Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu'na neden oy vermeyeceğiz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
6
Favori
6.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Troll ordusu aylarca en büyük rakip gördükleri K.K. kötülediler Ümit Özdağı göklere çıkardılar bu sonuç vermeyince bu kez 6 lı masanın oyunu bölmek için İnceyi övüp parlatmaya başladılar.

Algıya gelmeyin bu son şans oyunuzu akıllı kullanın. Biri Cumhur ittifakı biri millet ittifakı Cumhur 20 yıldır kazanırken millet her gün bir şeyler kaybetti bırakın bu kez millet kazansın.

• Bu nightsniffer'ın da Ülke Gündemi bölümünde aylarca yazmayıp her seçim yaklaştığında sadece ana muhalefete giydiren konular açması bir benim mi garibime geliyor?

quote:

...RTE'ye de atma ihtimalim var.

AKP'lisin yani. Uzun uzun yazmaya gerek yoktu.

quote:

Eski AKP'lileri bakan ve cumhurbaşkanı yardımcısı yapacak. Ben böyle bir şey istemiyorum. AKP FETÖ ile kavgalı hale geldikten sonra AKP'den ayrılan adam benim için deccalın ta kendisidir

AKP'nin içinde de o eski FETÖ'cülerden var zaten. HDP filan demişken AKP de HÜDA-PAR ile anlaştı bu arada. Hani belki tarafsızlık maskeni tekrardan takarsın diye yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecek nesillere bir ülke kalması için. Kk hdp'ye savunma bakanlığı dahil her seyi verir. ben o adama ülkemi emanet edemem kimse kusura bakmasın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Tek kelime dahi okumadım yazdıklarını, yoo oy vericez muhalif krem peynir de olsa oy vericez yeterki gitsinler artık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ilk paragrafı okuyan kalanını okumaz.

akp de hüdapar ile ittifak yapıyor çünkü  

ittifaktaki küçük partilere hiçbirşey verilmeden seçmenini ikna etmek zor.

cumhur başkanlığı yardımcılığının bir zararı olmaz .keşke parti başkanları millet vekili olarak meclise sokulsaydı daha iyi olurdu.

• berk768 kullanıcısına yanıt
    Daha Kk'yi deviremeyen adamlar Rte'yi devireceğiz diyorlar

• Nasıl bir ülkeyiz ya doğruyu söyleyen ya fetoxu yada aktroll oluyor

• Konuyu açan kişiye acıyorum protein alamıyorum musun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamın pp'sinden ne olduğu anlaşılıyor zaten. sen kime ne anlatıyorsun? 19 mayısta katledilen rumları kimse unutmadı, unutmayacak. atalarımı katleden adamların yolundan giden kk'ya oy verecek değilim. sonuna kadar rte.

• senin dediklerin mayıs ayında oluyor. soykırımcılar, inşallah rte kazanır da kapppppakk olur size.

• 1. turda istediğiniz muhalife verin, mesela ben birini düşünüyorum. ama, 2. turda rte nin karşısında kim varsa ona vermek zorundasınız. naz yapan, inat eden; bu yüzden oy vermemezlik yapan ya da "protesto oy" zırvalığını yapacak olan da akplidir, halinden de memnundur.

• stableRevulation kullanıcısına yanıt

he he ne düşünürseniz düşünün. KK gibi bi adama ülke mi emanet etceksin? ben köpeğimi bile emanet etmem o adama.

• Hdpliler veriyor zaten bize gerek kalmadı

• Yahu siz zaten KK'yı kolayca yeneriz demiyormuydunuz? Ee bu neyin propaganda çabası.

• ''Ufakta olsa RTE'ye atma ihtimalim var'' 'dan sonrasını okumadım,siz de okumayın.Gerek yok,safi troll kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoloClassic75 -- 19 Mart 2023; 1:44:50 >
  • Ne anlatıyorsun hocam sen?  

• kokocuların KK'a oy atmasına gerek yok zaten.

• Bu millet akıllanmaz yahu :d

Kk bende hiç beğenmiyorum da ülkede şuan herşey kötü giderken boykot falan ya da akp ye oy vericem diyen varsa gerçekten her türlü ekonomik / sosyal sonucu hakediyor demektir.

Kk kötü yönetse ne olur hemen erken seçim yapar postalarsın 2-3 senede

Asıl mevzu mevcut iktidarı göndermek zaten

yurtdışından oy atmaya gelicez bunlar hala boykot falan diyor allahım sabır ver…

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.