Şimdi Ara

KILIÇDAROĞLU: 'ERDOĞAN BİR MİLLİ GÜVENLİK SORUNU HALİNE GELMİŞTİR' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
8.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
246 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Kılıçdaroğlu ve şürekasının varlığı ülke için en büyük tehlike.

Yanlışlıkla iktidarı versen bir kaç ay içinde devlet maaş veremeyecek hale gelir. Bir kaç yıl içinde de toprak kaybederiz.

Senin takunyalı çakma hacılar da veremeyecek yakında :)

• Bu muhalefetin gündemini anlamakta zorlanıyorum.

Şimdi bunu dedin, ne oldu, halk yanına mı geldi?

yahu daha büyük ve biz halkı direkt ilgilendiren konular var neden muhalefet buna değinmiyor.

pahalı araç, telefon, ev, pahalanan market fiyatları : özetle hayat pahalılığı ve buna neden oldan devletin bizzat etkisi/katkısı gibi..ötv ve kdv oranları gibi..

nedeni basit, yarın bir gün kazara iktidar olurlarsa, bu vergi oranlarından da kendi devlet bütçelerini oluşturmakta fayda sağlayacaklar.

emin olun ey halkım, bu partilerin seni beni düşündüğü yok... onlar da kendi varlık mücadelesini veriyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D0F7DE39

Bu muhalefetin gündemini anlamakta zorlanıyorum.

Şimdi bunu dedin, ne oldu, halk yanına mı geldi?

yahu daha büyük ve biz halkı direkt ilgilendiren konular var neden muhalefet buna değinmiyor.

pahalı araç, telefon, ev, pahalanan market fiyatları : özetle hayat pahalılığı ve buna neden oldan devletin bizzat etkisi/katkısı gibi..ötv ve kdv oranları gibi..

nedeni basit, yarın bir gün kazara iktidar olurlarsa, bu vergi oranlarından da kendi devlet bütçelerini oluşturmakta fayda sağlayacaklar.

emin olun ey halkım, bu partilerin seni beni düşündüğü yok... onlar da kendi varlık mücadelesini veriyorlar...

Kim demiş değinmiyor her grup toplantısında mecliste her fırsaatta söyülyorlar

Kaldı ki milli güvenlik sorunundan daha mühim bir sorun yoktur.

Ülke borç bulamazsa, ambargo konsa, savaşa girse, merkez bankasının parası boşaltılsa hayat zaten biter.

• 2K23 kullanıcısına yanıt

Aynen...

Burda kılıçdaroğlu hdp ile temaslarda

KILIÇDAROĞLU: "ERDOĞAN BİR MİLLİ GÜVENLİK SORUNU HALİNE GELMİŞTİR"

Yetmemiş olacak ki lgbt ile görüşmüş

• Pandemi süreci Rezaletin ötesinde yönetildi. Boşuna alınan kapanamama kararı nedeniyle vakalar daha da artacak. Millet her yere hücum etti ohh virüs elini ovuşturuyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dedi ve 20 TL'yi cebe indirdi. Ödemeleri banka kanalıyla mı yapıyorlar elden mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Dedi ve 20 TL'yi cebe indirdi. Ödemeleri banka kanalıyla mı yapıyorlar elden mi?

bana bu yorumu para karşılığı yaptığımı iddia ettin

dediğin lafın arkasında sonuna kadar durabilecek cesaretin var mı ? Her koşulda!!!

• Bu "işi" para karşılığında yapıyorsan iğrenç, bedavaya yapıyorsan enayisin. Kim körü körüne bir zihniyeti 7/24 ölümüne savunur? Ananı babanı savunmazsın bu kadar.

Asıl ülkenin milli güvenlik sorununa neden olanlar sen ve senin gibi paralı veya parasız bu zihniyeti ölümüne savunanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Bu "işi" para karşılığında yapıyorsan iğrenç, bedavaya yapıyorsan enayisin. Kim körü körüne bir zihniyeti 7/24 ölümüne savunur? Ananı babanı savunmazsın bu kadar.

Asıl ülkenin milli güvenlik sorununa neden olanlar sen ve senin gibi paralı veya parasız bu zihniyeti ölümüne savunanlar.

tamam git forumu kullanmayı öğren öyleyse dediğini ciddiye almıyorum o zaman

• Hahah cevap veremedin ne oldu? Enayiliği mi kabul etmiyorsun yoksa parayla yaptığını mı?

Ben 16 yıldır forumu kullanmayı gayet iyi biliyorum sen dert etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Aynen...

Burda kılıçdaroğlu hdp ile temaslarda

Yetmemiş olacak ki lgbt ile görüşmüş

Çocuk gibi yemin ederim ya:/ kimlerle muhatap oluyoruz..

megriiii, megrii:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K23 -- 30 Nisan 2021; 12:47:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2K23 kullanıcısına yanıt
    +20 TL hesabınıza eklendi.

• nonamenouser N kullanıcısına yanıt
    laf anlatamazsın bunlara. daha dün chp emekli ikramiyesi 1500 lira olsun dedi. akp ve mhp oylarıyla reddedildi. görme özürlü bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19 yıl sonunda akıllarına geldi, ne kadar zeki bir muhalefet. Sanki düne kadar, akp her sıkıştığında milliyetçilerin asla muhalefete oy vermemesi için koşan, kendileri değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    insanları ayrıştırmaya devam ederseniz sonunda zarar gören siz olursunuz. belki bugün alkış alıyorsunuz fakat zamanı gelecek yargılanacaksınız, adalet ile birlikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: th9

insanları ayrıştırmaya devam ederseniz sonunda zarar gören siz olursunuz. belki bugün alkış alıyorsunuz fakat zamanı gelecek yargılanacaksınız, adalet ile birlikte.
    Ahahahahahah

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.