Şimdi Ara

KII Pro 2 GB/16 GB DVB S2 + T2 Android TV Kutusu Amlogic S905 Kodi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
10
Favori
27.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu dosyayı nasıl yükleyeceğiz ayarları yedekle veya yedekten geri yükle aktif değil bende şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korekaplanı

Bazen kanal listesi ihtiyacı oluyor arkadaşlar, buyrun hd kanallar başta olacak şekilde sıralı liste;

http://www.dosya.tc/server15/072vo8/dtv_user_data__2_.rar.html
    ben,bu dosyayı yükleyeceğim ama dtv ayarları geri yükle ve ayarları yedekle menü de,aktif değil bende bunları nasıl aktif hale getirebilirim.

KII Pro 2 GB/16 GB DVB S2 + T2 Android TV Kutusu Amlogic S905 Kodi

• emremercan E kullanıcısına yanıt
    Normalde dosyayı indirip micro sd kartın ana dizine atarsak otomatik aktif olması lazım. Geri yükleye basıca hemen yüklüyor...
  • emremercan E kullanıcısına yanıt
    Cihaza USB bellek yada Micro SD kart takmamissin o yuzden gormuyor . Eger taktiysanda fat32 ye bicimle dtv klasorunu ana dizine at olur..

• Yeni android tv yazilimini deniyorum .

Ilk izlenimlerim gayet iyi . Sadece launcherde bi kac eksiklikler var ve kurulumu mesakatli . Fakat dtv nin kalitesi super diyebilirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myd0n0se35 -- 14 Kasım 2018; 1:2:26 >

• Arkadaslar beni su konuda aydinlatacak bir fikri olan arkadas varmi?

Dayimda k2 pro var ve ben o k2 pro ya kendi cihazimda hangi yazilim varsa onada kuruyorum . Fakat dayimim cihazinin wifisinde sorun oldugunu fark ettik , yazilimsal oldugunu dusunuyorum . Bunu dusunmemin sebebi ise onun cihazinin uzerinde Mecool yaziyor. Nette arastirmalarim mecoollarin yeni model k2 pro oldugunu , android 7.1 orj yazilimi olarak gosteriyor ve bu cihazlarin islemcisi s905d oluyor. Simdi sorun su acaba ben bu cihaza s905 yazilimini attim ve cihaz boot logosu herseyi ile bizim cihazlarami benzedi yani istemsizce birseymi kesfettim cunku cihazin teknik ozellikleri herseyi bizim k2 cihazlarla ayni gorunuyor .yani s905d cihazina s905 romunumu giydirdim ? Simdi bu cihazada 7.1 androidi kurmakda istemiyorum, yemiyor.

Bana kisaca k2 pro mecool modelleri yeni nesilmidir yoksa bizim cihazdan farki yokmudur bunu aciklarsaniz sevinirim . Kafam baya bi karisti umarim derdimi anlatabilmisimdir.

• Evet, onlar farklı cihaz gibi düşünülebilir. K2 pro yazılımı daha eski (5.1) ama yenilerin 7.1 yazılımı mevcut. O yüzden uygun yazılımı bulup atarsan daha iyi olur. BU arada bir önceki mesajında bahsettiğin (14.11.2018) yazılım hangisi? Merak ettim, normal yazılımdan farklı gibi duruyor.
  • element11 E kullanıcısına yanıt
    Hocam kafani karistiran su mecool ibaresi . Aslinda marka olarak bu cihazlar mecool diye geciyor ama bi firma neden 2 ayni urun icin birine mecool digerine bisi yazmasin ona anlam veremiyorum .

Bahsettigim yazilim xda da bahsedilen android tv yazilimi cogu kisi beta asamasinda oldugu icin indirmedi yada cesaret edemedi. Cunku rom iki ucu erkek usb kablosuyla atiliyor . Launcherinda dedigim gibi baya bi eksiklikler vardi daha gunluk kullanima engel oluyordu o yuzden degistirdim yoksa gorsel olarak bildigin android tv.

• Bu cihazi satiyorum almak isteyen arkadaşlar bana mesaj atabilir...

Sahibinden ilan no:634219535

tevfik_cimen @ hotmail.com

• bende lan girişi çalışmıyor yapılabilir bir sorun mu acaba başına gelen var mı
  • Bu cihaza ait s905 yazılımını verebilecek arkadaş varmı?

• Elle manuel tek bir kanalı nasıl ekleyebiliriz ?
  • korekaplanı K kullanıcısına yanıt
    manual aramaya girersin frekansı yazarsın
  • kanal listesi göndericek arkadaş varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: myd0n0se35

Yeni android tv yazilimini deniyorum .

Ilk izlenimlerim gayet iyi . Sadece launcherde bi kac eksiklikler var ve kurulumu mesakatli . Fakat dtv nin kalitesi super diyebilirim .

hocam yazılımla ilgili detaylı bir paylaşımda bulunabilir misiniz. bende denemek isterim

• Beyler kumanda ihtiyacı olanlar için süper bir haberim var ben şu linkteki ürünü aldım (yorumundaki cihaz benim cihaz)
    Ben 3,15$'a almıştım şu an 2,95$
    Kii pro ile tam uyumlu üstelik çerçeve içindeki tuşlara televizyonun tuşlarını öğretip televizyonu da idare edebiliyorsunuz.

US $2.95 26%OFF | IR Remote Control Replacement Remote Control for M8S+ M8S PLUS ki plus M8s Pro mecool bb2 km8 bm8 HM5 KII KIII KI M8S PRO L
    https://s.click.aliexpress.com/e/cmxlVl9O

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim cihazda garip bir sorun var,uydu kablosunu cihaza taktığım zaman cihaz reset atıyor,biraz çalışıp kapanıp-açılma döngüsüne giriyor,uydu kablosunu cihaz takmadığım zaman medya player olarak sorunsuz kullanabiliyorum,tuner mı ölmüş yoksa kısa devre mi yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kokah

benim cihazda garip bir sorun var,uydu kablosunu cihaza taktığım zaman cihaz reset atıyor,biraz çalışıp kapanıp-açılma döngüsüne giriyor,uydu kablosunu cihaz takmadığım zaman medya player olarak sorunsuz kullanabiliyorum,tuner mı ölmüş yoksa kısa devre mi yapıyor
    Anlattıklariniza bakılırsa kısa devre var. Öncelikle farklı bir kablo deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazda usb sogutucu kullaniyor musunuz cihaz bosta 61 C uydu vs acinca 73-75 C ye kadar cikiyor.
    Bir de bu cihaza enigma2 kanal listesi yukleyebikiyor muyuz birkac forumsa enigma2 yazilimi verildi yazilmisti ama daha sonra takip edemedim.
    Tesekkurler

• arkadaslar iyi günler cihazım acılmıyor sürekli uygulamalar güncelleniyor diyor ve sürekli başa atıyor yardımcı olurmusunuz? iyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.