Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: 'Devleti FETÖ'ye teslim eden kişinin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
4
Favori
48.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
500 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VeNoM

bunu bilmeyen yokki zaten.
    bunu akpliler bile biliyor zaten, amaç o değil patrondan emir geldi ,geçenlerde hulusiye batıcı natocu darbe yapabilir diye bir rapaor sızdı abd den hiç birşey tesadüf olamazchp şu an "abd" partisidir türkiye partisi olarak görüyosanız görmeye devam edin, abd,ab,nato tayyipin biletini kesti artık çalışmak ve görmek istemiyorlar askeri siyasi her yolu deniycekler,hepinizin islami ve kemalist ideolojileri yemekte kullanılan baharat sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Şubat 2020; 14:13:24 >
  • prenssabahattin kullanıcısına yanıt
    Sen önce darbe yapan kişiler o rütbe ve görevlere kimlerin imzası ile gelmiş onu açıkla sonra hesap sor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İktidarda CHP olsaydı Fetö diye bir yapılanma olmayacak mıydı yani? Tabiki olacaktı. İktidar partisini yada ülkenin başbakanını, cumhurbaşkanını bu işlerden sorumlu tutmak kadar saçma bişey olabilir mi? Sen de muhalefetteydin, sen neden bişey yapmadın? Yani sen de bu ülkenin yönetimindesin, senin de sorululukların var.. Böyle saçma bir muhalafet zihniyetiyle yıllardır nasıl varlığını sürdürüyor bu parti anlamıyorum. Süt döküldü, kim döktü? Ben bilmmem abi, benim işim değil, görmedim duymadım ama sütü şu döktü bütün suç onun. Ama süt içemiyez? Ben karışmam abi, sütü falanca döktü, sadece ona hesap soralım, ceza verelim. Biz hiç bi işe yaramayız, sadece laf üretiriz abi, icraat yoktur bizde.
  • İyi de Tayyip olmasa 15 Temmuz zaten olmazdı. 15 Temmuz hainlerini o mevkilere getiren zaten AKP'nin kendisi. Fetö'nün terör suçu ile yargılanmasının önünü kesen, vatansever komutanları sahte delillerle hapislerde çürüten, yerlerine Fetöcüleri yerleştiren, ben bu davaların savcısıyım diye atar yapan kim???
  • Fetönün siyasi ayağı falan yok. Bildiğin partisi var. Herkesin söylemekten korktuğu şey aslında çok net.

FETÖ = AKP

Siyasi ayağın araştırılmasını desteklemedikleri sürece de böyle kalacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 12 Şubat 2020; 14:17:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pelstina kullanıcısına yanıt
    Ya senin gibi insanların acilen üremesine yasak konulmalı mantığa bak, gidip bakabilirsin CHP kaç defa cemaati araştıralım diye önerge vermiş TV'lerde bas bas bağırdı ulan devlet içinde devlet kuruyorlar diye o zaman çıkıp kargalar bile güler dediniz. CHP o kadar uyardı dinlemediniz fetöcü komutanları kritik görevlere getirdiniz, ergenekon balyoz davalarının savcısı oldunuz tabi ki sizden hesap soracağız gün gelecek kim bir terör örgütü desteklemişse çıkıp yargı önünde hesap verecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordelio91

Hitler de halkin oyuyla iktidara gelmisti.
    Bildiğim kadarı ile en yüksek oyu alarak gelmiyor oraya şansölye olarak atanıyor oyla seçilmiyor .
    https://en.wikipedia.org/wiki/1932_German_presidential_election
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Bu mesaj silindi.
    +145314531453

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ben demiyorum ulusalcı kemalist ex chp milletvekili diyor...

evet akp = fetöydü geçmişte doğrudur...
    ama siyaseti beyaz saray olan her partinin yolu fetöyle kesişti ,zaten fetöyü sadece hacı sakallı islam örgütümü sanıyosunuz , türkiyede ateist aydınlar bile destek verdi o derece ben burda fetöş batıcı ilerici bir hocadır rte yerine onu tercih ederim diyen üyeleri hatırlıyorum 2013 gibi net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Şubat 2020; 14:29:2 >

• Aktroller fazla mesaide.twitterda da FetöcüKemal diye etiket açmışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tla776

Attigi iftira ile devlet sirlatinin kapisini acan b. Arinc hala disarida ve hala c.baskanligina bagli olarak calisiyor. Hala su kim bu kim diye sormaya yuzuniz var mi.

Abisi darbeci generali konsolos atayan da babam degil. Gidin ilk once onlari sindirin bi ondan sonra muhalefete laf soylemeye yuzunuz olur belki.
    Abisi darbeci diye kardeşi de öyledir diye bir kaide mi var :D önce bu tarz saçma düşüncelerden beyninizi arındırın.. Ben ne abi kardeşler biliyorum fetö konusunda kanlı bıçaklı.

Değerli dh üyesi, bak ben sana olayın özetini söyleyeyim ;
    Olay cambaza bak cambaza durumudur! Toplumun bilinçaltına yeniden 'fetönün siyasi ayağı Erdoğandır "teranesini işleyip el altından bu örgütün talimatları doğrultusunda hareket etmeye münhasır bir grubun başını çeken bir parti var, daha doğrusu bu partinin içinde ağırlıklı bir grup var. Baykal'a kurulan kaset kumpasıyla genel başkan olan birinden yada onun arkasindakilerden her şey beklenir..
    Çare yok çünkü! Bir türlü indiremediler Erdoğan'ı. Her türlü entrikaları deneyecekler!
    fetönün köküne kibrit suyu çakan adamı fetönün siyasi ayağı ilan ediyorlar

• Para için fikrini, düşüncesini satan aktroll'ün biri beni alıntılamış. Bloklusun boşuna uğraşma. Bu ülke siyaseti AKP kadar omurgasız bir parti görmedi ve büyük ihtimal de bir daha göremeyecek. Bunu bil yeter.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Kuyrukları sıkışınca görmedim duymadım bilmiyorum diyecekler tabiki

• birde 2010 verdik karşı çıktık fetöye demiş chp feth edilmeden once keşke baykal gurubu kalsaydıda chp nin bu acıncak halini görmeseydik..evet baykal ve grubu sapına kadar anti fetöcüydü ona lafımız yok.. natocu başbuğ-feth edilmiş chp yönetmen "usa" olayını izliyorsunuz şu an özetle bu..
    kozmik odaya girilirken ve altları tutuklanırken gıkı çıkmayan başbuğdan fetö terminatörlüğü görmek çok ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Şubat 2020; 14:52:56 >

• AKP'liler sıra sıra geliyor maşallah. Hadi var mısınız, CHP de AKP de FETÖ konusunda bağımsız mahkemelerce adil olarak yargılansın, sonuna kadar gidilsin ve akıllarda tek bir soru işareti kalmasın? Diyebiliyor musunuz bunları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-481916DD1

AKP'liler sıra sıra geliyor maşallah. Hadi var mısınız, CHP de AKP de FETÖ konusunda bağımsız mahkemelerce adil olarak yargılansın, sonuna kadar gidilsin ve akıllarda tek bir soru işareti kalmasın? Diyebiliyor musunuz bunları?
    demiyorum çünkü ülke kaosa gider ,tek fetö diye birşey yok fetö sadece maşa Abd ne istiyorsa akp de chp de yaptı amerikancı kemalist subaylarda yaptı, zamanında..al birini vur ötekine... ortalık cadı kazanı yani..kimse mükemmel değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Şubat 2020; 14:57:58 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Beni haklı çıkardığın için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Abisi darbeci diye kardeşi de öyledir diye bir kaide mi var :D önce bu tarz saçma düşüncelerden beyninizi arındırın.. Ben ne abi kardeşler biliyorum fetö konusunda kanlı bıçaklı.

Değerli dh üyesi, bak ben sana olayın özetini söyleyeyim ;
    Olay cambaza bak cambaza durumudur! Toplumun bilinçaltına yeniden 'fetönün siyasi ayağı Erdoğandır "teranesini işleyip el altından bu örgütün talimatları doğrultusunda hareket etmeye münhasır bir grubun başını çeken bir parti var, daha doğrusu bu partinin içinde ağırlıklı bir grup var. Baykal'a kurulan kaset kumpasıyla genel başkan olan birinden yada onun arkasindakilerden her şey beklenir..
    Çare yok çünkü! Bir türlü indiremediler Erdoğan'ı. Her türlü entrikaları deneyecekler!
    fetönün köküne kibrit suyu çakan adamı fetönün siyasi ayağı ilan ediyorlar

Alıntıları Göster
    Evet 80 milyonluk ulkede baska kimse kalmamisti abisi darbeci general buyukelci yapildi.
    B.arinc kismina bir sey diyememeniz ise gozden kacmadi.
    Aynen boyle cok guzel mucadele edin parasi veya arkasi olani salin. Cok guzel tepkiler aliyorsunuz :)

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Sen hatirlamiyor olabilirsin ama biz hayirliyoruz. Gunlerce sokmadilar binaya sonra tahmin et bakalim nasil girmis olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

İktidarda CHP olsaydı Fetö diye bir yapılanma olmayacak mıydı yani? Tabiki olacaktı. İktidar partisini yada ülkenin başbakanını, cumhurbaşkanını bu işlerden sorumlu tutmak kadar saçma bişey olabilir mi? Sen de muhalefetteydin, sen neden bişey yapmadın? Yani sen de bu ülkenin yönetimindesin, senin de sorululukların var.. Böyle saçma bir muhalafet zihniyetiyle yıllardır nasıl varlığını sürdürüyor bu parti anlamıyorum. Süt döküldü, kim döktü? Ben bilmmem abi, benim işim değil, görmedim duymadım ama sütü şu döktü bütün suç onun. Ama süt içemiyez? Ben karışmam abi, sütü falanca döktü, sadece ona hesap soralım, ceza verelim. Biz hiç bi işe yaramayız, sadece laf üretiriz abi, icraat yoktur bizde.
    Mesela 2010 referandumu olmayacaktı. Fetoyu darbeye teşebbüs edecek kadar güçlü hale getiren o referandumdur. Muhalefet o dönem kendini yırttı hayır deyin diye. Ne yapabilir mecliste çoğunluğu olmadan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 12 Şubat 2020; 15:19:56 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.