Şimdi Ara

kıbrıs ve ohal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba yesil pasaportum var. gecen aylarda yurtdisina cikarken emniyetten yurtdisindan cikabilir izni almistim ohal durumundan dolayi

kibris a kimliğimle giris yapabildigim icin pasaportumu kullanmayacagim. yine ohal durumundan dolayi bir belge istemeleri soz konusumu emniyetten. yoksa yesil pasaportumu kullandigim takdirdemi isteniyor bu belge.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• izin belgesi ister

kıbrıs , gürcistan ve şimdide ukrAyna için istiyorlar
  • geçen hafta arkadaş kıbrıs için gerekmez diyerek yazıyı almamış ve havaalanında çevirmişler
    5 saat sonraki uçak için izin yazını al da gel demişler
    şu an harıl harıl izin yazısı alabilmek için koşturuyordu
  • ben 1 haziranda çıkış yaptım kimlik ile kıbrısa herhangi birşey istemediler sadece polis kontrol noktasına uğruyorsunuz gbt bakıyorlar o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpecialOperations

ben 1 haziranda çıkış yaptım kimlik ile kıbrısa herhangi birşey istemediler sadece polis kontrol noktasına uğruyorsunuz gbt bakıyorlar o kadar

Memurmusunuz?
  • aybasan kullanıcısına yanıt
    hayır sıradan vatandaş
  • Zaten zorluk memur olanların yurtdışına çıkmasında.Memur olmayanlar haklarında engel bir durum yoksa herhengi bir yerden
    izin vs almalarına gerek olmadan çıkabiliyorlar.
  • kıbrısa pasaportunla girersen tekrar yunanistana almazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

kıbrısa pasaportunla girersen tekrar yunanistana almazlar

Çifte vatandaş Rus bir tanıdık K.K.T.C' ye pasaportuyla girince Yunanistan vizesini pasaportuna değil ayrı bir belge olarak alabildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.