Şimdi Ara

KII Pro 2 GB/16 GB DVB S2 + T2 Android TV Kutusu Amlogic S905 Kodi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
10
Favori
27.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim Kii pro cihazım normal çalışıyorken şimdi hiç bir kanalı göstermiyor başka bir uydu taktik çalışıyor. Yani kabloya yayın geliyor başına böyle bir şey gelen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uygun fiyata beklemeden almak isteyen varsa, kendi cihazımı satıyorum:https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-k2-pro-android-uydu-alicisi-ve-touchpad-li-klavye-487416374/detay/

Satma sebebim ise sadece ama sadece kodi nin 5.1 seslerde benim avr ile olan uyumsuzluğu bazı filmlerde 5.1 yerine 2.1 ses alabiliyorum, buda takıntı işte..
  • Arkadaşlar nerden alıyorsunuz bu cihazı?
    tavsiye ettiğiniz satıcı ve site var mı ?

• Bu arada bende kiii pro ve Freesat V8 arasında kaldım acaba hangisi daha iyi olur genel anlamda artılarını ve eksilerini yazarsanız sevinirim
  • Teşekkürler ama KIII bütçemi aşıyor KII bakıyorum o yüzden
  • K2 pro yu aliexpress den alabilirsiniz yada tr de daha pahalıya satanlar var.. Yada benim gibi satan birinden alacaksınız.
  • Gittgidiyorda ilan açabilir misin peki ?
    birde biss şifreler giriliyor mu buna ? 2 uydu kullanılacak diseqc ile (Turksat ve azerspace).Biss açsın diseqc çalıştırsın yeterli
    Kısaca temelde 45-50 tl'lik uydunun yaptığı işi yapması yeterli.Salondaki akılsız tv'yi akıllandırayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 2 Ekim 2017; 13:27:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Gittgidiyorda ilan açabilir misin peki ?
    birde biss şifreler giriliyor mu buna ? 2 uydu kullanılacak diseqc ile (Turksat ve azerspace).Biss açsın diseqc çalıştırsın yeterli
    Kısaca temelde 45-50 tl'lik uydunun yaptığı işi yapması yeterli.Salondaki akılsız tv'yi akıllandırayım :)

Olabilirdi ama satıldı ne yazık ki hocam..

• bende cihazı yeni aldı.seyriturk çalışmıyor...kodi çalışmıyor..resimli ve video anlatım var mı....turkvod çalışmıyor...nasıl yükleniyor...cihaz çok hızlı ama neyi nasıl yapacağımı bilmiyorum...yardımcı olursanız sevinirim.
  • Kanal listesini yükleyecek babayigit varmi

• aynen kanal listesi kimsede yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkaya1974

bende cihazı yeni aldı.seyriturk çalışmıyor...kodi çalışmıyor..resimli ve video anlatım var mı....turkvod çalışmıyor...nasıl yükleniyor...cihaz çok hızlı ama neyi nasıl yapacağımı bilmiyorum...yardımcı olursanız sevinirim.

bende bu cihazdna alacağım ama hiç android uydu alıcısı kullanmadım.
    Biss var mı? diseq ile 8Turksat-Azerspace) kullanan var mı? Arkadaşın sordugu gibi seyirtürk vs nasıl yüklenecek ?
  • ben olayı çözdüm sıfırdan turksat 42 derece dogu yaptım.12380 V SR:27500 tp listesi ekledim...hepsi çıktı...sorunu böyle çözdüm...kodi olayını isehttps://www.youtube.com/watch?v=VDlTT7-qwqA burda anlatım yapmış birisi son derece başarılı hemde...denedim çalıştı...yeni deneyimlerimi burada paylaşacağım..
    diğer arkadaşlarada bilgi paylaşmaya davet ediyorum..
  • Arkadaşlar bana turkey post iel gönderim yapacak bir satıcı önerebilir misiniz?
    Dolar daha fazla zıplamadna alayım,Ülkede ortala bir uydu alıcısı kapıyı 300'den açar olmuş
  • bu cihaz içindeki kodi klasörünü nasıl silip yeni kodi klasörü ile değiştirebiliyoruz.hazır olan bir kodi dosyasını nasıl ekleriz.pc notebook cihazdan bu cihazın içine nasıl girip değişiklik yapabiliyoruz.
  • Merhaba,

Cihazı aliexpressten alırsak gümrüğe takılmıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pybox S9 yazılımı KII Pro cihazına yüklemek mümkünmü.

K2 PRO S2 T2

Tek Kumanda, 4K 60fps 10 Bit H.265, 2GB RAM ve 16GB ROM, Android 5.1 Lolipop, Amlogic S905, Quad-core 64-bit ARM Cortex-A53, ARM Mali 450, KODI 16.1 ,

SPYbox S9
    Çift Kumandalı, 4K 60fps 10 Bit H.265, 2GB RAM ve 16GB ROM, Android 5.1 Lolipop, Amlogic S905, Quad-core 64-bit ARM Cortex-A53, ARM Mali 450, KODI 16.1
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkaya1974

pybox S9 yazılımı KII Pro cihazına yüklemek mümkünmü.

K2 PRO S2 T2

Tek Kumanda, 4K 60fps 10 Bit H.265, 2GB RAM ve 16GB ROM, Android 5.1 Lolipop, Amlogic S905, Quad-core 64-bit ARM Cortex-A53, ARM Mali 450, KODI 16.1 ,

SPYbox S9
    Çift Kumandalı, 4K 60fps 10 Bit H.265, 2GB RAM ve 16GB ROM, Android 5.1 Lolipop, Amlogic S905, Quad-core 64-bit ARM Cortex-A53, ARM Mali 450, KODI 16.1

Hocam neden böyle yapmayı düşünüyorsunuz çok mu iyi S9'un arayüzü

• Selam teknoloji dostları. Bu cihazla ilgili geniş tecrübe edinmiş dostlara bir kaç sorum olacak. Öncelikle benim k2 pro deneyimimden bahsetmek istiyorum. Cihaz üzerinde malayks mod, libreelec ve orijinal yazılım hepsini deneyimledim. Benim ana amacım Astra 4A ve Thor 0.8w uydularında powervu şifreli kanalları izleyebilmek (konu legaldir çünkü Turksat'da yayın yapan Türk platformların dışında bir konu). Bu amaçla K1 pro'nun powervu destekli dtv'sini forumlardan buldum ve yükledim. Şu an bir sıkıntı dışında izlenebiliyor. Sıkıntı ise bu kanallarda ara sıra mozaiklenme olması, ki bu bazen çok rahatsız edici olabiliyor. Sorun bu TP'lerdeki uydu sinyali değil, sinyalim gayet yüksek. Nitekim şifrelemesiz yayınlar gayet akıcı. Bu dtv yazılımında Oscam desteği de var. Belki oscam daha kararlı bir çözücü olabilir diye şimdi onun üzerine yoğunlaştım. Android üzerinde oscam'i ve key dosyası ile izlemek başka bir seçenek ama burada da bir sorun var. Şöyle ki, cccam ile dtv'yi oscam'e bağlıyorum. oscam loglarına göre bağlantı başarılı ve kanal değiştirdiğimde key dosyasında tanımlı kanal ise oscam found diyor ve cache satırları log ekranında görüntülenmeye başlıyor. Ama dtv üzerinde hala siyah ekran, yani şifresi çözülmüş veri bir şekilde dtv'ye ulaşmıyor. Aynı oscam yapılandırmasıyla Libreelec üzerinde tvheadend'i de dvbapi veya cccam protokolü ile oscam'e bağlayabiliyorum. Hatta oscam'i labtopumda çalıştırabiliyorum ve cihazı yine newcam veya oscam ile buraya da bağlayabiliyorum. Ama sonuç aynı siyah ekran. Yani dtv'ye manuel girilen pv keyleri şifreli yayınları çözerken, oscam'de aynı keyler ile bu işi bir türlü başaramadım. Benim sıkıntılarım ve deneyimlerim bu şekilde. Daha farklı deneyimleri olan ve bu konularda başarı sağlayan varsa paylaşırsa minnettar olurum.

Saygılar, sevgiler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.