DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
kıbrısa girişte pasaport veya vize gerekiyormu?
45
Cevap
0
Favori
56.023
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> kıbrısa girişte pasaport veya vize gerekiyormu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1641 Mesaj
      01 Eylül 2009 23:20:35 Konu Sahibi
      arkadaşlar kıbrısta pasaport ve vize gibi faktörler gerekiyormu üniversite öğrencisi olarak gidicem gerekiyorsa neler yapmam lazım bilenlerin bilgilendirmesini rica ederim.birde en ucuz hangi uçak yolu gidiyor oraya ankaradan lefoşa arası..bilgiler için şimdiden tşk ederm

|
      |

• Yarbay
      2968 Mesaj
      02 Eylül 2009 00:14:02
      Hayır hiçbişey gerekmiyor. Direk gidebilirsin. Ama havaalanında sana bir kart veriyorlar geçici kimlik. Bu kimlikle ne zaman girip çıktığın yazıyor. Sanırım yasal sınır 3 aydı. 3 ay içinde geri dönmen gerek. O kimliği kaybedersin ayvayı yersin bunu da söylim.
      |
      |

Acer S7-391 Ultrabook
      Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

• Yarbay
      4752 Mesaj
      02 Eylül 2009 00:45:58
      kartda kart olsakağıt parçası..ama dedği gibi dikkat et o kağıda..bi tek kimlik yeterli..dış hatlardan gidiyosun...

en ucuz atlasjet olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 2 Eylül 2009; 0:46:21 >
      |
      |

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.
    • Binbaşı
      1641 Mesaj
      02 Eylül 2009 12:32:07 Konu Sahibi
      ben öğrenci olarak gidicem 5 yıl bana gerekirmi peki?
      |
      |

• Yarbay
      2712 Mesaj
      02 Eylül 2009 12:34:24
      kagıt yerıne pasaport yapsalarmıs daha ıyımıs
      |
      |

• Binbaşı
      1641 Mesaj
      02 Eylül 2009 17:38:13 Konu Sahibi
      ben öğrenci olarak gidicem 5 yıl bana gerekirmi peki?
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Eylül 2009 17:42:57
      Kıbrısa girişte pasaport veya vize istenmiyor. Güney kıbrısa ise Türkiye üzerinden geçmeniz mümkün değil.
      |
      |

• Binbaşı
      1888 Mesaj
      02 Eylül 2009 17:51:07
      Öğrenci Olarak Gideceğin İçin Gerekli Evraklar
      1-Pasaport
      2-Muhaceret İşlemleri İçin Tam Teşekküllü Bir Hastaneden Veya Üniversite Hastanesinden Alınmış Sağlık Kurulu Raporu Ve Hiv-Hepatit B Ve C Testi Sonuçları Ve Akciğer Film'i Sonuçları İstiyorlar...
      Ayrıca Giriş Yaparken Sağlık Sigortası Ücreti Ödüyorsun(50 Dolar Sanırım)
      Dahada Başka Şeyler Olabilir.Ama Bunları Halletmek İçin Acele Etsen İyi Olur Çünkü Sağlık Raporu 1-2 Hafta İçerisinde Çıkıyor.
      Kazandığın Okul'un Sitesinde Bunların Yazması Lazım Neden Araştırmadın ki?
      Son Dakikaya Neden Bırakıyorsun İşini?
      |
      |

CPU: AMD Ryzen 7 1700x Mobo: Asus Prime x370 Pro GPU: EVGA GeForce GTX 1070 FTW Ram:G.Skill Ripjaws V 16 GB 3200 Mhz PSU: Corsair RM 650x Gold Modular Case: Corsair Obsidian 750d SSD: Samsung 960 EVO 500 GB + Samsung 850 Evo 250 GB + Samsung 840 Evo 250 GB HDD: WD Green 2TB + WD Green 2TB Headset: Razer Kraken Chroma 7.1 Screen: iiyama ProLite E2773HS 27" 1MS LED Keyboard: LOGITECH G510 Mouse: Steelseries Sensei
    • Binbaşı
      1641 Mesaj
      02 Eylül 2009 17:55:56 Konu Sahibi
      vuque krdeşim sağlık raporu sadece üniversiteye kayıt için gereken bir evrak?birde arkadaşlar kesin bir bilgi edinemedim kesin olarak nasıl öğrenicm baızılarınız gerekiyor demiş bazılarınız gerekmiyor bunu tam kesin nerden öğrenebilrim?
      |
      |

• Yüzbaşı
      888 Mesaj
      02 Eylül 2009 18:12:40
      3 ay içinde niye çıkıyoruz yahu Türk toprağı değil mi orası
      |
      |

Go Long, Go Deep, Go State!
      1 Not
      02 Eylül 2009 18:14:50
      Al başina belayin bende gidicem

O sağlık raporunu sonra dan veremezmiyiz

Not:YDÜ nin sitesinden baktim alta not düşmüşler pasaport gerekliymiş onu geçte sağlık raporunu nasıl halledicez
      |
      |

• Binbaşı
      1888 Mesaj
      02 Eylül 2009 18:29:43
      quote:

Orijinalden alıntı: pcworldpc

vuque krdeşim sağlık raporu sadece üniversiteye kayıt için gereken bir evrak?birde arkadaşlar kesin bir bilgi edinemedim kesin olarak nasıl öğrenicm baızılarınız gerekiyor demiş bazılarınız gerekmiyor bunu tam kesin nerden öğrenebilrim?

Sağlık Raporu Okul İçin Değil Muhaceret İçin Gerekli Bir Evrak.Okul Senden Bu İşin Yapılıp Yapılmadığı Konusunda Bilgi Almak İçin O Rapor'u İstiyor.Farkındaysan Okul Fotokopisini İstiyor.Belgenin Aslı Ülkeye Giriş Yaparken Muhaceret İşlemleri İçin Gerekli...
      |
      |

CPU: AMD Ryzen 7 1700x Mobo: Asus Prime x370 Pro GPU: EVGA GeForce GTX 1070 FTW Ram:G.Skill Ripjaws V 16 GB 3200 Mhz PSU: Corsair RM 650x Gold Modular Case: Corsair Obsidian 750d SSD: Samsung 960 EVO 500 GB + Samsung 850 Evo 250 GB + Samsung 840 Evo 250 GB HDD: WD Green 2TB + WD Green 2TB Headset: Razer Kraken Chroma 7.1 Screen: iiyama ProLite E2773HS 27" 1MS LED Keyboard: LOGITECH G510 Mouse: Steelseries Sensei
    • Binbaşı
      1712 Mesaj
      02 Eylül 2009 18:39:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Vanilla__

3 ay içinde niye çıkıyoruz yahu Türk toprağı değil mi orası

Türk toprağı olsaydı Türkiyenin bir ili ya da ilçesi olarak geçerdi ve Türkiye plakası olurdu. Yorum yapıyorsunuz gövdenizin üstündeki organı biraz kullanın lütfen. KKTC sadece Türkiye tarafından tanınan Uluslararası statüde kabul görmeyen ayrı bir Ülkedir...
      |
      |

1 Not
      02 Eylül 2009 18:44:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Turgut Bey

Alıntıları Göster

Türk toprağı olsaydı Türkiyenin bir ili ya da ilçesi olarak geçerdi ve Türkiye plakası olurdu. Yorum yapıyorsunuz gövdenizin üstündeki organı biraz kullanın lütfen. KKTC sadece Türkiye tarafından tanınan Uluslararası statüde kabul görmeyen ayrı bir Ülkedir...

hacı sımdı cıdden o rapor 2hafta içindemi aliniyor peki daha sonra wersek olmazmi ucaktan inince direk yakamizami yapişicaklar verin lan raporu diye y0ksa ne yapicaz
      |
      |

• Binbaşı
      1888 Mesaj
      02 Eylül 2009 18:55:39
      quote:

Orijinalden alıntı: TniesT

Alıntıları Göster

hacı sımdı cıdden o rapor 2hafta içindemi aliniyor peki daha sonra wersek olmazmi ucaktan inince direk yakamizami yapişicaklar verin lan raporu diye y0ksa ne yapicaz

Daha Gitmedim Kesin Bir Bilgim Yok.Bene Bu Sene Kazandım.Rapor'u Aldım.Yarın'da Okul'a Kayıt Olacağım.
      Ama Şunu Söyleyebilirim Benim Okul'da (DAÜ) Üstüne Basa Basa Sağlık Rapor'unuz Ve Pasaport'unuzla Ülkeye Giriş Yapın Diyordu...
      Sonradan Olup Olmadığını Bir Araştır Derim...
      Rapor 2 Hafta'da Mı Çıkıyor Konusuna Gelirsek.Evet 2 Haftada Çıkartanlar Oldu.
      Ben Açıkcası Torpilliydim Başhekim Babamın Arkadaşı.Başhekim Kendi Yardımcısını Görevlendirdi.Yardımcısıyla Beraber Sıra Beklemeden Doktor'ların Yanına Giderek Hallettik.Ancak Buna Rağmen 2 Gün Sürdü...
      Gerisini Sen Düşün
      |
      |

1 Not
      02 Eylül 2009 19:01:48
      Banada halletsene ?
      |
      |

• Binbaşı
      1641 Mesaj
      02 Eylül 2009 19:01:54 Konu Sahibi
      peki yeşil pasaport var bnm babamın ama bnm yaşım 19 ama 18 ini geçtiğim için yeşil pasaport olayından yararlanamıyorum ama şöyle bir duyum aldım eğer öğrenci olarak gidiyorsam ki öğrenci olarak gidiyorum 24 yaşına kdr geçerli imiş doğrumu arkadaşlar lütfen bilenler yardım etsin..herkse bilgisinden dolayı tşk ederim
      |
      |

• Yüzbaşı
      888 Mesaj
      02 Eylül 2009 19:04:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Turgut Bey

Alıntıları Göster

"" bunun anlamını çözmek o kadar zor olmasa gerek.

Go Long, Go Deep, Go State!
    • Binbaşı
      1641 Mesaj
      02 Eylül 2009 19:06:31 Konu Sahibi
      peki yeşil pasaport var bnm babamın ama bnm yaşım 19 ama 18 ini geçtiğim için yeşil pasaport olayından yararlanamıyorum ama şöyle bir duyum aldım eğer öğrenci olarak gidiyorsam ki öğrenci olarak gidiyorum 24 yaşına kdr geçerli imiş doğrumu arkadaşlar lütfen bilenler yardım etsin..herkse bilgisinden dolayı tşk ederim
      |
      |

• Binbaşı
      1888 Mesaj
      02 Eylül 2009 19:07:11
      quote:

Orijinalden alıntı: TniesT

Banada halletsene ?

Valla Arkadaşım Aynı Şehirde Değiliz Nasıl Halledeyim?
      Kan Vermen Lazım,Doktorlar Torpilinde Olsa Şöyle Bir Göz Ucuyla Bakıyorlar Bir Sorunun Yok Değil Mi Diyorlar...
      Kendin Yokken Nasıl Almayı Planlıyorsun Bu Raporu?
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,436
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.