamanki: barış süreci.

şimdiki: pkk askerimizi şehit etsin süreci.
  • Forumun trolleri buna ne diyeceksiniz?
    https://twitter.com/ccanannnnnn/status/767233478484234240 Daha şehide "şehit" bile demiyormuş ölen masum insana şehit denmezmiş.

Peki bu şahsı kim İstanbul İl Başkanı yaptı? Kemal kılıçdaroğlu derhal bunlara tekmeyi vurup partiden göndermelidir yoksa oğlunu askere göndermesinin ehemmiyeti kalmaz!
  • Long Nightt kullanıcısına yanıt
    Haters fikirlerini akepe yazarak belli etmene gerek yok.Objektif bakman için öncelikle bu ufak detayları kendi içinde aşman gerek.Hadepe yazmanı beklerdim açıkcası bu kadar ayrım yapacaksan pkk yı öven vekiller için yap.Ne kadar sevmesek bile bu hükümet 20 senedir ülkeyi yönetiyor.İyi veya kötü 50 yaşındaki babam gibi gaz kuyruklarında bekliyorduk laflarıyla düşünmüyorum elbette ama sizin gibi haters olmanın bir faydası yok.Ben akp nin yaptığı yanlışları dile getirmek için çekinmiyorum ama hükümetin kredisi olabilir ve bu krediyi bitirmiştir.Halk bu tepkiyi sandıkta vermiştir.15 temmuz gecesi kadıköyde alkış tutanlarla hdp nin meclise girmesi için 1 oy chp 1 oy hdp diyenlerin kendini chpli vatansever olarak görmelerini kabul edemiyorum.Bu milletin parasını akpli şirkete peşkeş çekenlerden farkı yok.Ben kılıçdaroğlunun pkklı kişilerin yanında durmasından rahatsızım sen değilsen akepe yazmaya devam edebilirsin.

• Şehide kelle diyeni Savun hehe kafalara bak. Ulan toprağımız dan peşmerge geçti sesin ciktimi

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hdp ile iş birliği yapan kim istanbul sa sende çok fazla sende bir yahudinin kanalı olan fox tv yi fazla işlemişsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Kendinizi böyle mi avutuyorsunuz?

Aman bizde kime laf anlatıyorsak...

Daha birkaç ay öncesine kadar rahip için 'hain' diyordunuz.Adama sövüyordunuz adam kuş oldu uçtu gitti sus pus oldunuz.

Dün açılım yani ihanet sürecini destekliyordunuz yarın çıkıp desteklediğin 'Açılıma yine başlıyoruz' dese yine destekleyecek bir insana biz niye laf anlatıyoruz ki...

İtiraf edin bütün hazımsızlığınız medya gücü elinizde olmasına rağmen İstanbulu ve Ankarayı kaybetmekten kaynaklanıyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 21 Nisan 2019; 16:49:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Bu mesaj silindi.
    Az bile söyledim.forum kuralları el verse neler söylerdim, ağızın açık kalır.
  • AKP'nin paralı askerleri iş başında. Dertleri vatan, millet, şehit değil. Çözüm sürecinde sesleri dahi çıkmıyordu bu kanser kitlenin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bıyıklı genç forvet

Forumun trolleri buna ne diyeceksiniz?
    https://twitter.com/ccanannnnnn/status/767233478484234240 Daha şehide "şehit" bile demiyormuş ölen masum insana şehit denmezmiş.

Peki bu şahsı kim İstanbul İl Başkanı yaptı? Kemal kılıçdaroğlu derhal bunlara tekmeyi vurup partiden göndermelidir yoksa oğlunu askere göndermesinin ehemmiyeti kalmaz!
    Kadin ne diyo sen ne anliyon gercekten yazik.
  • Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bırak şunları
    Bir de yahudi olmak suç sanki
    Veya uslüpsuzluk
    Şaka gibi
    Adam bir dine büyük bir semavi dine inanan herkese hakaret etmiş

• Ülkenin orta doğudan farkı kalmadı tebrikler bohçalı, tebrikler iç işleri bakanı.
  • ADAM GİBİ ADAM KILIÇDAROĞLU'NUN VATAN EVLADI VS PARA VAR MI BABACIM

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Robert mordak değil mi lan o kanalın sahibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    İçindeki amerikancı-ingilizci fikirlerini 'haters' yazarak belli etmene gerek yoktu.Nedense CHP'nin oyları genelde kaç seçimdir sabit kalırken AKAPE ve HDP'nin oyları sürekli değişiyor?Neden buna bir cevabın yok?Kimin kitlesinde kaymalar oluyor acaba?G.Doğuda eskiden hangi parti hep birinci çıkıyordu?AKAPE çıkmıyor muydu?Neden şimdi G.Doğuda birinci çıkan parti hep HDP?Neden?Objektifsin ya buna da bir cevabın vardır herhalde değil mi?Mesela bu seçimlerde Şırnak'ı AKAPE aldı.Ama AKAPE yerine CHP alsaydı tepkin ne olurdu?Samimiyetle cevabını bekliyordum.Hani objektifsin ya (!).

Not:AKAPE'ye AKAPE demenin nedeni genelbaşkanlarının işine gelmeyen partileri böyle abuk sabuk birşekilde telafuz etmesinden kaynaklanıyor.Ama bu kadar basit bir göndermeyi bile bana açıklatman ne kadar acı verici...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.