Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: 'Devleti FETÖ'ye teslim eden kişinin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
4
Favori
48.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
500 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ülkenin kozmik oda sırlarını feto nun ayağına seren parti de vatan haini, bu en büyük ihanete ragmen hala akp adını zikredebilen de nedir onu ben söylemeyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyasilerin hepsi aynıdır, modern yalan söylemeyi beceren herkes siyaset yapabilir hitabet sanatı ile birleştiren lider olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1970 den beri ilmek ilmek her kuruma işleyen bir gerçeği biz görememiş olabiliriz ama 50 yıldır bu ülke liderleri, hükümetleri, muhalefetleri, siyasetçileri neredeydi diye sormazlarmı adama?
  • pesci87 kullanıcısına yanıt
    Hergün Atatürk osmanlıyı yıktı yahudi ajanıydı masondu İngiliz uşağıydı gibi yorum atan onlarca sığırla karşılaşıyorum kusura bakmayın sizi onlarla karıştırdım mesajı siliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f 22 raptor -- 12 Şubat 2020; 12:1:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Her zamanki yalanlar. Su anda Recep Tayyip Erdogan olmasa, ikinci bir Ayetullah Humeyni vakasi olacakti 15 Temmuzda. Biraksin bu isleri. Samanyolu TV kapanirken, en cok ses cikaran, haksizlik yapiliyor diyerek feto ve fetoculeri savunan kimdi?
    Erdoğan askere kumpas kurulurken ben bu davanın savcisiyim diyen adamdır. Ellerinizde intihar eden komutanların kanı var. Gözyaşlarıyla hasretle andiginiz Fetonun siyasi destekçisi akp dir.

Ayrıca. Devletin en büyük sırlarını kozmik odayı açarak Fetonun ayakları altına seren bir vatan hainligini yapan bir partiyi savunacak kadar karakter yoksunu olma.

Tamam ensarlari tacizleri rantları hırsızları, savundun.

Onurlu bir İnsan olarak üstünü ortmediginiz pislik kalmadı ki biz de bu sayede Türk milletinin ahlaki olarak hangi noktaya geldiği gerçeğini öğrendik.

Amaaa sakın ha kozmik odanın kapılarını cemaatlerin ayaklarina seren partiyi savunma. Yapılan is vatana ihanet, savunulması da aynı suca ortak olmaktır.

Bu arada mükemmel bir zekan var her yorumunu arkadaşlarla kahkahalarla okuyup neseleniyoruz. Ben sizin kesimi cahil bilirdim. Ama iyi ki varsin. Bu kadarını tahmin edemezdim. Şu forumda içinde akıl kırıntısı olan tek bir kelimen yok. Bir İnsan bu kadar bilgisiz olup bu kadar mı boş konuşup kendini rezil eder :)

Medeni cesaret diye buna derler. Ben olsam yüzüm kizarirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 12 Şubat 2020; 12:44:28 >

Nick inden 87 doğumlu olduğunu Var sayıyorum ve sana gülüyorum :D Foruma 2017 da üye olan birisinin İnsanlara Veled demeden önce senden büyük olabileceklerini düşünmen lazım.

Ve Abdülhamit in En Başarısız Padişahlardan biri Olduğu Bir Gerçektir. Kaybettiği Topraklar ortada iken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm350

Nick inden 87 doğumlu olduğunu Var sayıyorum ve sana gülüyorum :D Foruma 2017 da üye olan birisinin İnsanlara Veled demeden önce senden büyük olabileceklerini düşünmen lazım.

Ve Abdülhamit in En Başarısız Padişahlardan biri Olduğu Bir Gerçektir. Kaybettiği Topraklar ortada iken.
    Foruma üye olma tarihinden yola cikmak ılginç
    Osmanli doneminin son anlarini kurtarmaya ömrünü uzatmaya calisan fakat yine de halk tarafından yanlis anlasilan bir padisah idi. Hala öyle
    Mehmet Akif bile kabul etmiş bunu 100 sene sonra siz kabul etmiyorsunuz

Insanlar niyetle değil sonuçla ilgilenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Asıl Okuduğunu anlamamak çok İlginç Veled Adam :D
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Biz Kılıçdaroğlu o gün destekleri nedeniyle fetöcü değildir demiyoruz. Biz fetöye destek veren herkes fetöcüdür diyoruz. Bu kadar basit.

Chp genel başkanı, cumhurbaşkanı, 2013 öncesi sonrası olması farketmez.

Fetöcülerle iş yapan, onlara destek veren, onlardan destek alan herkes fetöcüdür. Siyasetten men edilmeli ve gereken hukuki cezayı almalıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve Reis beklenen açıklamayı yapıp taraftarlarının aklı ile bir kez daha alay etmiş
    https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberler-cumhurbaskani-erdogan-fetonun-siyasi-ayagini-size-acikliyorum-41445579
  • Bütün hikaye ye kürküm ye. ülkeyi güzel güzel yerken paylaşamadılar. bir de bazıları demiş ki diğer partiler fetöcü karakter sayacı olsa - "eksi" gösterirsiniz.

AT GÖZLÜKLÜLER.
  • Helal olsun Kılıçdaroğlu'na. Bugünlerde doğruları söyleyen kalmadı. Söylediği tüm şeyleri okudum. Hepsi hassas noktalar. Doğru konuşuyor. Karşı tarafın verecek cevabı yok. Ancak küçümsemeye çalışır.

• BekirARSLAN kullanıcısına yanıt
    İbo kesin 50 yaşın üzerindedir sadece yaşlılar bu kadar aktroll olabiliyor. Bende sinir oluyorum bu kadarda saf olunmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erofen -- 12 Şubat 2020; 12:24:43 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.